Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... z NFS se stala hra, na kterou není možné se těšit :/
  • montatatana
    Dotazenej do konce neni, pac oproti BP chybi polovina modu a super ukolu :)
    Sranda to ale porad je... i kdyz polovicni.
  • já jsem skončil u Carbonů. Pro Street jsem nerozběhl na tehdejším PC a na novém PC už jsem absolutně neměl chuť další díly zkoušet. Jsem úplně znechucený z toho, jak často NFS vychází. Vždyť od Carbonů jsem pročíhal snad už 7 dílů, to je hnus.
  • Hmmm, vďaka NFS som tak nejak vyrástol zo závodných hier. Neba *9*
  • walltar
    Já s tebou klidně budu souhlasit hlučně ... i když Underground neměl moc dobrý jízdní model tak to prostě byl vrchol série tím jak se hra ovládalam jak se v ní jezdilopo městě a tím jak šli auta tuningovat což v té době nebylo zase tak rozšířené.

    Kdyby přišel nový díl Undergroundů s lepším jízdním a destrukčním modelem tak bych se možná i k NFS vrátil. Ale dneska už závodní hry skoro nehraju ... poslední byla Trackmania a od té doby už nic.
  • Smetana.pavel
    Nikoho nebudu minusovat za jeho nazor nebo preference *3* .Okoli me sice povazuje za mega-hatera NFS série, ale spousta mi tiše dává za pravdu.. U NFS III jsem zíral na úžasnou grafiku a hratelnost, u Porsche jsem proseděl valnou část života, u Undergroundů jsem byl ohromen "tuningem" aut, který jsem do té doby (ještě jako neřidiče), neznal a byl jím naprosto okouzlen. A pak... Už jsem se nikdy víc nebavil, ani nebyl ničím okouzlen. A NFS:MW, tomu nasadil smutnou korunu a doteď oplakávám onu tisícikorunu, kterou jsem mohl raději propít v lihovinách....
  • Grid. period.
  • Forza je jedna z mala znacek kterou bych chtel na PC i proto jsem rad ze se vyviji Project Cars letos mela velkou sanci i F1 Codemasters nastesti neusnuli na vavrinech - mohli by se pustit do Tocy 4
  • Veskoslav
    Náhodou sice NFS MW na pc hrůza, sem zklamaný, rovnou jsem si mohl koupit Burnout a ten je lepší, ale na tabletu jsou NFS MW skvělé:)

    P.S: Letos je skutečně bída na závodní hry, jesliže RPG je hrůza, tak závodní jsou katastrofa.
  • já tady postrádám tu "severokorejskou" hru :D
  • Ať už tu Most Wanted dostalo jakýkoliv hodnocení, mám nahráno kolem 37 hodin a zatim se náramně bavim. Za tuhle dobu jsem se jeste nenudil, ikdyz samozrejme singleplayer je na par hodin, clovek stravi vic casu nicenim billboardu a jezdeni okolo radaru aby byl rychlejsi nez jeho pratele. Multiplayer to je jina...to je princip z Burnout Paradise dotazenej do konce...ohromna zabava... Vim ale, jak tady hejtujete NFS, takze ocekavam minuska i jen za muj nazor :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit