Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Útočný i krycí systém, crafting, nový lektvary, zajímavej loot, grafika skvělá, lucerna, a navíc obsah misí je oproti Skyrimu prostě super.. A fast-travel tam je, ale nejde zneužívat a musí se jít holt i vystrašenej v noci po cestičkách a modlit se, a o tom ta hra je.. I (bývalý) zatvrzelý PCčkář uznává, toto je po zásluze RPG roku 2012.
  • i když už si to asi nikdo nepřečte, všechny tyhle hry mám origo(nebo jako doplňěk k hernímu časopisu cd/dvd) bohužel už jse to celkem dlouho, +- 2 roky, co nemám na stolním pc žádnou cd/dvd/blueray mechaniku. stačí mi díra na usb a celkem rychlý internet. (vím že je možnost stahovat přes steam).. leč je pro mě pořád jednodušší, stáhnou si pirátskou verzi, co s návodem běží i na jiných winech a s jinou grafikou atd. než se potom pátrat na fórech výrobce a pokoušet se ho kontaktovat po dvou letech od vydání hry s tím, že mi něco nejede.
  • krasne jsi to napsala
  • guild wars 2 neni rpg ale mmorpg, diablo je hack n slash a legend of grimrock je dungeon takze WTF ? proc porovnavate zanrove jine hry ? seriously ?
  • Diablo 3 je v první řadě simulátor obchodování s náhodnými losy (itemy), kde si občas můžete s postavičkou zabít nějaké potvory a naivně věřit, že vám něco padne. S hack and slash RPG typu D2 to už nemá nic společného.
  • Ta sekce ale existuje jen ve tve hlave, mozna jeste v par dalsich, ale rozhodne jich nebude moc ;-)
  • To je fakt, keby vyšlo DA 2 toho roku tak by to snáď aj vyhralo
  • Po minuloročných skvelých RPG ako skyrim, witcher , New Vegas (aj keď ten je asi ešte rok skôr nesom si istý) vyšli toho roku na tomto poli samé pičoviny (diablo style a MMO) a nejaké JRPG ktoré ma vôbec nezaujímajú ako aj cela japonská kultúra (aj keď chápem že niekoho to baví) *11*
  • jo grimrock tam patri.. ale to ostatni :D *6* *11*
  • Tak samo je skoda ze nejde nominovat datadisk ke hre Lord of the Rings online Rohan se povedl:)
  • ME3 je bezkonkurencni vitez v sekci Epic Fail *1*
  • genki.sudo
    Rovnako si tam nezaslúži byť ani T2 ;-)
  • vonTossis
    Jen je trochu škoda, že se v nominaci neobjevil skutečný nástupce Diabla, a to Torchlight 2. Ačkoliv jsem si Diablo 3 koupil a za jednu postavu projel všechny obžížnosti, dnes už bych jej nedal ani do nominace.
  • v čem je prosím RPG? Nemůžete nijak řídit vývoj postavy, ani vývoj příběhu a rozhodování postavy, nemůžete ani ovlivnit růst svých statistik (kdyby alespoň jedna z těchto věcí platila ještě bych tomu říkal RPG), v D3 z RPG nezbylo téměř nic, to už jsou pomalu víc RPG Borderlands 2 a Darksiders 2 :). Je to už pouze akční hra kde máte dostupné všechny schopnosti postavy najednou stejně jako si ve střílečce vybíráte z palety zbraní, které také získáváte postupně za postup hrou (myšleno jako ekvivalent pro odmykání schopností s rostoucím levelem postavy)
  • Viděl bych to tak, že Zaklínač je možná tak lepší ve vyprávění příběhu, ale co se týče gameplaye (herní mechanismy, soubojový systém, level design atp.) je na tom lépe zase Dark Souls, záleží na preferencích. Dle mého názoruvyhrál Dark Soul zaslouženě, pro mne je Zaklínač lepší opravdu jen po stránce vypravnosti.
  • nemam na mysli kvalitu grafiky ale její styl. Nechápu jak někdo muže dělat post apo RPG a dělat ho v neproporční grafice...
  • a to mě sraalo ze všeho nejvíc, jak všude sraali 3D! 3D strategie byli hnusný, 3D hry byli hnusný. RPG a Strategie patřili ještě dlouho pod 2D...
  • Letos na PC nic moc . "Akční taky RPG" zrovna nemusím a Grimrock ... přiznejme si sice to bylo příjemné zjevení ,ale .... cosi mi tam stále chybí a kdo viděl Yuleland tak ví přesně , proč prostě nemůže být best off .
  • Ale jako je/byla to dost vostrá debata.
    Eliška začala psát blbiny a pak se diví, že jí to kluk ušatá Miserius vrátí :)
  • To si asi nerozumíme...kdy jsi mě utírala, ja to asi promeškal *8* *13* Za celej tenhle topic muzes ty, ja se normalne zeptal jestli dnes bude dalsi clanek a ty hned ze asi neumime pouzivat vlastni hlavu... Typicka zenska panove, co si budem povidat *5* Takze bohuzel musi panove udelat svoji cast: Omlouvam se Trissko, byla to moje chyba, jsem posetilej muz, myslim rozkrokem a nevsimam si te a kytky ti kupuju jen kdyz si neco chci vyzehlit... Snad jsem neco nevynechal, to bych musel zacit odznova *9* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit