Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    No tááák, vážně? Assassins creed III je zklamání roku proč? nejdřív mi vadilo období ve kterém se to odehrává ale dopadlo to tak že už ho dohrávám podruhé, nevidím v něm totiž žádný rozdíl oproti dvojce, která od vás dostala 10/10... Navíc zakončení trilogie je mnohem důstojnější a lepší než, vy víte co...

    To Game of Thrones jsem nevydržel hrát dýl jak hodinu. Assassins Creed III si zalouží 8/10 protože má svoje mouchy ale označit ho za zklamání roku fakt není hezký... Edit: Absolutně zprasené Diablo 3 kterým Blizzard zničil sny miliónů fanoušků se ve zklamání neumístilo proč??? Stejně tak Hitman kterej je asi tak 800x linárnější než AC a u něj navíc celá série stavěla na nelineárním průchodu...

    A ještě jeden edit protože to prostě musím napsat... Baldur's Gate WTF ??? Redakce si letos asi udělala pořádně velkou zásobu lisohlávek, jinak se tenhle článek totiž nedá chápat...
    • jo souhlasim. Pro mě byl Baldurs Gate Enhaced Edition taky obrovský zklamání. Ty čurasové totiž do hry nepřidali téměř vůbec nic. Pořád jsem se těšil, na co novýho narazim a po zabití Sarevoka sem zjistil, že sem nenašel kromě 2 NPC a 2 novejch map Vůbec nic! chcípáci zajebaný, ještě teď se mi otvírá kudla v kapse, když si na to vzpomenu. Starej Baldurs Gate po stažení TUTU, guestů, NPC, itemů dával asi o 400% víc, než tahle recyklovaná sr*čka za 20 US
    • Leonidasss
      S Assassin's Creed 3 je to střela vedle. Holt když chceš hledat mouchy, tak je najdeš všude!
    • Viktor_H
      BG mám v topce a přesto musím ohledně EE souhlasit s redakcí. Pokud ti při hraní v hlavě neustále vyvstává otázka, za co jsi to těch 20 dolarů vlastně dal, kde je ona oproti originálu přidaná hodnota, je něco špatně. Dokonce bych se to nebál nazvat spíš obsáhlým patchem na původní hru... To je docela málo muziky vzhledem k tomu, co za hype kolem toho panovalo.
      • thanes
        To je právě ten problém, BG série je krásně hratelná i dnes, komunita vytvořila hromadu modů, který zážitek ještě zlepšují. Ještě nakrásno nastavili FPS cap na 30, a kvůli tomu (aspoň myslím) se postavy pohybují o něco pomaleji než v BGI (s TuTu).
    • thanes
      Ve článku se nemluví o Baldur's Gate jako takovém, ale pouze o jeho Enhanced edici, která byla poměrně hypovaná a nakonec se toho moc nezměnilo, popř. k horšímu, včetně nových bugů. 90% věcí (kromě nového obsahu), které EE obsahuje bylo možné do klasického BGI dostat pomocí modů a to nikterak složitě. Sám jsem EE koupil, nainstaloval, chvíli hrál a nakonec si nainstalovat klasickou verzi a podpořil ji mody, protože v EE nebyly ještě dostupné a hned zpočátku jsem narazil na několik bugů...
  • Preed
    No pre mna je najvacsie sklamanie roku Amalur,vyberam(a kupujem) si hry,ktore viem,ze ma budu bavit a s tym Amalurom som to teda prestrelil.Mierne sklamanie bolo Dishonored,urcite je to vyborna hra ale imho nedostal hypu ktory ho predchadzal.Prijemne ma prekvapil Mass Effect(aj napriek koncu) najlepsi diel serie a vyborna hra,celkom prijemne ma prekvapil aj AC3,asi mame s redakciou iny nazor na to kam by tato seria mala ist,ocividne,ale nie som nejaky extra fanusik takze stale to bola pre mna len dobra hra ale teda najviac ma asi prekvapil Dark Souls (aj napriek tomu,ze som vedel,ze to bola najlepsia hra/rpg(??)podla games za minuly rok),takych hier fakt nie je vela.
    • suhlasím s názorom na AC3 myslim si že redakcia hodnoti asi podla názoru jednotlivca a to pri ročnom hodnotení nemá miesto.
  • Gordar
    Sem rád že to schytalo AC3, tahle série mi není vůbec sympatická. Jinak s WD souhlas, hra jejíž hratelnost je ořezaná na minimum a přesto se skvěle hraje.
  • MickTheMage
    Ja vam s tym AC3 neviem. Ma svoje muchy a asi je najzabugovanejsou hrou serie (co si pamatam), ale v konecnom dosledku hra navonok posobi celkom solidne a dobre. Su tu iste veci, ktore jej podkopavaju kolena (spomenute su v clanku), ale imho nie su tolko zavazne, aby dokazali uplne zabit celu hru.

    To taky Mass Effect 3...ten by zasluzil nejaku negativnu cenu urcite. Hned v zavese Syndicate. Diablo 3 by tiez mohlo schytat negativnu cenu, akurat to pre mna nebolo ziadne sklamanie, kedze som to cakal (z priemernej serie, dobru hru nevykresas ;)) ).

    A co sa tyka prijemneho prekvapka - pre mna je to tento rok jednoznacne Dragons Dogma (a ta uz jednu cenu od vas dostala - a zasluzene). Ja som vlastne do poslednej chvile o tu hru nemal zaujem. Ziaden. Trailery ma nepresvedcili vobec, ale nakoneic som neodolal a skusil aspon demo. Bol som tak zahakovany, ze som okamzite objednaval (a to sa mi este nikdy nestalo). A nelutujem. Vyborna vec.
    • Viktor_H
      Rozdíl mezi AC3, Syndicate na jedné straně a ME3 na straně druhé je v "uchopitelnosti". Zatímco body kritizované u prvních dvou jsou jaksi "objektivní", resp. dobře odůvodnitelné (gameplay, deisgn prostředí atd.), u ME3 se kritika týká konce, resp. příběhové části, což se prostě uchopuje těžko a už vůbec nemůže být řeč o nějaké prokazatelnosti. Je to otázka vkusu, prostě se líbí, nebo nelíbí, ani jedno ze stanovisek však nelze pořádně obhájit (ve smyslu prokázat, že je to a to očividně špatně/dobře). Na každý argument je tu protiargument, přirozeně, jelikož ten konec je takto vystavěn schválně...
    • tak to zklamání bude spíš o tom, že všichni čekali megasuperduper hru, která je vystřelí ze sandálů a dostali "jenom" dobrou hru, která ale neni ani nejlepší v sérii, jak by se od epickýho závěru čekalo. U mě to tak teda rozhodně je, u žádný hry jsem letos neměl takovej rozdíl mezi očekáváním a výsledkem.
    • hmm člověk od člověka, považuju se za fanouška série AC, protože jsem jako blázen hrál všechny díly včetně toho na DS a faktem je, že AC3 je první, který nebudu hrát vícekrát než jednou
  • Nevim no, asi jsem divnej ale Syndicate me bavil a dost jsem si ho uzil ...
  • "Vážně to musíme opakovat znovu a pořád dokolečka? Dobrá, takže:" Já myslím, že poznámky tohoto typu jsou nedůstojné dospělého herního kritika. Nechť si to autor přebere, jak chce...
  • Za me zklamani Mass Effect 3 a to ne kvuli konci (byt ten me take mrzi a to predevsim kvuli pribehu prvniho dilu, ktery je nejlepsi v serii a takove pokracovani a zakonceni si nezaslouzil), ale kvuli tomu, jak totalne znicili tu peclive vyvazenou hratelnost ze dvojky.

    Prekvapeni pak zadne velke nebylo. Darksiders 2 bylo spise mirnym zklamanim, Mark of the Ninja naplnil ma ocekavani a Borderlands 2 prineslo vysperkovanou jednicku. No, u B2 jsem preci jen byl docela prekvapen, jak hodne se jim jednicku podarilo vylepsit a jak obrovsky potencial koncept hry ma.

    Jine hry jsem bud nehral vubec nebo jen prilis kratce na to, abych je mohl oznacit zklamanim nebo prekvapenim.
  • smejki
    Zklamání: Insanely Twisted Shadow Planet
    Překvapení: DayZ, Dear Esther, Legend of Grimrock
    Překvapení 2: že mám čuch na ptákoviny, až mě to překvapuje (snad jediný omyl by mohl být Far Cry 3)
    • Dear Esther jako překvapení. To mě zajímá. Co jsi čekal a co byla realita?

      - J-kun@UnexpectedExpectations
      • smejki
        Čekal jsem hru, dostal jsem Dear Esther
        • No jo, simulátor chození a poslouchání šepotu. Ale dneska jsou tydle "zážitky" místo herního gameplaye v módě.

          Budiž. Pokud se tě to dotklo na duši, tak to asi je překvapení.

          - J-kun@SoBeIt
  • AC3 pro mě bylo zklamání také. Ale supr námořní bitvy a zábavnej multiplayer z toho pro mě nečiní zklamání roku. Tim asi bude MoH, nebo možná i to Diablo...
  • Ajeje to sem si moh myslet.Redakce si nedovolila sice walking dead dat jako viteze adventur ale nekam ho protlacit musela:F I kdyz co rict je to hra presne pro tudle dobu.Nalajnovana jak blazen a od hrace (spise od divaka) nevyzaduje zadne premysleni ba ani spoluucast. Ale lidi kterym se tato vec libi muzu povzbudit.Tehle veci kde se nemusi premyslet a prvoplanove Vam budou cpat radoby velke pribehy a tezka rozhodnuti kera nic nezmeni bude cim dal tim vic.Protoze takova je doba.
    • No... v zásadě máš pravdu. Je to spíš seriál než hra. A téma zombie apokalypsy je ohrané až to bolí. A konec bude stejný ať děláš co děláš.

      No, když přijmeš, že je to jen seriál do kterýho můžeš sám jako divák trochu šťouchat, tak se to dá. Jo a taky nesmíš mít už po krk zombíků... což všichni pořád říkají, že mají, ale u TWD pak otáčí, není-liž pravda...

      Hmm, jako překvapení roku bych to nedal. Možná překvapení z toho, že hráči tak dobře přijímají tak neinteraktivní zážitek.

      Zajímavá je taky paralela s Hotline Miami. To je takové anti-The Walking Dead v tom, že hra je plně o gameplayi a příběh tam hráče pořád ujišťuje, že na příběhu nezáleží. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=AixOBp15KdI

      A Hotline Miami bych možná dal jako vítěze. Kecám, dal bych Sleeping Dogs, ale to má několik dost hluchých míst... možné Sleeping Dogs 2 má potenciál být extra dobrá hra, pokud se United Front poučí z jedničky.
    • Ferdis2
      Vždy ma zahraje pri srdci, keď sa niekto s členov Mensy zníži k tomu, aby nám plebsu, venoval pár slov na osvietenie...
      Ó vďaka !!!!
      • Komentovat formu a ne obsah něčího příspěvku z tebe ten "plebs" do jisté míry dělá.

        Samozřejmě kromě případů, kdy je příspěvek sprostý a urážlivý. Ale to ten "tom"ův není. Je jen možná trochu tvrdší a nevybáravý.
        • Ferdis2
          Mohol by si si všimnúť, že som reagoval na obsah a nie na formu.
          Ale uznávam, fakt keď jedinec nie je schopný akceptovať iný názor na nadšene prijímanú hru, ako ten svoj a má potrebu okázalo sa navážať do ostatných, je rozhodne tragický. Pre také prípady slúži iba mínusový link.
          • Um, ne, na obsah jsi nereagoval. A nepřijde mi, že by se do někoho navážel. Není sprostý, ani nikoho neuráží. Věta, že TWD "nevyzaduje zadne premysleni " není urážka. Pokud ji považuješ za urážku, tak jsi vztahovačný. Jeden by mohl říct, že potrefená husa nejvíc zakejhá. Jiná věta se jako urážce nijak neblíží.

            A nikde se nevyjadřuje k tomu, jestli prujímá nebo nepříjímá jiné názory. Pouhé vyjádření protichůdného názoru není ukázka nepřijmutí jiného názoru.

            Ten, kdo nepřijal jiný názor jsi ty. Někdo nevyjádřil ono tebou zmiňované nadšení a hned jdeš do agresivity.

            - J-kun@SeePastBlackAndWhite
            • no abych taky reagoval i kdyz trochu pozde.Predne diky vojakovy za konstruktivni posty, to se tady jen tak nevidi . A diky i ferdisovy kery jasne dava najevo ze nema ale vubec zadny protiargument jedine co ma sou urazky a napadani a nakonec nic nerikajici neutralni moudro kery se da pouzit na vsechno. Zamer skutecne nebyl nekoho urazet ale poukazat na to ze nechapu ze se oslavuje neco co je absolutne bezmyslenkovity a ze bohuzel ale takovej je dnesni svet.
            • Chápu. Takže to víceméně hraješ do autu. Nic z toho, co kdokoliv z nás řekne v této diskuzi jakkoliv ovlivní jakoukoliv hru. A slunce vyjde každý další den po miliardy let.

              - J-kun@NoMoreDiscussionsAboutStrictlySubjectiveTopicsEver
            • Ferdis2
              Úplne s Tebou súhlasím. Veta "TWD nevyzaduje zadne premysleni " nie je urážka, ale blbosť ... A svoj omyl som už prezentoval v predchádzajúcom príspevku, o tom že na podobné výlevy nemá cenu reagovať. A ani v tejto debate.
              TWD nebude o nič horší, že nesadol Vám dvom a o nič lepší, že som bol s neho nadšený ja..,
            • *jiná věta se urážce
              *jestli přijímá

              Psát potmě není nic moc.

              - J-kun@FixingMistakes
    • Hral jsi to? Kolikrat si hru pauznes a budes 5-10 minut premyslet jak se zachovas a kalkulovat moznej dopad *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit