Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít iRacing Nordschleife, asi bych se od něho nehnul. A taky bych chtěl vědět, kolik desítek sekund by mi tam nadělil Greger Huttu.
  • Na tu hru co jsi zminoval mrknu, jinak mam este jeden typ pro automobilove fanousky a to automationgame.com, stavba motoru pozdeji car tycoon hra. Jinak iracing jakemukoliv milovnikovi simulatoru mohu jen doporucit neco to sice stoji, ale je to az hrozive realne :) + tam existuje jisty velice propracovany system co se tyce bezpecnosti, takze lide se opravdu snazi a zavodit se da co pul hodiny, temer vzdy v plne kapacite racu :)
  • Mohli tam aspon dat GSC2012.
  • No tak iRacing byl ale vydaný už dříve, každopádně s tou propracovaností ti musím dát zapravdu i přestože nejsem hráč iRacingu. Laserem scanované tratě i auta, navíc dělané prakticky pod dohledem závodníků a týmů, to tu ještě nebylo. Další pecka bude Asseto Corsa, která má předpoklady stát se absolutním králem automobilových simulátorů, ale o takových hrách se tu člověk ani nedočte.
  • Měl bys zkusit nové fyziky do RBR od Waltera... Na Facebooku je najdeš v klubu "RBR real physics" nebo tak nějak... Ony totiž jak původní fyziky, tak RSRBR nebo ty české, jsou proti těm novým slabý nerealistický čajíček
  • Skoda, ze vsechny ty hry jsou naproste arkady, ale i presto jde videt, ze tvurce nehral iracing, jelikoz to je aktualne nejpropracovanejsi a nejrealistictejsi a velice hezky zpracovana zavodni hra na svete, uz jen kvuli enormnimu mnozstvi penez, ktere do ni jde, njaky dirt nebo forza se s tim ani v nejmensim neda srovnat.. no a treba k f1 2012, se simulatorem f1 to nema nic moc spolecneho a s arkadou taky ne .. tvurci by si konecne meli udelat jasno v tom pro koho tvori hru, amater(klasicky hrac) to hrat nebude a driver simulatoru take ne.
  • S timhle docela souhlasim. RBR byla jedna z opravdu mala her kde nebylo vubec pomysleni na to abych jel delsi dobu na plnej plyn. I rovinky pamatuju ze sem musel solichat abych auto vubec udrzel na trati coz se s Colinem a jinejma WRC hrama co sem hral vubec neda srovant
  • Uz mas -4. Asi hraci Gran Turisma. :o)
  • Je to divny, zvlast kdyz to recenzoval jeden clovek. Kterej je zaroven patronem tehle kategorie. Ergo to mela vyhrat Trials.
  • Na Sonica tady kaslou. A na WRC 3 taky. Ale maji Gas Guzzlers, to je tezky. :o)
  • Sega Transformed bude v nominacich pristi rok? Tak vybornou arcadovou zavodni hru jsem uz nehral ani nepamatuju....
  • Menorri
    Redakci opravdu výběr nezávidím: Polovina her je na toustovače a druhá totální pí*oviny *1* *1* *1* ...třeba příště bude líp *4*
  • smejki
    ne.
  • Erien
    Podle mě ne, protože recenze je názor jednoho člověk, ale o Best of rozhoduje redakce. Aspoň myslim. *1*
  • Erien
    Ten model mi moc nesedl, MP jsem nezkoušel. Já měl původně předobjednané, ale pak jsem to zrušil. Už nevím přesně jestli jsem to viděl někde na živo, nebo proč. Tak jsem to stahoval, ale po prvnim bosovi, což bylo snad asi 6 závodu jsem to smazal. Možná tomu pak dám ještě šanci, koupím to, teď už se to pohybuje za celkem rozumnou cenu, ale 1100 bylo za to moc. Jinak teda mnohem lepší mi přišlo MW na android. Ten byl teď za dvacku a to 100% doporučuju. Škoda jen že poslední patch, citelně pohoršil grafiku.
  • jako odpad mi to rozhodně nepřijde, ale já osobně nejradši simulace na volantu a to po co nejhorších cestách. úplně by mi stačilo, kdyby RBR převlékli do nového kabátku a jinak na tom nic něměnili.

    no nic, zatlačím slzu, jdu si stáhnout RSRBR 2013, opráším volant a jedééém
  • Arkádový možná, ale ne automobilový. Podle mě jde o arkádovou fyziku dřevěného kačera taženého na provázku.
  • Divotvurce
    Super, tak to ještě k Horizonu přihodím i čtyřku a budu jezdit do zbláznění *15*
  • 4ka určitě cenu ma.....pro mě sou to asi zatim nejlepší auta na xbox, ale horizon taky nezatracuju je to trošku arkada ale pořad ne nesmysl ala NFS.....jediny co mi ve forze chybí sou změny počasí.......jinak pro mě letos asi nej zavodni hry co vyšly sou novy F1 a Horizon ale chapu že F1 neni pro každyho.....ale dokovad nedokurvěj ty pravidla tak jak se planuje na sezonu 2014 tak sem pořad velkej fanda tohodle sportu.....
  • Ony nekončí, ale skončily. Rozdíl ve vidu je tu zásadní. Podstatné je, že od toho osudného roku 2004 si žádná rally hra na RBR ani nešáhla, a s postupem času se to nijak nezlepšuje.
    Srovnávat RBR s WRC 3 je úchylné, jde o úplně jinou kategorii. Ne, nejsem žádný předpojatý simulation-only člověk, takové CMR 4 nebo 5 mě baví, protože i když je jízdní model zjednodušený, pořád je to auto. Ve WRC 3 je nějakým způsobem pokroucená celá inercialita, a to žádným modem nezlepšíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit