Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě osobně teda zklamání roku jednoznačně Borderlands 2.
    • Shenkster
      Co tě na tom zklamalo ? *8*
  • omg ved vyhlaste uz hru roku konecne :D
  • http://bonusweb.idnes.cz/assassin-s-creed-3-0zd-/Karta.aspx?idKarty=13322

    hahahaha tady mají pokaždé všechno jinak než na Games a pak babo raď,koupit nekoupit.Ale Bonusweb nemám rád.
  • Mno nevím, ale zklamání AC3? Vždyť jsou venku horší hry, které pohořeli. Inu jde taky o tom, kdo čeká od dané hry. AC 3 jsem rozjel v pohodě a bez sekání na svém noťasu.
    Tady jinak mám výtku k jednomu expertu přes lodě, který asi vůbec neví, že tamní lodě té doby neměli ještě motory a nemohli plout 70 km/h *1*

    Jinak pro mě zklamání roku je jednoznačně WAR Z.
    • Doporučuju zkusit hru "Go to School and Learn Grammar". Je freeware.
  • tyhle rebricky se nedaji brat važne, napr. po vasi "recenzi" na MoH Warfighter. Solidní multiplayerova strilecka kterou na youtube všichni chválí a ktera neni klonem codka, ale vy jste se omezili na recenzi singleplayeru ktery tam ma asi taky vyyznam jako mel v bad company 2.
    • je to průměrná hra zasluhující průměrné hodnocení, na kteoru si za rok nikdo nevzpomene
      pro mě je srdeční záležitost strategie combat mission, ta dostala někde 9/10, jince 4/10 ... a víš co? Mně to netankuje, já ji mám rád a dokážu jí ocenit... ukazuje to jen na to, že je to kontroverzní záležitost, stejně jako ten tvůj MoH
      • no prave odkud jsi vzal že je to prumerna hra?
        • Pinkamena
          Můžu se zeptat co je tak speciálního na multiplayeru že to zachraňuje celou hru? Ta hra je FPS-koridor která tě vede za ručičku, a jestli si půjdeš nikam jinam než po rovné čáře tak tě hra zabije. Je těžké najít FPS která neni průměrná, či ještě méně. Tvůj názor budu respektovat, ale podle mého názoru Medal of Honor : Warfighter, si hodnocení které dostal zasloužil.

          Multiplayer (aspoň pro mě) nemůže zachránit celou hru, single player je část hry také. Když už mi jde o multiplayer tak proč si prostě člověk nezahraje TF2 (zadarmo)? TF2 je FPS která je doopravdy originální, jiná, má balance, všechno na co si FPS hráči stěžují.
          • multiplayer strilecek je specificky zanr pri kterem nekteri hraci stravi stovky hodin a nekteri si kupuji hry jen kvuli tomu a single ani nespusti. Pak je asi treba rozdelit recenzi na singleplayer a multi.
            Ja warfighter vlastne ani nehrál jen bych si td rád koupil nejakou strilecku pro multiplayer a procházím recenze a na youtube to hráči chválí. Battlefield me nebaví a codko je prilis velka arkada.
            • jo asi budu vic verit pulhodinovemu rozboru skveleho hrače na youtube než recenzentovi ktery multak ani nehrál a zminil ho v recenzi v 4 radcich.
            • Pinkamena
              Takže, ty vlastně žádný názor nemáš, tedy máš, ale neni to tvůj názor, jelikož si hru nikdy nehral a jenom koukáš na názory jiné. Jenom protože někdo jiný řekne že ta hra je dobrá neznamená že je, kdybys jí hral sám tak bys možná názor změnil, já vím že lituji koupě.

              Nechci tě nějak urážet, ale směješ se na tiscali.games jenom kvůli tomu že jejích recenze měla jiný názor než jiní lidé.
  • Podle mě jste podplacený od EA protože zklamání roku je jejich několik her a žádná tu není uvedena(Mass effect 3,dlc pro BF3,atd).A píšete sra.ky o Ubisoft hrách,AC3 není zklamání.
    • Radioaktivni_surikata
      To jo, jsou podplacený EA a Ubisoft shazují. A proto vyhrálo kategorii stříleček Far Cry 3 :D Hra, co lovem zvěre strááášně vykrádá AC. Hlavně, že je to funkce až třetího dílu a na obou hrách se pracovalo několik let...

      Že se nebudou výsledky lidem líbit bylo jasný. To nikdy. Ale kdybyste u toho nadávání aspoň přemýšleli.

      Podle mě je zase nuda ceĺá AC série, na jedno brdo. DLC k BF jsou náhodou fajn, skoro lepší, než původní hra. Většina dlc map je zajímavějších než ty vanilla a navíc módy jako Gunmaster nebo Scavenger celkem oživují gameplay. Ta hra má problémy úplně jinde, především nejhorší síťovej kód co jsem kdy viděl a bugy, který se nikdo neráčí opravovat...
      • Prej dlc jsou fajn ? HAHAHAHAHAHAHA-FANBOY detected.Gunmaster je gungame idiote.
    • Já to třeba vidim stejně, Mass Effect 3 byla dobrá hra, ale AC3 fail. Hold každej na to má jinej názor, skus se stim smířit. *4*

      BTW- Stima DLC na BF3 máš ale pravdu -.-
  • Vážně? AC III jako zklamání roku? Já vážně nechápu co se vám na té hře tak nelíbí. Píšete že je tam na denním pořádku masakr. Ale ve hře bylo hodně momentů kdy šla mise vyřešit bez většího masakru, stejně jako v předchozích dílech. Pro mě je to druhý nejlepší díl série. Hned po dvojce. Když to srovnáte třeba s Revelations, které jsem dohrál jenom kvůli příběhu a pak jsem tu hru zapnul jenom párkrát, tak třetí díl jsem hrál i několik hodin po dohrání příběhu. Je tam veliký svět s velkým množstvím vedlejších aktivit. Tohle je obrovské plus u každé hry. Jediné, co mě na AC III zamrzelo, byl konec. Jinak to pro mě byla jedna z nejlepších her tohoto roku.. (1. Mass Effect 3 , 2. Assassin's Creed 3 , 3. Far Cry 3)
  • Ale když to vezmu jinak, tak AC III zase až tak špatný nebyl...Každá hra má své chyby a já taky čekal od nového Assassina mnohem více... I přesto jsem hru dohrál a proti příběhu jsem nic neměl. Náhodou se mi zdál lepší než v jiných hrách... Nejvíc mě na AC III uchvátily námořní bitvy a také zároveň jsem se vždycky těšil na nějakou tu menší válku na zemi. Zklamání to je, ale nějak velké to ne. AC III to odpustím, protože to byl poslední díl tak nechci být takový kritik *3* .
    • Tak Desmond přece zemřel a někde to i říkali pokud se nemýlím *4*
      • z ubisoftu hovorili o tom že desmond bude len v AC:3 čiže potom bude iná postava = AC:4
    • Nikdo nikdy netvrdil, že je to poslední díl, příteli :-)
  • chci se zeptat jak to je s tim flashdiskem co jste slibovali zdarma pri te registraci do 31.12.2012 , je to fakt nebo to byla jen fraska protoze pri kazde registraci k vam priputovalo 200kč ? :)
    • rancor1223
      Po 158. Flashdisky se mají rozesílat v průběhu ledna, toť 1.1.-31.1. Takže do konce ledna zbývají ještě dva týdny.
      Aby jste se všichni nep*srali, že dostanete něco zadarmo...
      • Mě už přijdě, že si znás podobné příspěvky dělaj srandu...
  • Už je to fakt trapný to je zbytečnej hate ne objektivní názor.... já než kliknul na článek tak už jsem tušil že učitě tam pánové z games narvou ACIII.... Mě se ta hra prostě líbila zas to bylo něco jinýho...
    • - Špatný ovládání (na PC, nevím jak ostatní, ale já si za celou hru nebyl jistej v pohybu a velmi často se mi stávalo že postava udělala něco jinýho než co jsem předpokládal).
      - TRAGICKÝ menu (a tím myslím opravdu totálně, takhle debilní menu má jenom série AC).
      - Naprosto hloupá hratelnost (člověk se nemůže ve město pohnout, aniž by po něm nešlo stopadesát hlídek. ps. tohle nemá nic společnýho s obtážností, to je prostě fail AI).

      Pokud seš fanoušek tý série, tak to nikdy nemůžeš hodnotit nezaujatě.
      • Caincz
        Jsem velký fanoušek série a souhlasím s tebou. Nemá cenu to okecávat, pro ilustraci postačí, že jsem dal cca 1700 za Join or Die edici hned první den co to vyšlo a ještě jsem to NEDOHRÁL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit