Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    pro mě je největší zklamání DNF... na naky letadýlka bych se zvysoka mohl.. těch jsou mraky ale duke nukem *10* .. a ty stary screeny vypadaj tak awesome. co bych dal za to zahrát si tu hru co to měla být ..
    • Mraky? Mraky? Kde?
      • Tak nejak. Keď chcem historický bojový letecký simulátor, mám na výber tento nehrateľný CLOD, prehystorický Sturmovik a Rise of Flight. A... to je tak nejak všetko *7*
        • Lawliet
          podle toho co je podle tebe prehistoricky..podle mě je prehistorický duke nukem 3d jestli ste posraní že vam nevychazí každej rok super "bojový letecký simulator" tak ste..... velmi..uzkospektrá skupina lidi..
        • *prehistorický, už idem hajať *4*
  • 16cmfan
    Pre mňa ako 'HC' fan-a Deus ex je prekvapenie práve tretí diel tejto kultovej hry. Kto by čakal od Deus ex HR dobrú hru ? Po E3 a dojmoch asi každý, že ? Ale kto čakal Deus ex v plnej paráde ? Len tí najvačší optimisti, a ja som rád, pre mňa je naj prekvapením Deus ex. Viac takých a inak, súhlasím s výberom redakcie :)
    • hra to je skvela, jen konec nedava trosku smysl (v kontextu, ze treti dil je vlastne dejove prvni)
    • Veskoslav
      Jo jo poslední Deus je pecka. A líbí se mi, že prostě některé mise člověk může projet aniž by někoho zabil, což hru dělá v mnohých ohledech šíleně náročnou.
      • Už som pri druhom bossovi a tých čo som zabil by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky (teda ak nepočítam tých, ktorých zabili moji oddaní roboti... O:-))
  • Pro mě je největší zklamání to že největší zklamání nevyhrál Skyrim.
    • přestaň hejtovat, nemá to cenu
  • rancor1223
    Tak mě Dead Island dost zklamal. Čekal jsem víc survival a ne tuhle stupidní, nudnou a špatnou konverzi bez špetky atmosféry. Osobně je pro mě největším překvapením asi Terraria, kterou jsem si zamiloval!
    • Yes, taky me Dead Island neoslovil i kdyz jsem se snazil dat tomu prostor ... pusobi to strasne pustě ...
      • Tak je to prostě Borderlands se zombíkama a bez milionů zbraní... jo, když to hraješ sám, tak je to časem nuda, ale s kámoši v multi je to super.

        Ale ten první trailer byl podfuk. Navozoval úplně jinou atmosféru než hra nakonec měla.
        • rancor1223
          Tak to ne, vůbec nepřipodobňuj božský Borderlands k týhle blbovině pro děti! Borderlands je neskutečná zábava i v SP, Dead Island není (pro mě) zábavný! Nejde o množství zbraní, ale o herní principy a zpracování. Podivné plutí kamery, neskutečně debilní otevírání každého kufru ap....
  • mě teda space marines jako zklamání nepřišlo *1* Dostal jsem to co sem očekával.
  • red orchestra je pro me prekvapeni roku, ja vim ze zaryti fanousci serie budou nesouhlasti, ale ja jsem predchozi dily nehral a tento dil me dostal. Takze bod za ro2.
    • Ja som RO1 hrával a RO2 ma teda nesklamala *3* Aj keď je to pravda trochu o inom. Len tie tanky sú dosť nanič, ale ja som aj tak radšej pechota...
      • Podle mě je RO2 super, hrál jsem i jedničku a Ostfront, ten byl ale hlavně o tankách, jinak to byla jednička v novém prostředí. Dvojka je supr, rád si ji zahraju a opravdu dokáže vtáhnout... ale překvapení roku to podle mě není... že to bude supr hra přeci fanoušci věděli už dávno *3*
  • jindra.veliky
    Nejvetsi zklamani jednoznacne - Homefront a Operace Flashpoint Red River a nejvetsi prekvapeni jen pro me Dungeon Defenders
    • Umaroth
      Nerikam ze homefront je nejak dobra hra....ale lepsi jak MW3 teda je !!! a ma dobrej MP (relativne)
    • Jindro, neříkej mi, že jsi něco čekal od rychlýho cash-inu jako byl Homefront...
      • Tak ono sa to nejakú dobu pred vydaním tvárilo dosť dobre, zlom nastal až keď vysvitlo, že do bude len ďalší COD-klon.
        • smejki
          na mě to teda působilo uboze od počátku...
          • Homefront som prestal hrat od prveho levelu kde som sa bugol v autobuse.....
      • Zas takový cash-in to asi nebyl, vzhledem k osudu vývojářského studia *3*
  • Black_Hand
    "Nejenom, že nás Gemini Rue neskutečně bavila, ale navíc ještě ukázala ostatním amatérským a nezávislým vývojářům, že síla celého indie hnutí neleží nutně jen v obskurních a originálních nápadech, ale v tom, že děláte věci přesně tak, jak chcete a jediným záměrem při tom je pobavit."

    ...todle by si mohl precist lukas codr :P.
    • Lu Ke Codr už dávno nasedl do air-expresu a fotografuje o sto šest, fortunately!
  • Ocelot23
    Gimini Rue jsem vyhrál na steamu tak koukám, že bych to měl zkusit a nesoudit jen podle obrázků...jiank pro mne nej překvapení zatím Rock of Ages (strašná sranda) a nejhorší asi Duke Nukem
    • corfer
      Pakliže jsi fanda sofistikovaných příběhů, garantuji ti, že neprohloupíš a vysměješ se všem filmům, jež jsi viděl v předešlem roce.
  • U mě bylo překvapení i CoJ: The Cartel. Čekal jsem úplnou hovadinu a ona to navzdory recenzím vůbec není špatná hra. Případně Magicka, od který jsem taky nic moc nečekal. Zklamalo mě EYE: Divine Cybermancy, od kterýho jsem čekal trochu víc plánování a přemýšlení a menší důraz na serioussamovskou akci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit