Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni dementní, je arkádovej... po XXX hodinách v GT5 je to pro mě krásná úleva *4*
  • To je blbost, jízdní model (což je klíčový atribut) je v singlu i multiplayeru stejný. Tzn. dementní.
  • DusanMPupak
    Hnidopišská poznámka: Není trochu podivné, že Nejlepší závodní hra nemá nejvyšší hodnocení ze všech závodních her v daném roce? *2*
  • tu davam na druhe misto. Prvni je, byl a do vydani druheho dilu bude GRID. to co letos vyslo je odpad nejvyssiho zrna.
  • A nejlepší závodní hrou 2012 se stává... Tramtadadá: Richard Burns Rally
    *14* *14* *1*
    Ostatně jak tomu bylo od vydání hry.

    > trollmode off
  • kubi-wan
    Wacky Wheels bych bral! :)
  • montatatana
    Nema. Volant ma smysl u klasicke Forzy Motorsport. Horizon je arkadovka a na gamepad je delana. A pokud myslis ten bezdratovy pohybovy volant, tak to je peklo neco s tim ridit :)
  • Magister_Peditum
    Tady konečně mohu souhlasit s vítězem - pravda, moc velkou konkurenci teda neměl. *15*
  • + The Run
  • Mahcake
    Myslíte, že má cenu kupovat Horizon bez volantu? Demo bylo sice parádní i jen s gamepadem, ale mít bezdrátový volant prodávaný s hrou (viz. Alza) by zážitek mohlo ještě víc nakopnout. Má někdo zkušenosti?
  • Zkousel jsi u NFS multiplayer? Nebo jsi mel warez? V tom je jeho sila totiz
  • Erien
    Tak ty první dvě jsem ani nehrál, dík za tip. Jinak F1 jsem jen zkoušel pár závodů, ale moc mě to nechytlo. I když to bude spíš tím, že prostě formule mi nic moc neříkají. NFS no to je podle mě zklamání snad desetiletí. Těšil jsem se ale to co vyšlo. Jizdní model je podivný, destrukční model skoro žádný. Opravdu hloupé hledání aut, kdy jsem hned ze startu měl Galardo. A zabila to stupidně cheatující AI. Ta udělá chybu nabourá a za pár vteřin je zase nalepená zamnou. Za to by někdo zasloužil peklo. Xko nemám tak Forzu neposoudím. Za mě by to asi vyhrál Dirt Showdown. Nebyla to nejlepší hra, co jsem kdy hrál, ale byla fajn, bavil jsem se a účel splnila. Peněz za ni nelituji.
  • Umaroth
    určitě, 4ka je nejvíce dotažená, s nejvíce auty.....a je i přehlednější a celkově 4ka mi sedla nejvíc od a do z. Horizon je stejně super, akorát mimo okruh (arkádový styl, ale jizdni model je klasicky skoro-simulator jak si z forzy zvyklej)
  • Divotvurce
    Už bych si asi měl konečně koupit Horizon, hrál jsem demo a paráda, i když tu záležitost s festivalem moc nemusím. Taky nechápu, proč vybrali zrovna Colorado, ale pořád lepší než město v Most Wanted.
    Jo, a menší dotaz: má cenu kupovat i Forzu 4, když mám předchozí dva díly?
  • Keyz
    Byla to bída.Štěstí,že je možné mnoho her modifikovat a tak i starší závodní hry jsou stále skvělé.
  • Jo je to ona diky za osvezeni pameti :D
  • Je to mozne :)
  • Myslím, že SBK Generations vyšly letos, ale tam je to už od roku 2009 stále to samé...
  • Není jich málo. Já třeba nevím co hrát dřív...
  • Proč by měly končit???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit