Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to bych doplnil, že hrát Dishonored akčně je výzva (určitě bez kuše a pistole)...hrát to stealth je podstatně jednodušší
    Hrál jsem za nejvyšší obtížnosti
  • redaktoři, můžete vysvětlit, proč nevyhrál ME3, když z něj byl celý svět naprosto uchvácený a 10/10? Akční složka nebyla zas tak špatná, to kvůli tomu konci...nebo proč?
    P.S.: nejsem fanda série ani univerza, jen mě to zajímá
  • Já letos teda nejvíc hodin proseděl u Counter Striku....to ale nelze brát za plnohodnotnou hru :-) ... Jinak takovýho Far Cry jsem nahrál asi 5 hodin a už jsem se k tomu nevrátil....neni to špatná hra, ale nějak nemá, co mi nabídnout. (chybí tam ta obtížnost, atmosféra a duch 1. dílu)
  • sorry, ale to ukazuje jedine na nezajem autoru i o to co pisou... pokud napisou ze jedna strilecka je na 10 pak se da predpokladat, ze ji povazuji za lepsi nez tu, co ji dali 8.
  • vindalooo
    To máš pravdu, ale mně to chytlo od začátku do konce, procházel jsem jen hlavní línii (+pár vedlejších) a wow. Ty vysílače a základny tam jsou jen na protažení doby hraní, ale není to podle mne to co se má hodnotit.
  • Veskoslav
    Akorát že je to FPS s prvky stealth akce, ale spi dál;)
  • Malleth
    Jde o všechny ty schopnosti a jak jdou kombinovat se zbraněma, itemama a mezi sebou. nic takovýho sem ještě neviděl. A nejde jen o boj ale i o pohyb v prostředí.
    Krom toho arkane jsou snad jediní kdo umí udělat funkční boj s mečem z první osoby.
  • Kdyby lidé nebyly soutěživý, tak se možná ještě dnes utíráme slámou na po*raným prkýnku u díry na hradě. To že lidstvo překonává překážky postupuje dále a vývoj běží.
  • Leonidasss
    Když už, tak bych před Maxem upřednostnil Sleeping Dogs, hru, která se do nominace taky nedostala.
    Každopádně obě hry si z mého pohledu nominaci zaslouží víc než Hotline Miami.
  • Mart9
    tyhle pěkné články tu rozhodně mají mít místo. Že někdo s výsledky nebude souhlasit, to je naprostá tutovka a jistě to chlapci s tímto vědomím píšou.
  • walltar
    Přesně tak ... sto lidí sto chutí a někuho tohle diskutování baví. Takže doporučuju nečíst článek a diskuzi se vyhnout když se ti nelíbí.
  • Tyhle ankety jsou hrozná blbost, proč musí být furt něco nejlepší. Sto lidí sto chutí a v tomhle případě to platí dvojnásob. Jediné co tu vznikne tak dohady v horšim případě hádky, kdo má ty kraviny potom číst. Si tu pak připadám jak mezi školačkama.
  • Především jsem rád, že nevyhrál Dishonored. Jak už jsem tu někde psal, Dishonored je pro mě hloupá, nudná a nepovedená kopie Deus Ex zaměřená primárně na zabíjení stráží. Mně nejbližší názor na ni vyjádřil Dan Vávra v jednom podcastu (čaj z šestkrát převařenýho pytlíku atd.), ale bohužel nedostal prostor.

    Zadalší mě zaujalo, že vyhrál osmičkový Far Cry nad desítkovým Hotline Miami a devítkovou Dishonored. Je to dobrá ilustrace toho, že nemá moc cenu se hádat, proč dostala ta a ta hra osm a ta a ta jen sedm. Vidíte sami, osmička vyhrála hru roku nad desítkou a devítkou.
  • Tak tak, kde se ku*va Darksiders 2 ztratil? těžké questy, několik světů, hrací doba jak blázen, gear a nestereotyp !
  • Až na to že Dishonored neni FPS ale stealth akce.
  • Běhat celou hru s mečíkem a pistolkou mi moc kreativní nepřipadá, určitě máš na mysli ten tucet kouzel a celkový dojem, to beru, ale nvm proč ty kouzla mi tu hru pokazily.
    Mám s té hry smíšené pocity
  • Magister_Peditum
    Já myslím, že akce v MP3 je víc než dost (vlastně krom videi je to jediné, co v Maxovi je).
  • DarthSomething
    ano potom přiletěli reapeři a vše zničili
  • Já se popravdě divím, že Max Payne 3 nebyl ani nominován, protože je to opravdu pořádná akční hra. Tu hru jsem dohrál snad už 6krát a to nepočítám čas strávený nad MP a Arcade Modem.
  • Far Cry 3 se zezactku tvari jako velice dobra FPS, super grafika i hratelnost, ale je to od zacatku do konce naprosto stejne. Znicit vysilac, pak zakladnu a splnit vedlejsi mise. To po 20te vystrilene zakladne zacne docela dost nudit. Od akcni hry roku bych tedy cekal vice. U me to vyhral Dishonored.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší