Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No čekal jsem trošku něco jiného... Čekám na to od té doby co ste vyhlásili 1. kategorii a celkem tohle mě celkem zklamalo...
  • Veskoslav
    No jako beru, že v rámci nezávislých her a hříček to má své místo. Ale hra roku a ještě na jednu platformu? No je to názor redakce, ale teda nic moc:-P Takové abychom se nemohli hádat, proč to vyhrál někdo jiný.

    P.S: Ono je zvláštní, že u Vás FC 3 vyhraje na Xbox a PC, což jsou 2 vs 1 výhra Journey a přesto je Journey hra roku. Navíc FC 3 není žádný zázrak:)
    • ringmancz
      jenom bych dodal, že moc nezávislá hra to není, když jsou titulky několikrát delší pro marketing a vydavatelství než pro vývojáře
      • sleepless
        Ano, důležitá poznámka, díky. Není to nezávislá hra ani kouskem svýho kódu.
    • sleepless
      Hra roku není součet výher v kategoriích. A kdyby Journey vyšla i na ostatních platformách, bude první také. Prostě tu hru milujeme :)
      • Veskoslav
        No ještě štěstí, že jsme zapomněli na Miami:-D Nevýhoda Journey je šíleně krátká herní doba.
        • sleepless
          Herní doba pro nás není rozhodující, o filmu také neřeknu, že je lepší, protože trvá tři hodiny namísto dvou. Zážitek, na tom záleží.
          • Veskoslav
            No to je sice pravda, ale od hry očekávám kromě herního zážitku i odpovídající herní dobu:) A dvě hodiny na hru roku je opravdu žalostně málo a může bavit sebevíc.
            • Veskoslav
              Já do restaurace chodím na dobré a kvalitní jídlo:-P Nevím, jak ostatní:) Navíc hru roku 2011 považuji třeba Batman Arkham City a tam je skvělá herní doba a vše okolo toho:)
            • Vrook
              Tak tohle je prostě o preferencích. Hold většina lidí (kór v čechách, ale nejen) chce, jako ty, od her tučnou herní dobu, podobně jako se většina lidí jde do restaurace najíst hlavně proto, aby vyšli ven nažraný k prasknutí. Zážitek je pro ně vedlejší a kvantita>kvalita, což se pak snaží vysvětlovat tim, že kvalita na kvantitě závisí, což neni pravda..
              Za*raný materialisti.

              sorry, sem se nechal unýst..
            • sleepless
              Oukej, nám to holt nevadí.
  • Nechápu co jste z toho FarCry3 všichni tak posmolení. Jako na té hře je vidět, že je to poctivě udělaná práce, ale na ME3, Dishonored, XCOm nejdejbože Walking Dead to nemá ani náhodou
    Jinak Journey je moc dobrá hra, ale jako hru roku mám jiné favority.
    samozřejmě můj SUBJEKTIVNÍ názor *1*
  • u me vyhral hitman absolution
  • Erendiel
    Journey... proč ne, dohrál jsem to před pár týdny a určitě bych to dal do mých top 5 her co jsem hrál... ale i přesto ta herní doba 2-3 hodiny, je ten důvod proč by to za mě hra roku nebyla ale to už je samozřejmě jen můj pohled, vaše rozhodnutí zcela chápu... rozhodně to pro mě byl zážitek roku.^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit