Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Dishonored (jako překvapení samozřejmě) ;)
    • thanes
      Dishonored je u mě zařazeno spíše ve zklamáních roku, pravděpodobně by toto "ocenění" i vyhrálo. Je to super hra, o tom žádná, ale druhá půlka byla podle mého názoru dosti špatná, příběh mi přišel dosti předvídatelný, závěr snad ještě horší než v ME3 (pokud se bavíme o "správném" zakončení). Hlavně mi lezl krkem systém, kdy pro "dobrý" konec nemůžete přes stráže procházet krvavým způsobem - nevyužijete pak spoustu herních mechanik (hackování věží a bran, většinu spellů). Prostě to obrovskému hypu u mě nedostálo, i když spousta mechanik byla skvělých, vypíchnu hlavně pohyb po herních mapách, kde asi nemá u současných FPS konkurenci.
    • Tak tam ty očekávání byly vždycky dost vysoko, ne?
  • Takže ACIII asi není nejlepším dílem , kde s AC sérií vůbec začít co ? Čekám něco ve stylu open world Prince Perského ...
    • Taky sem před tím žádnýho assassina nehrál a koupil si trojku. Dohrál sem ho typuju tak do půlky a odložil, skoro sem u něj umíral nudou.
    • vubec s tim nezacinej je to blbost
    • Jo kámo, nedočkáš se. Narozdíl od série Prince od Persia (Sands of Time trilogie) nevyžaduje skákání a parkour v AC žádný skill ani načasování. Prostě držíš tlačítko a ono se to děje samo. A souboje jsou primitivní, protože jakmile se naučít Counter, tak prostě jen counteruješ a zapícháváš jednoho nepřítele za druhým.

      Začni prvním dílem.

      - J-kun@StabbyStabbyStab
  • Redakcia Gamesu dokáze vzdy prekvapit... je dobre sem prist a vzdy sa dobre zasmiat nad tou neuveritelnou naivitou ze im tie bludy niekto bude žrat... suhlasim že AC3 nebola hra roka ale rozhodne to nebolo sklamanie roka... musim sa priklonit ku komentárom nižšie - a čo Diablo?????!!!!! hra na ktoru sa čakalo roky, očakávania totálne niekde v oblakoch a konečný vysledok? moze konkurovat akurat tak Dungeon Hunterovi od Gameloftu... nemám slov... dalej prekvapenie roka - čiastočne suhlasim ale myslim si, že tento titul si zasluzi skor Sleeping Dogs a to z dovodu že hra bola ešte pred vydaním zatracovaná a nakoniec? slušný dospelý thriller. Walking Dead malo od začiatku svoje ambicie o ktorých nepochyboval nikto ešte pred vydaním takže fakt nerozumiem ako vyhodnocujete vaše kategorie... je to k zamysleniu...

    PS: dodám, že najvadšia ostuda je to, že Diablo 3 nieje ani v nominácia... s tým chodte fakt do pr*ele...
    • Néééééééé můj milovaný Ašašínš Kreeed či! Proč né ňáká jiná gejm, treba to ošklivé ďáblo.... s tím di fakt do perdele.
      • Jazz
        A ty jdi do pýče k0k0t€.
    • Vrook
      O WD že před vydáním nikdo nepochyboval a Sleeping Dogs že bylo předčasně zatracovaný? *7*
  • Absolutně nechápu tak mocnou kritiku vůči AC 3. Ano, má své chyby a některé jsou občas až frustrující, ale zase má i klady. Boje se podobají datadisku Odhalení, příběh se mě osobně líbí, ale má své mouchy. Nadruhou stranu co jste čekali? Když se mění období, tak už nemůže být vše při starém. Opravdu si "cenu" zklamání roku nezaslouží.

    Navíc nikde jsem tu neviděl, ani v jedné kategorii Darksiders II, pokud ano vyveďte mě z omylu.

    Jsem váš stálý čtenář, ale podle mě jde kvalita níž a níž, s přibývajícím časem...
  • Pro mě bylo největším zklamáním IL2:CoD
  • Zklamání roku nese jméno XCOM:Enemy Unknown ... Pocit taktické volnosti vzal s Firaxis za své :(
  • Teď není čas na hry, volte Zemana.
    • KaloSaper
      Máš tam chybu. Jak už je v Pravidle Fight Clubu č. 112: Volíme Karla.
      • Trapnych agitaci byste se mohli vyvarovat oba.
        • Stejně tak jako ty zjevně zbytečných komentářů (a tak i já)
  • AC3 zklamání roku ? Zvykl jsem si, že cokoliv co je tady o AC, hned redakce zkritizuje co nejvíce jde... Ale zklamání roku ? Ha ha. Je tady pořád Far Cry 3, který byl strašně nudný a vykrádá ostatní hry a ironií je to, že z velké části i právě AC3(věže, lov zvířat, stealth). Já jsem od AC3 čekal, že to bude pecka a taky byla. Ale je to názor redakce a jejich názor jim brát nebudu. Každopádně se netrefili ani v jedné kategorii.
    • Tohle me bavi. Kdyz pominu fakt, ze dle tebe FC3 vykrada AC3 i presto, ze jde o hru vyvijenou stejnymi lidmi a to ve stejnem casovem obdobi, rad bych se zeptal, kde beres jistotu, ze to neni naopak, tedy ze AC3 nekrade od FC3? Tim samozrejme mluvim predevsim o lovu zvere (ktery je imo mnohem vice propracovany prave v FC3), stealth je v obou hrach natolik odlisny, ze tvrdit o jedne hre ze vykrada druhou je naprosty nesmysl. V FC3 je stealth jednou z moznosti, ktera by mela byt pritomna ve vsech alespon trochu nelinearnich FPSkach. Ostatne je pritomny v prvnich dvou dilech FC (byt tam neni nijak vyrazneji propracovany) i v konkurencnich Crysis hrach. Zustavaji mi tedy jedine ty veze.

      Uz jsem si zvykl, ze fanboyovstvi zatemnuje mysl a takovy lide pak nejsou schopni alespon castecne objektivniho hodnoceni her.
    • Veskoslav
      No AC3 rozhodně pecka nebyla:) Už jenom utrpení s kamerou, tupou AI, loděmi ala rychlostní člun:)
      • Právě ty lodě lidi milujou na té hře skoro nejvíce, jak tak různě čtu. Na tuhle věc snad člověk ani nemůže být kritický.
      • no tak hele, když už něco tak ty pasáže s loděma byly zábavné :-D
  • To games se uplně posralo nebo co ??!! Prej AC 3 zklamání roku 2012 *1* ty vole tohle muže vymyslet jen opravdu kkt. AC 3 byla parádní a promakaná hra *4*. Řekl bych že tu bylo plno jiných zklamání. *4*
    • Hahahahahaha, parádní a promakaná? Je to dort pejska a kočičky. Assasson's Creed takovýbylo už od AC2. A v Reveletions už to bylo sakra cítit.

      Je jasně vidět, že ve plachtě série Assassin's Creed jsou trhliny. A Ubisoft by je měl sakra rachle zalátat pro další díl-
    • Ty si ale hlúpa ovečka *4*
    • walltar
      Já bych s nima i souhlasil ...

      Od té hry se čekalo mnohem víc a očekávání nejenom nesplnili, ale šli zase dál od "assassins" creed do "Call of dutys" creed
    • Neznamena ze ked ma nieco dobru grafiku, fyziku a vyslo 6 trailerov a 5 vyvojarskych dennickov tak je to aj dobra hra... Ked porovnam predosle diely AC s 3. dielom tak je to vazne sklamanie (roka)
      btw. ake sklamanie roka by si dal ty?
      • Já zklamání roka bych dal Mass effect 3 nebo Diablo 3. *3*
      • shmeck
        I pro mě je AC3 krok zpátky oproti předchozím dílům... Když si vzpomenu, jak jsem v Brotherhoodu prolízal Koloseum a podzemí Říma - to byl aspoň zážitek... A s kterou věcí v AC 3 to mám porovnat? S házením čaje do vody? LOL
    • thanes
      Redakce vyjádřila svůj názor, okamžitě ukamenovat!
  • nejsem mainstreamovy hrac a tak me nejvic zklamal carrier command a hned po nem modifikace z WWII vychazejici z Army II. Snad se BI podari ty hry v pristim roce doladit.
    • Bohužel zklamání roku Carrier Command je zcela určitě . Bohužel to bylo ale očekávatelné .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit