Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me teda Warhammer opravdu bavil a naopak Rock of Ages hrozne zklamal.
  • MidnighT91
    Pro mě je největší překvapení Bastion a největší zklamání Duke Nukem (vzhledem k tomu jak dlouho jsem na něj čekal)... Need for Speed v téhle kategorii nemá co dělat protože každej věděl že to bude fail ještě před tím než se na netu objevil první screen...
  • Umaroth
    Pro mě překvapení Bastion, a deus EX, Ale jednoznačně největší překvapení = PORTAL 2 nečekal jsem že 2ka udělá takovej skok oproti už tak dobré jedničce, po dohrání sem myslel že mi hlava exploduje uspokojením a únavou zároven..., Zklamání ve smyslu že jsem to nečekal, tak to jednoznačne NFS the run, tech 950 už mi nikdo nikdy nevrátí... Asi krabičku s touto ''hrou'' pošlu FPS russia. Kéž by se hry daly reklamovat kvuli tomu že je to prostě odpad a zneuctění série.
    • Zkus jeste SpaceChem :-).
  • Pro mě je největší zklamáním tohoto roku datadisk k LOTRO (vím, drtivá většina lidí neví, o co jde). Datadisk je krátký, nepřináší kvalitní obsah a je předražený. Dalším velkým zklamáním je pro mě Skyrim za to, že Bethesda znovu vydala hru, která prostě mohla být lepší (viz slabé textury, slabé questovní linie např. u školy mágů atd.). Velkým překvapením je pro mě - opět Skyrim a to protože jsem čekal od Bethesdy mnohem horší hru, která pomalu ani nepůjde spustit a ono se jim podařilo přes všechny nedodělky udělat hru dobrou, která slušně funguje i na slabších PC.
  • No já osobně jsem teda byl ze Skyrimu hodně překvapen, takže jsem očekával zařazení v této anketě.

    ...znamená to tedy, že tato hra se skutečně stane "Událostí roku"? To by mne nemile potěšilo. *13*
    • Jak se to vezme. Hra překvapila i nepřekvapila. Bethesda umí pořádně hry pokazit, když má svůj den, a kdo tedy zná Bethesdu, určitě se modlil, aby se to nestalo zrovna u Skyrimu - a ono se to nestalo. Zase Bethesda má ze Skyrimu svou hru číslo jedna a asi by bylo překvapením, kdyby to fakt úplně podělala. Takže to pro někoho může být překvapením a pro někoho ne.
  • A zmrda si ze mě neděláte?
    • Ach jo, to je boží trest za ten Skyrim? Vždyť jsem si jej dal i do přechodného nicku, tak proč bože, proč mi tohle děláš? *13*
      • There's no fuc_ing god here
  • Přijde mi, že tady plno lidem chybí plno her, ale asi si neuvědomují, že toto je subjektivní volba redakce a všichni můžete, ale také nemusíte souhlasit, ale to je tak všechno, udělejte si třeba vlastní žebříček, když se vám to nelíbí *2*
  • corfer
    Takže tady ještě slyším o Gemini Rue. Naprosto souhlasím s překvapením roku, kdyby mi totiž někdo před rokem řekl, že s mým žebříčkem TOP 5 roku 2011 zahýbe zrovna tohle nezávislé dílo tak moc, asi bych se otočil na podpatku a dal se k odchodu s úsměškem na rtech. Teď je mi jasné, jak kardinální chyba by to byla. Gemini Rue koplo scénářem valnou většinu herní produkce do řiťky tak fabulózně, že se ještě teď nachází ostatní hry kdesi na oběžné dráze. A my se jen modleme, ať si Dave Gilbert řekne, proč to vlastně do toho HD nepředělat.
    http://kopfstoff.blogspot.com/2012/01/gemini-rue-fanart.html
    • Já bych to nechal v tomhle rozlišení. Tím, že hromada detailů je nechaná na fantazii, tak tě tam aspoň nerozčilujou detaily jako špatnej lipsync, blbá mimika, nedetailní animace a podobný nevyhnutelnosti, protože si tyhle detaily dokresluješ v hlavě v ideální podobě. V tomhle je to vlastně podobný knize, ačkoli GR aspoň poskytuje nějakej outline v podobě tý základní grafiky.
      • Lukyz
        Grafika aboslutně sedla ke stylu a atmosféře hry, ale takový přepínání do HD jako bylo třeba u remaku Monkey Island by vůbec nebylo na škodu - každý by si vybral podle chuti *2*
      • Krásně vystiženo, je to tak. Přesně proto mám rád 320x200 a starší ručně kreslenou grafiku jako byla v old dungeonech, adventurách atd. Je taky hodně zajímavý, zkusit si nějakou novou hru v tomhle rozlišení pustit
        • UFO: Enemy Unkonwn!!!!!!
      • corfer
        Jistě, to bylo přesně kouzlo GR, jak fungovalo víceméně jako kniha. Ovšem neříkej mi, že bys takhle precizní předělávku alespoň nevyzkoušel.;)
        • Ze zvědavosti bych to určitě zkusil, ale pravděpodobně bych přeskočil zpátky na low-res verzi, protože hi-res charaktery by nemusely sednout do mý představy vybudovaný na základě low-res verze.:)
      • RakeW
        Moje řeč!
  • filias
    Pro mě je překvapení roku DeusEx. Z generické sci-fi střílečky od které jsem moc nečekal se vyklubala jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.
    Zklamaný jsem z RUN, od něhož jsem čekal výrazně více a je mi líto že to nedotáhli do konce (raději jsem to ani nehrál).
  • no nevim, ja bych teda dead island považoval spíš za zklamání než překvapení
    • Tak tam šlo hlavně o ten první trailer. Kdo se ho chytl a čekal ostrou hardcore survival akci pak asi byl zklamanej, když se z toho vyklubalo Borderlands se zombíkama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit