Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Hmm ani jednu z těch her sem nehrál ... kromě original war, ale tu si zase nepamatuju. Není cultures podobný setlerům a Industry giant Tansport tycoonu? .... abych pravdu řekl, tak nějaký pořádný a promakaný dopravní tycoon bych si zahrál. Hlavně ale museli by v něm být možnosti minimálně jako v O TTD co se semaforů na kolejích týče. Je škoda, že od té doby se všechny takové hry jenom zjednosušovali a třeba v Railroar Tycoonu 2 co si pamatuju nešlo postavit ani pořádné nádraží.
  • smajdal
    CK II je typ strategie pro mě absolutně k smrti nudná...nejlepší které jsem kdy hrál považuji stařičké Cultures, Original War nebo Industry Giant II....žádná novější hra podobná těmto neexistuje a existovat asi nebude, se*e mě to, protože v této oblasti nemám co hrát
  • Nechci ti do toho kecat, ale Strategie roku 2012 vyhrava Xcom vsude po svete... Staci googlit
  • pichpe
    Muzu se zeptat z jakeho zdroje mate informaci, ze ma Wargame lepsi prodeje, nez XCOM? Zkousel jsem si to ted dohledat a moc jsem nepochodil *9*
    Diky za infomraci!
  • Je dost těžký se tady dočíst která je ta nej strategie roku a proč, za to která to není....

    No já bych do nominace přidal ještě takovej Naval War Arctic Circle, zatím sem to jen nakousl, ale vycházím z toho, že je to následovník Fleet Command, tak kdo je fanda modern navy's určitě zklamaný nebude a většinou si do hry vystačí s vlastními znalostmi.
  • Veskoslav
    Je to názor redakce či autora:) Vem si takové youtube a vyhledej si TOP PC games 2012 a uvidíš kolik druhů žebříčků najdeš:) Každý má své chutě. Sice se nám výsledek nemusí líbit, nemusí se dát ani objektivní, ale tím to končí. Když by dali třeba War Game, která dle mého patří v rámci tohoto specifického druhu RTS ke špičce, našla by se zase jiná skupina, co by tvrdila, že to měl vyhrát někdo jiný. Jo dělat soudce je opravdu ošklivá věc:)
  • dota neni moba, dota je ARTS
  • Redakce si před tím hodnocením asi nalila trochu moc čistého vína.

    Xcom jako STRATEGIE ROKU? *16*
    Nevidět to v tom článku na vlastní oči, tak tomu neuvěřím.
  • Veskoslav
    Ale War Game měl lepší prodeje než XCom a MP je hodně rozšířené:) takže to nebude v tomto případě tento případ.
  • Veskoslav
    Jinak k diskuzi, zdali to je či není strategie:)

    Citace: Strategické hry nebo-li zkráceně strategie rozhodně patří mezi ty oblíbenější žánry počítačových her. Cílem hry je pomocí strategického myšlení a plánování překonat protivníka. Takovým protivníkem může být buď umělá inteligence počítače nebo lidský protihráč. Ve strategických hrách můžete stavět základnu, ovládat armádu, budovat město, starat se o ekonomiku a mnoho dalšího.

    Tudíž XCom je strategie, War Game je taky strategie, ale typu RTS (real time strategy) atd. Tady vyrál XCom, i když chápu mnohé výhrady a i s nimi souhlasím, War Game má taky své mouchy:) Třeba zase v jiné kategorii Vám redakce udělá radost a vyhraje Váš titul:)
  • Keyz
    Udílení různých cen je bohužel hodně divné.
    Často se říká,nejlepší strategie,nejlepší kapela atd....Většinou vyhrávají kapely,hry kterých se hodně prodá a hraje to hodně lidí.
    To ale není nejlepší ale možná nejprodávanější.Různé velké hudební ceny jsou toho příkladem.
  • GlaDOS
    Hodně štěstí. S takovým pravopisem si v budoucnu najdeš práci možná tak někde u pásu.
  • ne ve 4 třídě jsem zjistil že mě to postupné snižovaní inteligence dost pro budoucí život omezuje a handicapuje proto jsem zvolil formu samostudia ...a hlavně nenechat si hlavně do hlavy natlačit nepotřebné informace ..třeba jako pravopis *1*...napiš jaké I a Y chceš ja ti budu rozumět a ty mě *5*
  • Magister_Peditum
    Takže jsi nevyšel ani základku, jo? *1* *1*
  • pobýhat ze spamem po mapě bez možnosti krití my nepřijde jako strategie....hral sem warcraft 3...no sám víš že kdo nemá přes 300 cpm tak se v techle blizard sračkách na top urovni nechytá *5* ...s češtiny vždy za 4 z diktátu za 5 a ani mě to nák nesere že sem se nenaučil pořádně psát jazykem mrtvého národa bez kouska cti v tělě *5*
  • Tento rok teda musel být na strategie pěkně ubohej, když to vyhrálo Xcom, kterej je taková..strategie nestrategie. Nevím, oproti takovýmu Wargame nebo fantastickýmu Crusader Kings 2. Jasně, můj názor není žádnej světonázor, ale furt si pod strategií asi představuji něco jinýho. Docela mě ale mrzí, že to vyhrálo zrovna tohle, ačkoliv mě to jako hra bavilo.
  • Sakra chlape...je bezva znát, co bereš za strategie, ale..kurňa, podívej se alespoň na výjmenovaný slova. Nazívat? Nevydím? Brrr.
    Jinak k tématu, doporučuju prvně toho starcrafta zahrát, než budeš tvrdit, že je to jen o klikání. Navíc v rámci her znamená strategie něco trochu jinýho, manipulovat po hrací ploše tak, abys co nejmenší újmu utrpěl a co největší újmu udělil.
  • já osobně si myslím že lvl 20+ už má dost použitelnejch jednotek odemčenejch (nekopu je ..pod lvl 20 moc šancí proti lvl 50+ co má vše už odemčené nemáš " t/55 se proti abramsovy prostě nečape")..Pro mě je Wargame strategie č.1 (originalní zpracovaní , grafika na strategii moc pěkná,je dinamická má spád a v té hře si opravdu přijdete jak generál nad mapou)...čakám na CoH 2 *5* ...strategie tipu starcraft kde zaleží na tom kdo klikne víc za minutu odmítám nazívat strategii....první vlaštovka byla CoH 1 já s 4.5 CPM jsem sám vyklep 3 amíky co měly 100+CPM *1* tam začlo záležet na tom kdo má lepší taktiku a strategii zná terén né to kdo rychlejc nakliká budovy a jednotky (na tom nevydím strategie ani trochu)..
  • Konzolove zjednodusovani postihlo vsechny zanry , nejen startegie . A je legracni cist tady reakce lidi kteri brblaji na to jak je xcom konzoloidni a pritom o par stranek dal vynaseji do nebes treba Dishonored kterej je uplne to samy:)
  • xcom neni strategie ale arkada :P jinak jaky je to Crusader Kings 2? dycky sem miloval a hraju do dneska Europu universalis 3.Je to podobny nebo rozdilny nebo zamereny na neco jinyho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit