Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak to s tím skyrimem beru zpátky *1* *1*
  • upřímně řečeno já na číselný hodnocení dívám jako první jestli to má cenu vůbec číst. pokud to je číslo 6 a níž tak to ani nečtu, protože bych se ještě naštval co píšou o hře která se mi líbila *3*
  • No co jsem videl videa z FC3, tak jsem se musel smat, kam az muze zjednodusovani dojit. K namichani lektvaru (treba wallhack aby to mel hrac jeste jednodussi) je potreba 1 surovina, lokace rostliny je videt na mape aby se lip hledala a kdyz se k ni priblizite, jeste barevne blika abyste ji neprehledli ;-)

    Osobne se mi na FC3 nelibilo nic, ale protoze strilecky moc nehraju, nebudu to komentovat. Ale ten system lektvaru jsem proste musel ;-)
  • Osobně musím uznat že Far Cry 3 má hodně dobré postavy. Buck ( borec hledající dýku ) je fakt ujetý do historie a je cholerik a navíc teplý *15* . Hoit je naprostý magor *15* . Vass je můj NEOBLÍBENĚJŠÍ záporák jakého jsem ve hře za mojí historii hraní potkal. Je šílený, snadno se naštve, e perfektně nadabovaný a hlavně dokonce existuje *15* . Sam je dobrák no. Ty německé slovíčka se do hry hodí *4* . Dennis mi příjde jako intelektuál... *3*
  • přátelská rada - vy*er se na číselný hodnocení a řiď se podle textu *1*
  • holec89
    taky je dobry: http://www.youtube.com/watch?v=neFdVIK5xac :)
  • Viktor_H
    Diablo patří do kategorie hack'n'slash, jež patří pod RPG spíš z "historických" důvodů.
  • Magister_Peditum
    On občas Criken připomíná magnet na herní bugy, to je fakt. *15*
  • Radioaktivni_surikata
    Dobrá volba. Z jmenovaných jsem hrál Far Cry 3, Dishonored a Borderlands 2.

    Borderlands 2 je sice o něco lepší než jednička, ale pořád je to až příliš to samý na jedno brdo. Navíc je tam přespříliš otevřených lokací. Prakticky jsem necítil potřebu použít cokoliv jinýho, kromě sniperky. FOV sice nastavit šlo a hra se ovládala hezky, ale opět to bylo zajímavě náročný. Grafika jednodušší, svět bez větších detailů, běží to na UE3 a přesto mi framerate lítal kolem 40 fps. Absolutně nechápu, jak to může běžet na mý mašině stejně rychle jako Crysis 1 v maximálním nastavení, hůř než BF3 a dalo by se jmenovat dál. Mistři optimalizace to fakt nejsou...

    Dishonored (pozn. není to Corso, ale Corvo *3* ) je jednoznačně skvělá hra, ale taky má svý mouchy. Zrovna tohle je hra, kterou bych rád viděl jako sandbox. To město si o to vysloveně říká. Technicky nic moc, ale dost to zachraňuje unikátnost prostředí. Gameplay je ale výbornej.

    A Far Cry 3 je pro mě velký překvapení. Na poslední chvíli jsme se rozhoupal a předobjednal si to kvůli dvěma bonusovejm misím (zatím jsem je ještě ani nenašel *1* ). Příběh je vážně ujetej, celý Raakiati (nebo jak se to píše) podle mě byli banda blbců, se kterejma jsem nechtěl mít nic společnýho, ale zachraňuje to vybroušenej gameplay. UI není tupá ani necheatuje, feeling zbraní je dobrej jako v předešlým dílu, respawn je mnohem líp zvládnutej a vůbec to skvěle zní a fajn se na to dívá. Grafika velmi slušná, vylepšená fyzika a auta se chovají taky hezky. A taky pár fajn postav. Ten úchylnej maník hledající dýku, Vaas, Dennis a především šílenej Sam. Z toho jeho Blitzkrieg chčiju dodnes *1* Výtek mám jen pár, a sice míň zbraní oproti předchůdci, moře přeplněný žralokama (stupidní minihru vyškrtnout) a omezení na vylepšování zbraní. A ještě vyhlazování okrajů, který žere neúměrně výkonu a bez post-procesu na high odmítá fungovat (ale výkon žere i tak). Většinu her hraju bez AA a nějaký zuby tam občas zahlídnu, ale tady je to fakt vidět hodně a všude. A AA Injectory tu nefungují... Každopádně doporučuju, není to bůh ví jak duchaplný, ale střílečka výborná.
  • žádný z těchto BUGů se mi naštěstí nestal *15*
  • Magister_Peditum
    http://www.youtube.com/watch?v=H9HhYAGIWdk
    *15*
  • walltar
    Ještě že Skyrim vyšel minulý rok .... jinak by ti to nejhorší AI neprošlo. *1*
  • DusanMPupak
    To bylo alespoň většinu hry v únosné míře.
  • AI u této hry vypadá že je hloupá, ale když hru smažíš na nejtěžší obtížnost tak náhodou tě celkem tyto "nabíhající kozy" dokáží slušně potrápit *3* .
  • Magister_Peditum
    OK, beru zpět. *3*
  • walltar
    Já sem to hlavně myslel jako vtip. Ale moc se nepovedl jak to tak vypadá.
  • Když už jsme u toho Sci-fi tak tento rok moc Sci-fi nebyl *3* . Jedinné Sci-fi hry: XCOM: Enemy Unkown a Call of Duty Black Ops II. Možná se pletu, ale já jiné Sci-fi hry za tento rok nezaregistroval. Příští rok u mě na plné čáře vede ze Sci-fi her Aliens Colonial Marines... *3*
  • Magister_Peditum
    Proč to hned tak hrotíš? Od toho tady je diskuse, aby lidi vyjádřili souhlas či nesouhlas s výsledkem soutěže. Je snad nesouhlas zakázaný?
  • FarCry 3 nejlepší akční hra s nejhorší AI roku, epic fail
  • walltar
    Tak můžeš klidně provolávat "Koho jste to nominovali?" .... je na každém co na hříšníka bude volat. Jenom bych se bál aby si to nevylosoval Janchor ... To by asi vznikli Gamesité a pořádali by nájezdy do Německa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit