Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste ze Hotline Miami zatim nema DLC nebo datadisk...
    • Kozy
      ten vyhraje best of 2013
  • Jsem zvedavej co vyhraje v kategorii patch roku:)
  • Docela vtipná věc, je tak když se člověk zamyslí, tak zjistí že "datadisk" Shogun 2: Pád samurajů by mohl patřit do kategorie "plných her" a upřímně bych ho raději viděl v kategorie strategie roku. Je pravda, že je veden jako datadisk, ale datadisky ze série Total War vlastně nejsou datadisky, ale často jsou to plnohodnotné hry, které jsou perfektní. Škoda, prostě si nemyslím, že by měla takto skvělá hra „zapadnout“ do kategorie datadisků a DLC. A o vítězi PRG roku, tak i strategie bych mohl polemizovat, ale já se klidně přiznám, že jsem hodně věcí konzervativec a některé hry bych již raději řadil do sekce velko výpravná díla a možností integrace.
  • Dekuji za TW, lepsi uz to byt nemohlo :)
  • Malleth
    Artorias se zlobí *16*
  • Wowkári sa na datadisky netešia, oni sa ich boja *15*
  • rhaegar
    Tak nikdo z redakce nehraje LOTR a to se v nabídce objeví a přitom DLC k Trine 2 a Dark Souls jsou na poměry dlc impozantní a nic... hmm zajimavé
    • Je to velmi zajímavé. Můžou čtenáři vyhlásit nesmyslnost roku? Toto by jistě vyhrálo a hned na druhém místě by to mohl být možná Skyrim se svou jistě zaslouženou desítkou. *2*

      Ne, už přestanu spamovat. Své už jsem napsal níže. Jen se neumohu přestat udivovat nad tím, co se vám povedlo. *15*
      • rhaegar
        Tak Skyrim dostal desítku,protože ho většina recenzentů ani nedohrála před dead line, já se přiznám taky bych po 10-15 hod dával 9/10,jenže pak se začnou objevovat stále ty samé questy- doběhni tam a vymlať to tam a vezmi roh z mrtvého draugira atak pořád dokola. Teď přes Vánoce jsem Skyrim nainstalovat a musím říct grafika je opravdu pěkná s mody, inventář je taky už na slušné úrovni, jenže ty questy jsou tak neskutečně nudný,že to letělo po třech dnech z disku. Jinak sry za OT *3*
        • Já znám důvod, proč dostal Skyrim tolik - klasický wow efekt. Stačí pár hodin a objeví se řada nedostatků. Ale nechci tu otravovat se Skyrimem.. každý nechť si zhodnotím sám a schválne, bude se Skyrim hrát tak dlouho jako Morrowind? Velmi pochybuju...
          • Magister_Peditum
            Skyrim pořád (s přestávkami samozřejmě) hraju.
            • KaloSaper
              Já jsem si to nedávno rozehrál znova, hlavně kvůli tý nový společnici Vilje. Ty její questy a vůbec celej ten mod je něco, co by se klidně dalo prodávat jako DLC. Aspoň Bethesda, by to určitě udělala.
            • To ti přeju.. doufám, že aspoň s modifikacemi. *3*
          • Mě se zase Skyrim zase líbil z posledních 3 TES nejvíc. A věřím že se bude hrát stejně dlouho jako jeho dva starší předchůdci. A já bych stejně jako redakce i přes ty všechny chyby té hře za 10 dal, ale to je věc názoru.
            Hlavně si myslím že by jsme neměli moc zabíhat do offtopicu. Tohle je diskuze o nejlepších datadiscích/DLC minulého roku.
            • Ale tak já jsem fakt nechtěl otevírat offtopic.. asi jsem ten skyrim vůbec neměl vytahovat a mínuska mám určitě zaslouženě, o tom není pochyb. Nedalo mi to a musel jsem si do té desítky rýpnout, páč já jsem kritičtější a jako vleký milovník série TES jsem viděl řadu nedostatků, ačkoli na mě taky působil ten wow efekt.
  • Magister_Peditum
    Konečně kategorie, kde mohu s vítězem 100% souhlasit. Ostatní by se od CA mohli učit, jak se dělají přídavky.
    • Aha, takže ty si samozřejmě hrál i ostatní zmíněné datadisky či dlc a provedl srovnání a jako vítěz ti vyšel i vítěz redakce, je to tak? Mohl by si v několika větách všechny uvedené datadisky a dlc srovnat a napsat, proč zrovna vyhrál tvůj favorit? Předem děkuji.
      • Myslím si, že srovnávat datadisk ke hře WoW a datadisk ke hře Shogun 2 není na prá vět. WoW datadsik určitě přinesl tuny novinek a tisíce hodin hraní. Lidé opět mají co prozkoumávat co dělat :) atd. Ale jestli je to nejlepší "datadisk" roku ? To se špatně hodnotí u každé MMO hry. Proto kdo hraje pravidelně WoW, tak ví sám. Můj nevlasatní bratr je například velmi spokojený. Ale zato "datadisk" k Shogunovi 2 je jiná kávaa také strana minci. Můžu ho porovnat s čím co je a v klidu říkám, že tento "přídavek" do hry nepřinesl novinky, ale on hru totálně změnil přetvořil a hráčovi nabídl novou hru. Proto právem vyhrál. Jestli znáš nějaký datadisk, který by tohle dokázal, tak prosím napiš. Ono co dělají kluci a dívky z CA je vždy naprostá špička. Určitě můžete namítat, že datadisk k WoW hru změnil, něco přidal, ale překopal jí celou ? :)
        • Tak snad všem musí být jasné, že je rozdíl vydat datadisk pro strategii a pro MMO RPG. Proto to není možné srovnávat. Jsem v šoku, že to kromě redakce nechápají i další...
          • Magister_Peditum
            To bychom mohli zavést i několik podkategorií RPG, strategií, akčních her a sportovních her, aby nešlo namítat, že srovnání je nefér. *1*
            • Magister_Peditum
              A někdo musí argumentovat ad hominem. Nevím, kdo by se tady měl nad sebou zamyslet. *4* Jinak mmo datadisky s normálními datadisky míchají do jedné kategorie snad ve všech těchto soutěžích, takže to všude dělají blbě?
            • Když někdo nemá relevantní argumenty a nejspíše naráží na hranici svých intelektuálních možností, přichází bagatelizace tématu... co k tomu dodat. Řada zdejších členů by se měla více zamyslet. Občas mám pocit, že tu musím vysvětlovat naprosté základy téměř všeho. Kam se poděl zdravý rozum a aspoň elementární logické uvažování? *6*
          • Veskoslav
            Ty nechápeš věcí:)
            • No ty si velmi názorně předvedl, že máš v "dovednosti nechápání" daleko větší průpravu než já. Tvé příspěvky jsou minimálně diskutabilní na hranicí s nepochopením, o čem se tu ostatní baví. Někdo by řekl, že si dokonce napsal blbost, ale já nebudu tak hrubý a budu na tvé příspěvky pohlížet s úsměvem. *3*
      • Magister_Peditum
        Ehm? Stejně jako můžu napsat, že s vítězem nesouhlasím, tak můžu napsat, že s vítězem souhlasím. A datadisk/DLC které svým obsahem téměř dosahuje původní hry (která je sama o sobě hodně rozsáhlá) to je prostě rarita. *3*
        • Pokud s něčím souhlasíš, musíš být schopen napsat, za jakého důvodu, no ne? Nejspíše by si to měl nějak odargumentovat. Ale to je třeba jen má najivní představa. *2* nelze srovnávat, když neznáš všechny prvky, které chceš srovnat. Platí, co jsem tu napsal někde jinde o dortech a nebo platí to, co píšu níže, ačkoli každý příklad směřuje trochu jinam.

          Ne vážně, to je jako přijít do hospody, kde se lidi koukaj na fotbal. Příjdeš tam a několik štamgastů se hádá, který tým je nejlepší. Ty znáš jen jeden tým - o fotbal se nezajímáš - a řekneš ten jediný tým, co znáš. Přitom nevíš, jestli ten tým třeba není nejhorší. To jen k tomu, že se moc nedá vyjadřovat, když člověk neví. Nedá se tenhle příklad aplikovat na obecný problém míchání jablek s hruškami, co jsem zde zmínil výše.
          • Magister_Peditum
            Pleteš si mě s porotou, která ty vítěze vybírá. Já (hráč) jsem něco jako fanoušek, který fandí jedné hře (protože se mu opravdu líbila), že jí ona porota vybere jako nejlepší. Stejně tak můžu být nějakou hrou zklamaný a pak nesouhlasit, když ji někdo vybere jako nejlepší. *15*
    • Zde bych maličko nesouhlasil :-) CA nedělá přídavky, ale nové hry v podobném století atd. :) Jako datadisk k Medieval II byl prodle mě lepší než samotná hra. Ale já bych řekl, že to ani nebyl datadisk, ale spíše nová hra :D:D
      Jinak máš pravdu CA dělá nejlepší hry, které budou zachvíli generační.
  • Tuhle kategorii jste vůbec neměli vyhlašovat, když jste neměli relevantní konkurenty v této kategorii. Dali jste dohromady dvě MMORPG, FPS hru, strategii a Halo 4. Jsem jediný, komu tohle připomíná ono tak oblíbené "míchání jablek s hruškami"?

    Můžu dostat třeba milion mínusek, ale jsem naprosto a nepochybně přesvědčen o tom, že tohle se vám vážně nepovedlo a celá kategorie vypadá trochu uměle, skoro jako by to vypadalo tak, že jste neměli z čeho splácat zamýšlenou kategorii, tak jste dali dohromady aspoň něco.

    Může mi nějaký génius říct, jak lze komparovat dlc od Battlefieldu s datadiskem třeba z LOTRO? *7*

    Redakce, tohle se vám opravdu nepovedlo. Docela úlet, jako že si vaší práce jinak cením a nezřídka vás chválím. Pokud jste neměli dostatek dlc a datadisků z porovnatelných kategorií, prostě jste neměli vyhlašovat vítěze a ani jste neměli cokoli rádoby srovnávat (protože vyhlašujete-li vítěze, nutně musíte srovnávat).

    Kdo je podle vás lepší lovec: žralok, tygr, orel nebo vorvaň? *3*
    • eeeee
      Kdyz muze byt vyhlasena hra foku, tak muzr byt i dlc roku. A fakt by me nezajimaly kategorie nejlepsi dlc strategii, nejlepsi dlc plosinovek, nejlepsi dlc...
      • Ne nemůže.. důvod jsem vysvětlil naprosto jasně...

        Vyhlašovat kategorii a vítěze kategorie lze jen tehdy, je-li dost "soutěžících". Pokud není, nic by se vyhlašovat nemělo.
    • Jsem zvědavej na tvoje komentáře na kategorii Hra roku...
    • Ještě trochu přiložím, prostě mi to nedá. Jsem si téměř jistý, že nikdo z redakce datadisk Rohan z LOTRO nehrál. Sleduju zdejší informace o LOTRO dlouhodobě a vím, že se této hře nikdo nevěnuje (v pořádku, nemůžete hrát všechno, toto nekritizuji), proto mě udivuje, že jste příslušný datadisk vůbec zahrnovali do jakékoli komparace s jinými datadisky.

      To je skoro, jako bych se snažil vyhlásit vítěze v soutěži dortů a přitom jediný dort ani neochutnal, nebo ochutnal jen některé dorty, o jiných pak někde četl či se jen doslechl. Dochází vám ta nesmyslnost? Já podobné nesmyslnosti vyloženě nemám rád, proto jsem se k tomu musel vyjádřit.
      • PreidaQ
        Nemůžu než souhlasit. No ono je to tam i přeneseně napsáno: "Riders of Rohan z náš nikdo nehrál, ale někoho jsme se poptali jsme se a prskli to tam, protože jsme to prostě nějak zaplácnout museli." A upřímně, z kontextu je úplně jasné, že od toho, koho se na to ptali, dostali pouze zhodnocení tohoto datadisku a ne už i jeho srovnání s ostatními ze skupiny, takže je tam opravdu jenom do počtu a vůbec to srovnání není relevantní. Tohle vyhlášení je bohužel docela velký fail. *13*
  • smejki
    Trine 2 DLC bylo taky dost \o/ a doufal jsem, že se objeví
    • Koupeno a už se těším až se na to sejdu s kámoši ( Hrát Trine 2 ve třech přináší spousty smíchu), ale podle mne Pád Samurajů si to zaslouží. To je přídavek, tak jak má vypadat. Za původně menší cenu obsah, jenž se skoro vyrovná původní hře. Jen mne tak trošku sejří, že nevydávají DLC k tomu (jednotky do MP). Na tomhle je původní Shogun v cestě Avatara líp no... Pak je ještě divně rozdělený strom schopností v Cestě avatara pro FOTS *6*
      • smejki
        jaképak ALE? Pád samurajů si bezesporu zaslouží vítěství. Já tu mluvím o nominaci *3*
        • Aha sorry. Svou nepozornost budu omlouvat faktem, že mám zkouškový jo? *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit