Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenže Fallout 3 (resp. New Vegas) v tomhle výčtu narozdíl od ME2 figuruje...btw. kdybych u všech žánrů vyžadoval aby dodržovaly kámon "věcí,co má každej žádnr obsahovat",doteď bysme ve strategiích stavěli jak blbí záklay (nevzniklo by nevzniklo třeba Joint task force nebo SWINE),na RPG bysme se pořád dívali izometricky a v FPS by hlavní posttava pořád mlčela...říká se tomu pokrok
  • skl:Nehraj si na inteligenta co rozumí všemu nemáš na to :D
  • Ah jasně každej kdo nemá názor jako většina si automaticky myslí jakej je mástr.
    Já bych sem například Mass Effect nikdy nedal jako nejlepší RPG takže sem automaticky pozér kterej si tak léčí náký mindráky a prostě to nemůže bejt tak že se mi hra prostě nelíbila?
    Trochu stupidní nemyslíš?
    Mě je například Metacritic uplně ukradenej já sem totiž člověk se svýma vlastníma názorama a je mi ukradený co si ostatní myslej.
  • Já nesnášim nedospělej odpad jako si ty kterej si myslí že dokáže přečíst lidskou mysl a může tak konstatovat co si ostatní myslej.
    Víš já si jako mástr nepřijdu prostě píšu to co si zrovna myslim nejsem nákej pozér.
    Ale to arogantní hnup jako ty nepochopí .
    A tvoje přirovnání je mimo mísu .
  • trollface
    Hral som to...rovnaký engine...pár vylepšení...inak stále to isté...som rád že TES V už bude mať engine nový...
  • Buď jsi Fallout New Vegas nehrál nebo hodnotíš pouze grafický vzhled. Jinak bys takovouhle blbost nikdy nenanapsal.
  • Kdo tu mluví o Falloutu 3 ? To je podle mě nejhorší díl série a je fakt, že ty RPG prvky tam sice jsou, ale nemají moc velký význam.
    Zkus si třeba zahrát Drakensang the River of time a tam pochopíš rozdíl mezi RPG a akční hrou s RPG prvky.
  • to smejki
    Ve falloutu 3 nemas VUBEC zadny duraz na svet, a presto je to RPG (Mas tam prakticky jen 2 vice ci mene diferenciovane konce), ale nemuzes takto hodnoti DRUHY dil z trilogie... vsechny rozhodnuti v ME2 totiz vyvchroli az v ME3, takze to ma vlastne OBROVSKY dopad na cely svet
  • moznosti v dialogu MAJI vliv na svet

    a zbrane brneni schopnosti ? rekni mi RPG, kde to ma vliv na svet
  • kotty
    Diky za tvou peci, ale RPG hraju cca 15 let, takze myslim, ze mam dobrou predstavu o tom, co je to RPG. Mimo jiny jsem zacinal na stolni hre Draci doupe (v podstate ceska verze Dungeons & Dragons) a dodnes ho mistama hraju (napr. na serveru aragorn.cz).
    Jeste bych dodal, ze definice neni z moji hlavy, ale je to zkraceny preklad definice z en.wikipedia.org.
  • kotty
    Drakensang je pro me prekvapeni roku :)
  • RPG
    vylepšovací prvky( i když zjednodušené oproti ME) ano
    rozhodnutí, které ovlivní příběh ano
    role play ano
    hafo herních předmětů ano
    Akce
    souboje ano a z velké části
    Takže proto bych řekl, že to je akční rpg.
  • pochopi co je to rpg
  • akukolvek vec si vyberes aj tak to nema vplyv na ten svet tak naco su ti tie moznosti?
  • Zdenda666
    Myslim si ze nema smysl na tyhle komentare reagovat a uz vubec nema smysl reagovat na komentare ve kterych si "diskutujici" vytvareji vlastni definice zanru a podkategorie
    *4*
  • Zdenda666
    Vedle.Tento post smazat pokud to nejaky moderator sleduje.
  • no ovsem..mesta a ,,vesnice,, v F2 byly navrzene lepe :D vzdyt to byl trapas...glorifikace starych her me uz davno nedojima. Jen si klidne basnete o F2 a nadavejte na vsechna dnesni RPG jak jsou na nic. Muzete porad dokola hrat F2, baldursgate, torment, arcanum a co ja vim jake dalsi a brecet nad dnesnim krutym svetem bez RPG. Ja si radeji zahraju nove fallouty, ME, zaklinace, DA, protoze se u nich bavim stejne a u nekterych i vic, jak u tech starych.
  • Osobně je mi víceméně jedno zda je, či není Mass Effect 2 v žebříčku nejlepších RPG uplynulého roku. Je až zarážející jak rozsáhlá diskuze se může na toto téma rozpoutat. Důležité přeci není zaškatulkovat hru, ale určit zda-li je dobrá či nikoliv a tak se ptám jak je možné, že se zde strhne hádka kvůli takové malichernosti. Pozéři, kteří pětkrát dohráli oba Fallouty a je jim pod úroveň hrát jakoukoliv výplachovou akční hru, samozřejmě budou křičet, že ME 2 je právoplatné RPG. Nedej bože aby si totiž tito ,,hráči" užili akční RPG, jakým Mass Effect 2 bezesporu je!
  • misho8723
    Nemám nič proti tomu, keď má človek svoj názor aj keď možno s ním nesúhlasím, ale strašne mi idú na nervy ľudia, ktorí napíšu svoj názor a ku tomu ešte dajú poznámku, že každý čo má iný pohľad nato, tak je decko.. úplne inteligentný argument. Nechcú diskutovať ale hneď povedia, že však načo majú diskutovať s niekým, kto má iný pohľad nato, však to isto je dáke decko, ktoré nevie o čom hovorí. Som si myslel, že práve tu sa stretli ľudia, ktorí rozumejú tomu čo píšu a za čím si stoja, ale ako fakt príspevky tohto typu som si myslel, že tu nenájdem.. Len preto, že mám iný názor, tak som decko? Neviem o tom, žeby som písal o svojom veku. A to vek "decka" mám už dávno za sebou. A hardcore RPG mám tiež pár za sebou, takisto pár klasík, takisto aj RPG novšieho strihu a pritom stále mi ME2 príde ako nič iné ako len RPG..a ešte ku tomu zaradeniu ME2 do RPG.. prečo to ľudia tak riešia? V kategóriach závodná hra vždy proti sebe stoja také hry ako napríklad NFS Hot Pursuit alebo Split/Second a na druhej strane Grand Turismo alebo F1. Sú tiež veľmi odlišné typy hier, ale patria do tej istej kategórie. Takisto ako podľa mňa Drakensang a ME2 patria do kategórie RPG.
  • zkus mi hodit radši argument než mi vysvětlovat co sem hrál a co sem nehrál ...čím se např. Fallout 3 liší od ME2?...má 30 skilů který se pěstují samy(v ME2 to dělám sám u 6) 40 perků co si vybírám....všechno ostatní je stejný ..jo pardon....ve Falloutu ani nevím za koho hraju,to mám z toho avatara potom hned hrdinštější pocit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit