Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doma mám jen původního Shoguna, ale s hodnocením nelze nesouhlasit - tohle je opravdový datadisk jak velikostí, tak kvalitou. A dejte mi konečně Rome II :)
  • Magister_Peditum
    Konečně kategorie, kde mohu s vítězem 100% souhlasit. Ostatní by se od CA mohli učit, jak se dělají přídavky.
    • Aha, takže ty si samozřejmě hrál i ostatní zmíněné datadisky či dlc a provedl srovnání a jako vítěz ti vyšel i vítěz redakce, je to tak? Mohl by si v několika větách všechny uvedené datadisky a dlc srovnat a napsat, proč zrovna vyhrál tvůj favorit? Předem děkuji.
      • Myslím si, že srovnávat datadisk ke hře WoW a datadisk ke hře Shogun 2 není na prá vět. WoW datadsik určitě přinesl tuny novinek a tisíce hodin hraní. Lidé opět mají co prozkoumávat co dělat :) atd. Ale jestli je to nejlepší "datadisk" roku ? To se špatně hodnotí u každé MMO hry. Proto kdo hraje pravidelně WoW, tak ví sám. Můj nevlasatní bratr je například velmi spokojený. Ale zato "datadisk" k Shogunovi 2 je jiná kávaa také strana minci. Můžu ho porovnat s čím co je a v klidu říkám, že tento "přídavek" do hry nepřinesl novinky, ale on hru totálně změnil přetvořil a hráčovi nabídl novou hru. Proto právem vyhrál. Jestli znáš nějaký datadisk, který by tohle dokázal, tak prosím napiš. Ono co dělají kluci a dívky z CA je vždy naprostá špička. Určitě můžete namítat, že datadisk k WoW hru změnil, něco přidal, ale překopal jí celou ? :)
        • Tak snad všem musí být jasné, že je rozdíl vydat datadisk pro strategii a pro MMO RPG. Proto to není možné srovnávat. Jsem v šoku, že to kromě redakce nechápají i další...
          • Magister_Peditum
            To bychom mohli zavést i několik podkategorií RPG, strategií, akčních her a sportovních her, aby nešlo namítat, že srovnání je nefér. *1*
            • Magister_Peditum
              A někdo musí argumentovat ad hominem. Nevím, kdo by se tady měl nad sebou zamyslet. *4* Jinak mmo datadisky s normálními datadisky míchají do jedné kategorie snad ve všech těchto soutěžích, takže to všude dělají blbě?
            • Když někdo nemá relevantní argumenty a nejspíše naráží na hranici svých intelektuálních možností, přichází bagatelizace tématu... co k tomu dodat. Řada zdejších členů by se měla více zamyslet. Občas mám pocit, že tu musím vysvětlovat naprosté základy téměř všeho. Kam se poděl zdravý rozum a aspoň elementární logické uvažování? *6*
          • Veskoslav
            Ty nechápeš věcí:)
            • No ty si velmi názorně předvedl, že máš v "dovednosti nechápání" daleko větší průpravu než já. Tvé příspěvky jsou minimálně diskutabilní na hranicí s nepochopením, o čem se tu ostatní baví. Někdo by řekl, že si dokonce napsal blbost, ale já nebudu tak hrubý a budu na tvé příspěvky pohlížet s úsměvem. *3*
      • Magister_Peditum
        Ehm? Stejně jako můžu napsat, že s vítězem nesouhlasím, tak můžu napsat, že s vítězem souhlasím. A datadisk/DLC které svým obsahem téměř dosahuje původní hry (která je sama o sobě hodně rozsáhlá) to je prostě rarita. *3*
        • Pokud s něčím souhlasíš, musíš být schopen napsat, za jakého důvodu, no ne? Nejspíše by si to měl nějak odargumentovat. Ale to je třeba jen má najivní představa. *2* nelze srovnávat, když neznáš všechny prvky, které chceš srovnat. Platí, co jsem tu napsal někde jinde o dortech a nebo platí to, co píšu níže, ačkoli každý příklad směřuje trochu jinam.

          Ne vážně, to je jako přijít do hospody, kde se lidi koukaj na fotbal. Příjdeš tam a několik štamgastů se hádá, který tým je nejlepší. Ty znáš jen jeden tým - o fotbal se nezajímáš - a řekneš ten jediný tým, co znáš. Přitom nevíš, jestli ten tým třeba není nejhorší. To jen k tomu, že se moc nedá vyjadřovat, když člověk neví. Nedá se tenhle příklad aplikovat na obecný problém míchání jablek s hruškami, co jsem zde zmínil výše.
          • Magister_Peditum
            Pleteš si mě s porotou, která ty vítěze vybírá. Já (hráč) jsem něco jako fanoušek, který fandí jedné hře (protože se mu opravdu líbila), že jí ona porota vybere jako nejlepší. Stejně tak můžu být nějakou hrou zklamaný a pak nesouhlasit, když ji někdo vybere jako nejlepší. *15*
    • Zde bych maličko nesouhlasil :-) CA nedělá přídavky, ale nové hry v podobném století atd. :) Jako datadisk k Medieval II byl prodle mě lepší než samotná hra. Ale já bych řekl, že to ani nebyl datadisk, ale spíše nová hra :D:D
      Jinak máš pravdu CA dělá nejlepší hry, které budou zachvíli generační.
  • walltar
    Tak tady nemůžu nic než souhlasit .... vzhledem k tomu, že sem jiný datadisk/dlc než Fall of the Samurai nehrál. :-D
  • InfidelBro
    Hodně mi v nominacích chybí Artorias of the Abyss *9*
  • P3RS3CUToR
    Už byl přehled strategií? nemužu najít...
    • az pod nos.. http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2012-nejlepsi-strategie-61639
      • P3RS3CUToR
        no téda... to je servis... díky :)))
    • Amylee.Anderson
      Uplně dole v článku máš odkazy na všechny Best of... achjo.
  • Dekuji za TW, lepsi uz to byt nemohlo :)
  • Trochu od veci prispevok... ale aby bol Sleeping Dogs na Steame za 4,49e (-91%)? no a potom nekupuj hry digitalne! *8*
    • Veskoslav
      Akorát, že na Steamu je Sleeping Dogs za 16,99 a ani žádný datadisk nestojí těch tvých 4,49. Kde jsi to našel?
      • no ako pisete, uz to tam neni, ale bolo :) este,ze som to hned neodklikol, by mi to strhlo 17e a to neni az tak skvela zlava
        • PS: a za 4,49 kupis aj plnohodnotne hry na steame, ja som tak kupic AC2 za 3,49 a teraz je aj Portal2 za 3,49
      • Alex81
        Ten chlapec má pravdu, nějaký čas byl za tuhle cenu. Očividně se někdo uklepl. Je to můj herní restík, tak mám alespoň během pustého ledna co hrát.
      • langustyn
        uz to asi zmenili, ale bylo to tam...
        • Veskoslav
          Tak to mě seje:) To musela být ta bleskovka, co psali, že dají na 20 minut hru s šílenou slevou:)
          • Jaká bleskovka? Link? :)
            • Veskoslav
              LINK asík nebude. To jenom proběhlo na jednom fóru mezi hráči. Ale co si pamatuji, tak je to každý rok na konci velkých vánočních slev, jedna hra za minimální cenu. Aspoň podle nakupujících, mě to vždycky mine.
  • Malleth
    Artorias se zlobí *16*
  • Docela vtipná věc, je tak když se člověk zamyslí, tak zjistí že "datadisk" Shogun 2: Pád samurajů by mohl patřit do kategorie "plných her" a upřímně bych ho raději viděl v kategorie strategie roku. Je pravda, že je veden jako datadisk, ale datadisky ze série Total War vlastně nejsou datadisky, ale často jsou to plnohodnotné hry, které jsou perfektní. Škoda, prostě si nemyslím, že by měla takto skvělá hra „zapadnout“ do kategorie datadisků a DLC. A o vítězi PRG roku, tak i strategie bych mohl polemizovat, ale já se klidně přiznám, že jsem hodně věcí konzervativec a některé hry bych již raději řadil do sekce velko výpravná díla a možností integrace.
  • Tak za me je to jednoznacne B3 Aftermath! Naprosto paradni mapy. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit