Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, no jasně. Po Skyrimu druhej "safe pick".

    Jo a tady máte novej "witty one-liner":
    I was in SPAAAACE until I took an arrow in the knee.
  • Veskoslav
    Osobní žebříček
    Hra roku (a to i přesto, že si myslím, že není v "lidských" silách to zhodnotit:)):
    Portal 2
    Zaklínač 2/Deus Ex
    Batman: Arkham City
    Trine 2
    Darkspore

    Zklamání roku: 1. Fear 3, 2. poslední ze série DS III, 3. Duke, 4. Rage (po patche skvělá hra, ale za počáteční přístup ho tam holt musím prásknout) a 5. Dead Island
  • Mustaffa
    Jindra dneska nekomentuje?
    • Ten už dávno hajinká...
  • Portal 2 byl fajn,ale hra roku? Portály jsem hrál oba,oba se mi líbily ale oba se mi zdály krapet přeceněné,u jedničky jsem to ještě chápal,hlavně proto že hra byla postavena na v te době velmi originálním nápadu s portály,2-ka už ale onene kdysi originální nápad jen recyklovala a nepřišla s ničím moc novým (a to ani po technické stránce) spíš než druhý díl se mi zdá že se jednalo jen o jakýsi datadisk (popřípadě větší dlc) což je pro mě po 4 letech od vydání prvního dílu málo.Přesto mu ale asi ocenění přeju trošičku víc než kdyby ho dostal dle mého názoru podobně přeceněný Skyrim...
    • Tak Skyrim má jedino unevýhodu - množství bugů. Je vidět, že Bethesda dělala všechno proto, aby to vyšlo včas (11.11.11), i když většina lidí by spíše uvítala nějaké méně originální datum...ale třeba ještě měsíc testování navíc. Já osobně se u Skyrimu bavím víc než u jakékoliv jiné hry, které tento rok vyšly, ale popravdě - jsem rád, že hru roku nevyhrála.
      A to ani ne tak kvůli chybám, jako spíš kvůli nářku diskutujících, který by v takovém případě nastal. Naproti tomu Portal je skvělá hra...prakticky bez chyb. Podle mě si to vážně zaslouží, byť mě osobně nechytla natolik, abych ji musel projet dvakrát za sebou...
      • Já se za cca 50 hodin hraní ještě s bugem nesetkal. Asi mám štěstí. To u BF3 mi teda přijde daleko více bugů.
        • Veskoslav
          Tak jako "bug" mi přijde celý koncept nesmrtelného koně se schopnostmi spidermana:)
      • Místo minusů bych prosil argumenty...z textu jasně vyplývá, že hodnotím čistě jen to, jak mě hry baví...co na tom může být špatnýho fakt nechápu.
        • + nerovná se kvalitní názor
          - nerovná se nekvalitní názor

          Take it easy, this is Games.cz, a very unique place to stay!
          • české forum = piš jen česky nebo slovensky, nebo to tu rozjedu s maďarštinou...
            • Jazz
              Kapesník nechceš ?
    • Veskoslav
      Tak co by jsi zvolil ty hrou roku? B3? Skvělá na multiplayer, ale tolk chyb, co hráči hlásí. Skyline s jeho chybami a "recyklací" RPG, kteou kritizuješ u Portalu?:) Navíc u žádné jiné hry člověk nemusí tolik uvažovat a pokud člověk chytnul akci na Steamu na Portal 2, tak skělá koupě.
    • S originálním přišla... Gely byli parádní... Spíš hádanky nepovažuji za moc velkou výzvu :-)
      • Souhlasím, za celou hru jsem měl asi jen tři zákysy, což mi příjde málo. Na druhou stranu díky tomu hra neztrácela na tempu.
  • corfer
    Já sice s prvním místem nesouhlasím, ovšem nutno podotknout, že s nominací jsem za jedno. Něco jako univerzální hra roku se prostě vyhlašovat nedá.
    • Ale dá, kolego, je to přece *nick* a toho bohdá nebude, aby tomu tak nebylo i příští rok!
      • corfer
        Nakrm se parazite. Pořádně spolkni tuhle diskuzi a otravuj, udělá-li ti to tvou dětskou radost. Poté se v klidu vrať ke svému xylofonu pro batolata a mlať si do něj paličkami.
        • Na trola diskuzního se nereaguje :-)
        • I rather play the electric guitar... *5*
  • filias
    Portal2 jsem tak trochu čekal. Moje top3:
    1. Deus Ex
    2. Crysis 2
    3. Portal 2
    Bude ta čtenářská anketa?
    • chlapce si delaas prdel? CRYSIS2 epic fail hra dosel sem akorat z toho prvniho baraku a uz me to sralo s minulymi dily to nema vubec nic spolecneho mozna s COD :D
      • No jasne, cod je blbej, ze je porad moc stejnej a crysis je blbej, protoze neni stejnej
    • To si toho asi moc nehrál, když tam dáváš Crysis 2 - největší zklamání roku.
  • Teď jsem si vzpomněl na bitky s bossi v Prince of Persia:Warrior Within. Něco tak frustrujícího jsem v žádné hře ještě nezažil, když jsem byl cca v 2/3 a dostal se k té kočce v červených šatech, co uměla šachovat s časem tak jsem jí zabíjel asi 3,5 hodiny než se mi to povedlo a nato jsem se hrou sekl jak mě ta obtížnost nakrkla. To Deus Ex je procházka růžovou zahradou s králičkem, který jen sladce ohryzává mrkvičku. *2*
    • Ano, Warrior Within...jedna z posledních her, kde na HARD obtížnost nestačilo při souboji drtit útok nebo JENOM stát provádět protiúdery. No jo, časy se mění, rychlé rozhodování a reflexy při boji prý už nejsou v módě ^_^.
    • Veskoslav
      Na ni byl trik, pokaždé když zastavila čas, tak jsi ho mněl zrychlit:) Za 10 minut je "mrtvá":)
      • nikdy jsem neměl dost písku *15* *10*
  • Umaroth
    Glados má asi radost *7*
    • GlaDOS
      Pokud myslíš mě, nejsem nijak u vytržení z toho, že mám příspěvek na hlavní straně.
      • Umaroth
        myslím glados jako glados, ne glados jako tebe :D
        • GlaDOS
          No jo, moje chyba *1* Těžký úděl mé přezdívky.
  • Redakce se mi tentokrát trefila do vkusu, Portal 2 vítězí naprosto zaslouženě. Pro mě to je totiž nejen nejlepší hra roku, ale možná i minulý "pětiletky". Takhle červený oči z nevyspání sem měl naposledy u prvního F.E.A.R.u a Mirror's Edge.
  • portal je skvelej , ale ta delka je za 40 eur normalni podvod.
    • kdybys sledoval steam tak tam jsou pořád na portal 2 slevy .asi 75% takže žádnej podvod ty chytráku .a už v předobjednávce to stálo 740 kč .která novinka takhle stojí?
    • Veskoslav
      A u CoD za 60 euro a 5,5 hodiny není podvod?
      • Mustaffa
        No jo, ale 5,5 hodiny kampaň. A co Spec Ops a Multiplayer, to nejsou věci na 5,5 hodiny.
        • GlaDOS
          Aha. Jenže Portal 2 má skvělý singl, co se dá zahrát i 2x po sobě, ne-li 3x. MW 3 jsem singl ani nedohrál. Co-op nabízí další spoustu zábavy. DLC zadarmo, co prodlouží co-op. A velmi brzy vyjde i editor. Šikovní hráči udělají další spoustu perfektních map, které výrazně prodlouží životnost hry na mém HDD.
          • Mustaffa
            Já tedy Portal 2 nehrál, takže nic neříkám proti, jen jsem reagoval na tak trochu mimo mísu komentář. Ale zase jsem četl několik recenzí na Portal a všechny se schodovali na jediné věci a to byla nulová motivace hrát hru znovu *9* ... MW3 má také online co-op (mimo kampaň), dokonce i spiltscreen jak v multiplayeru, tak ve Spec Ops.. Ale to pořád MW3 nedělá lepší hru nebo snad dokonce nejlepší hru roku 2011 samozřejmě. To je pro mě úplně něco jiného *5*...
            G.... O. W.. *14*
            • GlaDOS
              Aha. No mě třeba MW 3 vůbec nechytl. Ale každý má jiné chutě.
    • stratego
      a co treba si pockat az to nebude stat tolik? vetsinou to netrva tak dlouho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit