Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • porovnavat World in conflict s Wargame je jako postavit vedle sebe Armu a CoD. Hra se blizi starejm peckam jako close combat, combat mission. Ano, zadnej mikro makro management zakladny. Ale brutalne zmakla taktika na urovni veleni oraporu. Navic si kazdej musi poskladat svu balicek jednotek obdobne, jako treba karetni magic the gathering. Sam si zvolis svou filosufii boje a podle toho vybiras jednotky. Je to dost omezeny a naricny. Pocet jednotek takovej, ze je hra skutecne encyklopedii studeny valky. Vyborne zmaknuta technika, pechota, podpora a logistika, letectvo. Vlastni blbosti prijdes o tank a do koncr hry muzes jen pricmrndavat. Wargame skutecne nema konkurenci mesi dnesnima hrama...vadi mi ale "rankovani". Casto se k hrani nedostanu a lidi s levelem 100 nechteji hrat s klukama, co kaj lvl 20.
  • xcom strategii roku? mne to prestalo bavit jeste behem tutorialu (a presne v tu chvili se mi hra sekla, jasny znameni z kremikovyho nebe, ze tam mam tuhle hricku bezodkladne odeslat)

    konzolovej mor nas pohlti, takovy sratchky a uz to vyhrava i tituly hra roku, omfg
  • eeeee
    Tak treba ja toho casu uz moc nemam, muzu hrat prevazne po vecerech, kdyz deti spi a manzelka nechcenic resit a presto dam prednost kvalitni propracovane zabave pred povrchni.
  • walltar
    O času to právě není ... když musís u ingame manuálu ztrávit 10hodih .... tak tam strávíš 10 x 1 hodinu ... právě je to o tom, že toho casual hráči nejsou schopní ... chcou hned hrát a nechcou se učit.
  • eeeee
    Fakt smutny, kdyz se u tahove takticke hry resi takovehle kraviny, ale chapu, o tom je mainstream, musi to cool vypadat.
  • Magister_Peditum
    Jo, to je hodně podobný Wargame, jen je to víc arkáda (ale kampaň měla bezkonkurenční).
  • Magister_Peditum
    A co Crusader Kings II: Sunset Invasion? Emzáci to do jisté míry pro evropany byli. *1*
  • A nenapadlo tě třeba, ty rádoby HC hráči, že hráče omezuje nedostatek času? Myslíš, že každý musí být jako ty, že má dostatek času na to, aby strávil u in-game manuálu hry 10 hodin a pak teprve mohl jít hrát a užívat si ten "fun"?

    Nejdřív zapoj mozek, než někoho začneš nazývat "casual kobylkou", ty jantare.
  • walltar
    BTW ... nechybí ti tam jednička? ... A sleva je do pátého pokud dobře čtu.
  • eeeee
    Tak to dnes chodi u her pro masy a hra musi byt pro masy, pokud je vysokonakladova. Nizkonakladove hry jsou vetsinou odsouzeny pro svuj nizkonakladovy vzhled a nikdo je nezvoli nejlepsi hrou roku.
  • michelangelo
    Souhlas, ze barevny kombinace tam byli hodne sileny. Osobne jsem jel celocerny, tmave sedy kombo s peclive vytvorenymi a helmami nezakrytymi obliceji.
  • To přirovnání ke kobylkám se povedlo.
  • walltar
    Už sem to našel ... myslel sem World in Conflict.
  • reakce na waltar: Já to chápu, že to tam není ... je to hra pro lidi co mají rádi spíš taktiku. Ale jak sem psal ... něco podobného už sem hrál, akorát si nemůžu vzpomenout jak se to menovalo. BTW ... jak je tam omezený počet jednotek na hráče? Ovládáš spíš jenom míň tanků, tak aby ztráta každého zabolela? ... Možná to zkusím přece jenom za tu cenu co je teď na steamu to stojí.
  • Ja myslim,ze ty mysli hru RUSE. Ale samozrejme nejde do nekonecne povolavat milion tanku, v kampani mas urcity pocet jednotek a s tim si musis vystacit, treba na vice misi :)
  • Holt jiná doba,já se u nového XCOMu bavil
  • walltar
    Já to chápu, že to tam není ... je to hra pro lidi co mají rádi spíš taktiku. Ale jak sem psal ... něco podobného už sem hrál, akorát si nemůžu vzpomenout jak se to menovalo. BTW ... jak je tam omezený počet jednotek na hráče? Ovládáš spíš jenom míň tanků, tak aby ztráta každého zabolela? ... Možná to zkusím přece jenom za tu cenu co je teď na steamu to stojí. Akorát nevím jak na to budu brát s Planetside 2 čas.
  • walltar
    Bohužel ... tak do dneska chodí. Hry musíš zjednodušovat aby je casual kobylky mohli zkonzumovat a rychle přeskočit k jiné hře. Přece by ses u hry nezdržoval učením se jak vlastně funguje. Hra musí být prostě "Fun" a startegie už dost "fun" nejsou.

    Já bych si taky zahrál nějaký tycoon, ale můžu hrát tak leda TTD.
  • Jenze tady jde o real a staveni zakladny v dobe studene valky si nedokazu predstavit. Tvurci tim chteli jasne ukazat, ze mas urcity pocet jednotek, nepritel pochopitelne taky a pred sebou body, ktere se daji zabirat, neco jako v company of heroes. A ted je na vas, kdo z koho. Staveni zakladny by bylo zbytecne, tady se jedna o rychly prechod do utoku a rychle zvraty na ruznych mistech fronty s podporou delostrelectva a raket zeme - zeme + vrtulniky. Pristi rok ma vyjit pokracovani s letadly a boje budou ve skandinavii.
  • ani jedna. samy kraviny. CoH, rok me nazjima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit