Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Největší zklamaní - pro mě jednoznačně Dishonored. Strašně sterilní a plochá hra, která krásně zapadá do dnešního mainstreamu. Největší překvapení - no popravdě moc jich nebylo,ale DLC k Trine 2 bylo lepší než samotná dvojka... tak asi Trine 2 : Goblin Menace
    • Áááá, Dishonored.

      To je podle mě typický příklad hry, která je dobrá v rámci doby, kdy vyšla. Při porovnání s hrami, jejichž odkaz má nést, působí jen jako jejich slabý stín.

      Takže jo, docela sedí na definici "zklamání". Ale zklámáni roku bych jí nedal.
      • rancor1223
        Já bych snad ještě dodal, že Dishonored je tak oslavovaná protože nemá konkurenci. A jak víme, konkurence je důležitá. Každopádně, já už od začátku v nějaké božské zjevení nevěřil, takže mě také nezklamala. Dobrá hra. Nikoli božské dílo.
  • Nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že Games.cz jsou snad podplacení. Takovou brutální zaujatost vůči třetímu assassinovi fakt nechápu...
    • smejki
      ano, podplatil je tvůrce Hotline Miami
    • ...

      - J-kun@GetReal
      • tak hlavně že si ty tři tečky podepíšeš
  • Přiznejte se redaktoři games.cz, že vy jste si najali člověka, který vám vymýšlí kategorie "best of 2012". *15*
  • Pro me sklamani roku jednoznacne Stronghold 3.. za to bych autory zastrelil u zdi... tolik chyb, grafika a ovladani.. proboha jak to mohly vubec vydat. At udelaj klasickyho crusadera se stejnym hernim rezimem, vetsima mapama a hezci grafikou a jsem spokojen. Mohly by dat u jednotlivych lordu i obtiznost protoze kdyz se clovek dobre opevni tak zacne nuda *3*
  • Největší zklamání je kníže schlafenberg
    • Hlavne jak zpival ceskou hymnu. Narez! *2*
  • Robotron3
    Assassins Creed 3 že je zklamání roku? Pak je zklamání roku games.cz *2*. Ne ale bezesrandy. Přijde mi že se games.cz nějak výrazně horší. Nejen tohle ale spousta prapodivných názorů ať v novinkách, nebo recenzích...
    • Pinkamena
      Mě se nelíbil žádný Assasin, podle mě tato série byla lechčí a lechčí. Já docela měla rád jedničku, byla tam ta výzva která mi v jiných Assasinech chyběl, ale stejně tato série neni dělaná pro mě, když jsem jí hrál čekal jsem stealth akci jako Hitman, Thieft atd. Spletl jsem se strašně.
    • Nazor ma taku zvlastnu vlastnost ze kazdy ho ma iny...
      • Robotron3
        No a to je problém games.cz. Celé games stojí na tom, že všichni si piplají ty své subjektivní názory, kde i do novinek každý ten svůj "názor" na cokoli si musí napsat a mě už to pak nebaví, protože cokoli čtu na games.cz, tak si myslim uplně něco jiného, než se mi snaží podstrčit. Asi čas na změnu webu.
        • Pojď na zing.cz tam mají normální názory a "uživatele".Podle mě je zklamání roku games.cz.
          • Nič také ako normálny názor neexistuje... to rovno môžeš povedať že si normálny pretože si pravák pritom ľaváci sú rovnako hodnotný....
        • sleepless
          Tak tak, čas na změnu, pokud ti to nevyhovuje.
        • Čéče, tak to bys sis měl vytvořit vlastní forum, a jedinní uživatelé, kteří by tam byli, bys byl ty a spamboti, co by říkali jenom tvé názory, to by byla very good diskuze! *15*
          • Stačí když půjde na Reddit. Tam tě downvoutnou dolů do pekla, když nemáš pozitivní a nekritické názory.

            - J-kun@LeNarwhalBacon
        • Jestli k tomu, tak přistupuješ, tak ano, je čas na změnu webu...
  • Pinkamena
    Assasin si to zasloužil, ale myslím že větší zklamání byl 007 Legends, fuj.

    (EDIT)

    Já vím, zní to nesmyslně, 007 Legends? Ta FPS od Activision? Co si sakra očekával?


    No..jako velkej fanoušek Bonda...jsem samozřejmě na tuto hru čekal dost dlouho.

    Poté co jsem zjistil že ta hra nemá žádné, ale žádné nastavení grafiky (kromě rozlišení), a ovládaní myší je doopravdy bolest, ano pokazily myš ve FPS hře. Je to ho víc, opravdu víc. Ale nechci se kvůli této hře rozepisovat. Opravdu ne...
  • Souhlasím - jasně nejslabší díl celé série - dokonce i Revelations je na tom lépe - Ubisoft to ale může klidně napravit, ale moc tomu nevěřím. Dá se ale říct, že všechny tyto hry se nevyvedly. Syndicate je marketingové šmé na pamětníky původní hry, BG je nedodělané, a fanoušci GoT také nemají asi radost. Za mě bych tam dal ještě Of Orcs and Men. Toto RPG mělo na víc.
  • Vážne to musím opakovať znovu a stále dokola? Dobre, takže: Ubisoft, v tretom Assassin’s Creed, u mňa jasne vedie. Hra ma bavila a baví ešte aj teraz. Far Cry 3 mňa osobne sklamal. Prekvapenie pre mňa boli Dishonored, The Walking Dead a celkom aj Prison Architect... Stále ma baví fest aj Borderlands 2....ale aj tak, je to len vec osobného vkusu :)
  • Ferdis2
    Nič nové pod slnkom. Pred rokom to od Vás schytal Alan Wake a tentokrát neprekvapivo ACIII. OK je to Váš názor, asi by to chcelo nabudúce menej prehnaných očakávaní ...

    P.S. Nejako mi hlava neberie, prečo chcete tak zpackanej hre robiť špecálny podcast...
    • ringmancz
      chtějí to dělát pro sérii AC, ne jen pro trojku
      • Ferdis2
        No pokiaľ, sa dobre pamatám, tak špeciálka na sériu Max Payne sa nerobila, pretože si to trojka nezaslúžila....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit