Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frantisek_nejezchleba
    jak by taky jo, když jsem se nedozvěděl, co si vlastně myslíš o Journey.
  • Mart9
    Tak to mě těší, že jsem v něčem první. Takový průkopník by se dalo říct.
  • Kentucky Route Zero si nejsem jist, jestli je úplně dobře navržena na adepta na nejlepší adventuru roku 2013. Není to totiž podle mě hotová hra. Samozřejmě doufám, že ji pánové dodělají ;), Act I i Act II mám dohraný, ale rád bych tak nějak ... více :)
  • MickeyMutant
    Ale nikdy nikdo taky nevyhlašuje vítěze poté, co si zahrál za 10 let jedinou hru z kategorie.
  • Však si ten Level kup, stojí stovku a těch zajímavých článků je v něm spousta. A navíc podpoříš renesanci kvalitní herní žurnalistiky.
  • houmrhoumr
    dik za tip! uz jsem o hre slysel predtim ale ted sem se do toho pustil a po trech hodinach musim rict ze super!
  • Mart9
    Chápej, že nikdy nikdo v daném roce nemůže odehrát všechny hry *3*
  • MickeyMutant
    Pokud připouštíš vyhlašování vítěze ze srovnání videí, obrázků a informací, tak v tom případě vavříny udělit skutečně můžeš. Pozor! Zbytek světa ale většinou aspoň předstírá, že to hrál*3*
  • Mart9
    Můžu srovnávat obrázky, videa a informace o hře. A žádná jiná mě nezaujala ani tak, abych si ji zahrál. Tudíž Brothers vítězí o parníííík.
  • MickeyMutant
    A zároveň nejhorší a třeba nejfialovější za 10 let. Vracíme se kruhem na začátek. Nehrál jsi nic jiného, tudíž nemůžeš srovnávat (to je totiž pointa žebříčků - srovnání s ostatními) - tvé vyhlášení vítěze nemá tedy žádnou skutečnou vypovídající hodnotu.
  • Mart9
    Velmi snadno. Hra mě osloví, já ji vyzkouším, zjistím, že je dobrá. A protože mě jiné ani neoslovily a nemám chuť je vůbec hrát, je dobrá hra nejlepší. V tomto případě nejlepší za 10 let.
  • MickeyMutant
    Jak tedy můžeš prohlašovat za vítěze roku mezi adventurami hru, která byla jediná, co jsi loni hrál? Kde máš nějaké srovnání? A vůbec to mimochodem nesouvisí s její kvalitou.
  • Mart9
    To zdaleka není to samé.
  • Tak seš blbé, nebo co?
  • MickeyMutant
    To máš jako by se běžel maraton a přihlásil se jeden závodník. I kdyby startoval ve středu a do cíle dorazil v pátek, stejně by vyhrál.
  • GlaDOS
    Četl jsem a s žádným jeho argumentem jsem nesouhlasil. Gone Home by u mě sice ve škatulce adventur nevyhrál, ale nominaci si zaslouží.
  • tvl, to jsou "skvosty", az na ten Cognition a uchazejici broken sword bych o renesanci adventur v lonskem roce radsi pomlcel - pokud to teda maji byt porad jeste adventury a ne nejake experimantalni hybridy. Doufam, ze letosni rok to s nima bude lepsi...
  • Býváš lepší.
  • Malleth
    jj, bezkonkurenčně největší zklamání
  • TheGGG
    Beyond Two souls, bezkonkurenčně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit