Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NumberFiveAlive
    DLC aneb jeden z nejvetsich moru dnesnich her :D radsi bych mel zpatky klasicky datadisky, vetsina DLC je uplny svinstvo (zbrane + oblecky atd.), ktery se obsahem ani kvalitou nemuze rovnat old skul datadiskum (samozrejme je par vyjimek ale vite jak) a nejhorsi je, ze spolecnosti ukrajuji konce her aby je pak dali jako DLC, to je na tom ten nejvetsi hnus :D
  • walltar
    Tak tady nemůžu nic než souhlasit .... vzhledem k tomu, že sem jiný datadisk/dlc než Fall of the Samurai nehrál. :-D
  • InfidelBro
    Hodně mi v nominacích chybí Artorias of the Abyss *9*
  • Doma mám jen původního Shoguna, ale s hodnocením nelze nesouhlasit - tohle je opravdový datadisk jak velikostí, tak kvalitou. A dejte mi konečně Rome II :)
  • Najlepšie DLC 2012 je Artorias Of The Abyss.
    • DLC nekupujem, ale toto sa mi dostalo do rúk spolu s RPG roka 2012 PC.
      *3*
  • Trochu od veci prispevok... ale aby bol Sleeping Dogs na Steame za 4,49e (-91%)? no a potom nekupuj hry digitalne! *8*
    • Veskoslav
      Akorát, že na Steamu je Sleeping Dogs za 16,99 a ani žádný datadisk nestojí těch tvých 4,49. Kde jsi to našel?
      • no ako pisete, uz to tam neni, ale bolo :) este,ze som to hned neodklikol, by mi to strhlo 17e a to neni az tak skvela zlava
        • PS: a za 4,49 kupis aj plnohodnotne hry na steame, ja som tak kupic AC2 za 3,49 a teraz je aj Portal2 za 3,49
      • Alex81
        Ten chlapec má pravdu, nějaký čas byl za tuhle cenu. Očividně se někdo uklepl. Je to můj herní restík, tak mám alespoň během pustého ledna co hrát.
      • langustyn
        uz to asi zmenili, ale bylo to tam...
        • Veskoslav
          Tak to mě seje:) To musela být ta bleskovka, co psali, že dají na 20 minut hru s šílenou slevou:)
          • Jaká bleskovka? Link? :)
            • Veskoslav
              LINK asík nebude. To jenom proběhlo na jednom fóru mezi hráči. Ale co si pamatuji, tak je to každý rok na konci velkých vánočních slev, jedna hra za minimální cenu. Aspoň podle nakupujících, mě to vždycky mine.
  • eeeee
    Osobne si nejvic cenim dlc k Dark Souls, ale jestli se nepletu, tak jine jsem snad samostatne ani nekupoval, krome par zbrani do dragons dogma.
  • Kde je DLC Gods and Kings for CIVILIZATION 5?
    • Coffin.Corner
      Přesně tak. Beyond the Sword to sice není, ale pořád je to jeden z mála datadisků, který posouval hratelnost původní hry a nebyl jen o rozšířeném obsahu.
  • Průmysl NEMÁ finanční problémy. Jistě, už to není tak výdělečné, jak to bývalo, ale to je především vlastní vinou. Všechny ty způsoby dalšího výdělku s co nejmenší vynaloženou námahou, které se v poslední době vyrojily, jsou jen snahou o maximalizaci zisků, což dělají "podnikatelé" napříč všemi odvětvími lidské činnosti. Pokud by to nevynášelo, nedělal by to nikdo.
  • To si dělate p*del ? Jak se tam k*rva dostalo DLC s battlefieldu 3 ? Ostuda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit