Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na Gametrailers vyhral hru roku Mass Effesc 2!! A stim ja sem spokojen. *1*
    • Sry za preklep *1* Mass Effect 2
  • Mezi ME2 a FNV bych asi těžko vybíral kdybych je hrál souběžně. Jelikož jsem FNV hrál nedávno, tak ho mám více v hlavě a díky tomu by vyhrál.
  • U mě na celý čáře vítězí Fallout New Vegas. Mimochodem mě dost iritujou poznámky typu: Kdo dneska hraje na PC? Dovolil bych si tvrdit, že většina.
    • Většina u nás, ve zbytku střední evropy, a na východ od nás, sure.
      Na západ (hlavně británie a USA) ale vedou o dost konzole, a tak to je a bylo vždy.
  • u mě určitě mass effect 2,nejlepších 30 hodin mého života
    • hranie nejakej hry je pre teba najlepsi cas tvojho zivota? :) tak to je mi ta potom luto.
  • A kdy že RDR vyjde na PC ?
    • možná vůbec ale tipuju spíš květen ;-)
    • NIKDY ! pochop to !
      • Aha :) A máš důkaz ? Nemáš...tak si zapni konzoli a jdi si hrát.
  • Jdu si zahrát RDR a vy se třeba pose*te !
  • F:NW datac? ani ne, pro me plnohodnotna hra, u ktere jsem stravil skoro 100 hodin oproti F3 totalni skok kupredu a taky ke korenum ! :) ME jsem zatim dohral jen jednicku, na dvojku se chystam, ale myslim, ze zklamany rozhodne nebudu :D ,,, No a na RDR jsem nateseny jak male decko, at uz to sakra vyjde na to PC :D kvuli jedne hre si prece konzoli kupovat nebudu :)
  • jo a hlavne mass effect 2 je na pc
    • A kdo dneska hraje na PC?
      • mnohem vic nez na konzolich *1*
      • Velké spousta lidí *3* ...
  • hele lidi kdyby bylo rdr na pc dobre hra roku si zaslouzi bejt ale mass effect 2 ma vyborny pribeh hratelnost desítky hodin zábavy a takyn nápad nerikám že rdr neni dobra hra ale mass effect se mi zdá lepší a falllout new vegas je spis datac *4* *8*
    • S třiceti hodinovou hratelností :).
      • a kde není problém strávit i 60+ hodin :)
    • FNV je datáč mnohem míň než třeba AC-B
  • ať žijou konzole, PC se může jít bodnout !!!!
    • Amylee.Anderson
      Tiše, topinkáři.
    • xbox360 nebo co to je je nej kravovina ktera je na . . . . . takze at do
    • Už jděte někam, nemám problém si zahrát na jednom či druhém, ale tyhle komentáře můžou říct jen zabedněnci prvního stupně.
    • Ty taky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit