Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná že se mýlím, tak mě případně opravte. Ale nepletete si pojmy? DLC a datadisk? To jsou dvě rozdílné kategorie ikdyž podobné, nevěřím že se dá srovnávat nějaké malé DLC s úplným datadiskem který přináší i o 50% víc zábavy než původní hra. Např SC a SC BW, to byl datadisk se stejným množstvím obsahu co původní hra. Srovnávat to s DLC například ze serie ME mi přijde přehnané.
    • smejki
      datadisk je podmnožinou DLC
  • Horst_Fuchs
    Tak z těhle datadisků jsem nehrál nic, nemůžu posoudit.
    Proč tu ale není datadisk k Trine 2? No a z indie scény by určitě stál za zmínku The Binding of Issac: Wrath of the Lamb s úžasným poměrem cena/délka/zábava.
  • NumberFiveAlive
    DLC aneb jeden z nejvetsich moru dnesnich her :D radsi bych mel zpatky klasicky datadisky, vetsina DLC je uplny svinstvo (zbrane + oblecky atd.), ktery se obsahem ani kvalitou nemuze rovnat old skul datadiskum (samozrejme je par vyjimek ale vite jak) a nejhorsi je, ze spolecnosti ukrajuji konce her aby je pak dali jako DLC, to je na tom ten nejvetsi hnus :D
  • Jedina DLC ktera sem letos ocenil a v praxi vyuzil byla ta do MP ME3. Rec je samo o tech free.
  • Kde je DLC Gods and Kings for CIVILIZATION 5?
    • Coffin.Corner
      Přesně tak. Beyond the Sword to sice není, ale pořád je to jeden z mála datadisků, který posouval hratelnost původní hry a nebyl jen o rozšířeném obsahu.
  • Nehral som ani jedno hodnotené DLC, ale dávam 75%
  • To si dělate p*del ? Jak se tam k*rva dostalo DLC s battlefieldu 3 ? Ostuda...
  • Najlepšie DLC 2012 je Artorias Of The Abyss.
    • DLC nekupujem, ale toto sa mi dostalo do rúk spolu s RPG roka 2012 PC.
      *3*
  • Amylee.Anderson
    Držím nám všem z Games palce při vyhodnocování kategorie Remcářů roku!
    • Tak kategorie nejlepsi DLC roku je jak soutez o nejchutnejsi lejno. At ho pripravis jakkoliv porad je to srajda. *15*
      • Amylee.Anderson
        Taky nejsem fanda DLC, ale podívej se do ostatních Best of diskuzí :D
        • To je pravda, lidi nejsou schopni pochopit ze nekomu jinymu se libi jiny veci.
          • Amylee.Anderson
            Mně přijde hloupý se rozčilovat nad prkotinama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit