Přejít na výpis diskuzí

Best of 2012: Nejlepší DLC a datadisk

5.1.2013 18:51
Redakce Games.cz 91 příspěvků

DLC je dnes na jednu stranu považováno za velké zlo, na druhou za spásu průmyslu, který má finanční problémy. Přitom je to velmi obsáhlá škatulka, do níž se dá vejít široké spektrum herních přídavků od několika ksichtíků pro vaše hrdiny až po mohutnou expanzi, která by klidně obstála jako samostatná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná že se mýlím, tak mě případně opravte. Ale nepletete si pojmy? DLC a datadisk? To jsou dvě rozdílné kategorie ikdyž podobné, nevěřím že se dá srovnávat nějaké malé DLC s úplným datadiskem který přináší i o 50% víc zábavy než původní hra. Např SC a SC BW, to byl datadisk se stejným množstvím obsahu co původní hra. Srovnávat to s DLC například ze serie ME mi přijde přehnané.
    • smejki
      datadisk je podmnožinou DLC
  • Horst_Fuchs
    Tak z těhle datadisků jsem nehrál nic, nemůžu posoudit.
    Proč tu ale není datadisk k Trine 2? No a z indie scény by určitě stál za zmínku The Binding of Issac: Wrath of the Lamb s úžasným poměrem cena/délka/zábava.
  • NumberFiveAlive
    DLC aneb jeden z nejvetsich moru dnesnich her :D radsi bych mel zpatky klasicky datadisky, vetsina DLC je uplny svinstvo (zbrane + oblecky atd.), ktery se obsahem ani kvalitou nemuze rovnat old skul datadiskum (samozrejme je par vyjimek ale vite jak) a nejhorsi je, ze spolecnosti ukrajuji konce her aby je pak dali jako DLC, to je na tom ten nejvetsi hnus :D
  • Jedina DLC ktera sem letos ocenil a v praxi vyuzil byla ta do MP ME3. Rec je samo o tech free.
  • Kde je DLC Gods and Kings for CIVILIZATION 5?
    • Coffin.Corner
      Přesně tak. Beyond the Sword to sice není, ale pořád je to jeden z mála datadisků, který posouval hratelnost původní hry a nebyl jen o rozšířeném obsahu.
  • Nehral som ani jedno hodnotené DLC, ale dávam 75%
  • To si dělate p*del ? Jak se tam k*rva dostalo DLC s battlefieldu 3 ? Ostuda...
  • Najlepšie DLC 2012 je Artorias Of The Abyss.
    • DLC nekupujem, ale toto sa mi dostalo do rúk spolu s RPG roka 2012 PC.
      *3*
  • Amylee.Anderson
    Držím nám všem z Games palce při vyhodnocování kategorie Remcářů roku!
    • Tak kategorie nejlepsi DLC roku je jak soutez o nejchutnejsi lejno. At ho pripravis jakkoliv porad je to srajda. *15*
      • Amylee.Anderson
        Taky nejsem fanda DLC, ale podívej se do ostatních Best of diskuzí :D
        • To je pravda, lidi nejsou schopni pochopit ze nekomu jinymu se libi jiny veci.
          • Amylee.Anderson
            Mně přijde hloupý se rozčilovat nad prkotinama.
  • smajdal
    Kde je datadisk k Call of Duty????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit