Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Kde je datadisk k Call of Duty????
  • eeeee
    Osobne si nejvic cenim dlc k Dark Souls, ale jestli se nepletu, tak jine jsem snad samostatne ani nekupoval, krome par zbrani do dragons dogma.
  • Jeste ze Hotline Miami zatim nema DLC nebo datadisk...
    • Kozy
      ten vyhraje best of 2013
  • Jsem zvedavej co vyhraje v kategorii patch roku:)
  • Za me by to vyhral Rift: Storm Legion. Ten tu valcuje vsechny jmenovany a ani neni v nominaci...
    • a už tu máme Pandarii, Rohan a Storm Legion. Přidá ještě někdo nějaký datáč z MMO RPG hry? Určitě to nebude těžké a dala by se sestavit relevantní kategorie s relevantním vítězem. *2*
  • Veskoslav
    Shagun to je jiná liga:) Zasloužený vítěz. Místo WoW bych tam zvesela prásknul datadisk k Trine2, které je mnohonásobně lepší.


    P.S: K diskuzi. To, že redakce něco nehraje neznamená, že to nemůže zařadit. Trochu uvažovat. Navíc Vy si snad budete stěžovat furt. Založí toto, je to špatně, zvolí toto, je to špatně. Víte Vy co vůbec chcete?
    • eeeee
      Chvalit neco, co jsem nehral je stejne jako kritizovat neco, co jsem nehral.
      • Veskoslav
        Což ty děláš pravidělně *1*
    • Dávat si do žebříčku/nominaci nej. her roku hry, které člověk nehrál...no to moc lidí nedokáže. :))))
      • Je to lepší než vyhlásit nejlepší hrou roku Call of Duty, protože chlapec nic jiného za celý rok nehrál. ;)
    • PreidaQ
      Jde o to, že když to redakce nehrála, tak prostě nemá právo na to, srovnávat to s ostatními hrami. To by se pak tady normálně mohli začít recenzovat hry jenom z doslechu a nikdo by je ve skutečnosti hrát vůbec nemusel.
      • Veskoslav
        A on je tam někde napsán žebříček her, co prošli redakcí? Nebo nejlepších her v rámci DLC? Nebo si skutečně myslíš, že to tak jinde nedělají a redakce spolu nekomunikují?:) Kdyby měli hrát všechno a tak, aby hráči veděli, co očekávat, tak by redakce musela mít tak 300 lidí a každý by měl jednu hru na měsíc, aby ji recenzoval skutečně detailně atd. U MMO by to skutečně mohla být veliká sranda, obzvlášť u SW ToR, kdy jsou různé příběhové linie.
        • Neznám, nevyjadřuju se, nevyhlašuju... jednoduché...

          Beztak těch příspěvků tu má redakce až až.. možná až příliš.
    • Blbost když někdo něco nehrál (a v případě MMORPG by tam měl strávit tak nějak dýl) tak by neměl danou hru/datadisk/DLC kritizovat nebo vyzdvihovat. Tím neříkám že to redakce nehrála ale je to trochu podezřelé protože pokud vím tak se tu na webu neobjevila recenze nebo aspoň nějaké první dojmy. Pokud se mýlím tak prosím odkaz rád si to přečtu.
  • Průmysl NEMÁ finanční problémy. Jistě, už to není tak výdělečné, jak to bývalo, ale to je především vlastní vinou. Všechny ty způsoby dalšího výdělku s co nejmenší vynaloženou námahou, které se v poslední době vyrojily, jsou jen snahou o maximalizaci zisků, což dělají "podnikatelé" napříč všemi odvětvími lidské činnosti. Pokud by to nevynášelo, nedělal by to nikdo.
  • Wowkári sa na datadisky netešia, oni sa ich boja *15*
  • rhaegar
    Tak nikdo z redakce nehraje LOTR a to se v nabídce objeví a přitom DLC k Trine 2 a Dark Souls jsou na poměry dlc impozantní a nic... hmm zajimavé
    • Je to velmi zajímavé. Můžou čtenáři vyhlásit nesmyslnost roku? Toto by jistě vyhrálo a hned na druhém místě by to mohl být možná Skyrim se svou jistě zaslouženou desítkou. *2*

      Ne, už přestanu spamovat. Své už jsem napsal níže. Jen se neumohu přestat udivovat nad tím, co se vám povedlo. *15*
      • rhaegar
        Tak Skyrim dostal desítku,protože ho většina recenzentů ani nedohrála před dead line, já se přiznám taky bych po 10-15 hod dával 9/10,jenže pak se začnou objevovat stále ty samé questy- doběhni tam a vymlať to tam a vezmi roh z mrtvého draugira atak pořád dokola. Teď přes Vánoce jsem Skyrim nainstalovat a musím říct grafika je opravdu pěkná s mody, inventář je taky už na slušné úrovni, jenže ty questy jsou tak neskutečně nudný,že to letělo po třech dnech z disku. Jinak sry za OT *3*
        • Já znám důvod, proč dostal Skyrim tolik - klasický wow efekt. Stačí pár hodin a objeví se řada nedostatků. Ale nechci tu otravovat se Skyrimem.. každý nechť si zhodnotím sám a schválne, bude se Skyrim hrát tak dlouho jako Morrowind? Velmi pochybuju...
          • Magister_Peditum
            Skyrim pořád (s přestávkami samozřejmě) hraju.
            • KaloSaper
              Já jsem si to nedávno rozehrál znova, hlavně kvůli tý nový společnici Vilje. Ty její questy a vůbec celej ten mod je něco, co by se klidně dalo prodávat jako DLC. Aspoň Bethesda, by to určitě udělala.
            • To ti přeju.. doufám, že aspoň s modifikacemi. *3*
          • Mě se zase Skyrim zase líbil z posledních 3 TES nejvíc. A věřím že se bude hrát stejně dlouho jako jeho dva starší předchůdci. A já bych stejně jako redakce i přes ty všechny chyby té hře za 10 dal, ale to je věc názoru.
            Hlavně si myslím že by jsme neměli moc zabíhat do offtopicu. Tohle je diskuze o nejlepších datadiscích/DLC minulého roku.
            • Ale tak já jsem fakt nechtěl otevírat offtopic.. asi jsem ten skyrim vůbec neměl vytahovat a mínuska mám určitě zaslouženě, o tom není pochyb. Nedalo mi to a musel jsem si do té desítky rýpnout, páč já jsem kritičtější a jako vleký milovník série TES jsem viděl řadu nedostatků, ačkoli na mě taky působil ten wow efekt.
  • Tuhle kategorii jste vůbec neměli vyhlašovat, když jste neměli relevantní konkurenty v této kategorii. Dali jste dohromady dvě MMORPG, FPS hru, strategii a Halo 4. Jsem jediný, komu tohle připomíná ono tak oblíbené "míchání jablek s hruškami"?

    Můžu dostat třeba milion mínusek, ale jsem naprosto a nepochybně přesvědčen o tom, že tohle se vám vážně nepovedlo a celá kategorie vypadá trochu uměle, skoro jako by to vypadalo tak, že jste neměli z čeho splácat zamýšlenou kategorii, tak jste dali dohromady aspoň něco.

    Může mi nějaký génius říct, jak lze komparovat dlc od Battlefieldu s datadiskem třeba z LOTRO? *7*

    Redakce, tohle se vám opravdu nepovedlo. Docela úlet, jako že si vaší práce jinak cením a nezřídka vás chválím. Pokud jste neměli dostatek dlc a datadisků z porovnatelných kategorií, prostě jste neměli vyhlašovat vítěze a ani jste neměli cokoli rádoby srovnávat (protože vyhlašujete-li vítěze, nutně musíte srovnávat).

    Kdo je podle vás lepší lovec: žralok, tygr, orel nebo vorvaň? *3*
    • eeeee
      Kdyz muze byt vyhlasena hra foku, tak muzr byt i dlc roku. A fakt by me nezajimaly kategorie nejlepsi dlc strategii, nejlepsi dlc plosinovek, nejlepsi dlc...
      • Ne nemůže.. důvod jsem vysvětlil naprosto jasně...

        Vyhlašovat kategorii a vítěze kategorie lze jen tehdy, je-li dost "soutěžících". Pokud není, nic by se vyhlašovat nemělo.
    • Jsem zvědavej na tvoje komentáře na kategorii Hra roku...
    • Ještě trochu přiložím, prostě mi to nedá. Jsem si téměř jistý, že nikdo z redakce datadisk Rohan z LOTRO nehrál. Sleduju zdejší informace o LOTRO dlouhodobě a vím, že se této hře nikdo nevěnuje (v pořádku, nemůžete hrát všechno, toto nekritizuji), proto mě udivuje, že jste příslušný datadisk vůbec zahrnovali do jakékoli komparace s jinými datadisky.

      To je skoro, jako bych se snažil vyhlásit vítěze v soutěži dortů a přitom jediný dort ani neochutnal, nebo ochutnal jen některé dorty, o jiných pak někde četl či se jen doslechl. Dochází vám ta nesmyslnost? Já podobné nesmyslnosti vyloženě nemám rád, proto jsem se k tomu musel vyjádřit.
      • PreidaQ
        Nemůžu než souhlasit. No ono je to tam i přeneseně napsáno: "Riders of Rohan z náš nikdo nehrál, ale někoho jsme se poptali jsme se a prskli to tam, protože jsme to prostě nějak zaplácnout museli." A upřímně, z kontextu je úplně jasné, že od toho, koho se na to ptali, dostali pouze zhodnocení tohoto datadisku a ne už i jeho srovnání s ostatními ze skupiny, takže je tam opravdu jenom do počtu a vůbec to srovnání není relevantní. Tohle vyhlášení je bohužel docela velký fail. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit