Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Přesně jak říkáš. Vlastně ani nevím, proč to píšeš, protože z mého příspěvku tahle pravda naprosto křičí, když jsem ještě řekl "opravdu jediná".

    Adventury zkrátka nemám rád, ale Brothers jsou na první pohled něco tak výjimečného, že mě to oslovilo a zahrát jsem si to musel. To dokáže jen velmi málo her a u adventury je to ještě cennější. Proto je u mě nejlepší.
  • janchor
    Pokud si přečteš odkazovaný text, myslím, že se ty důvody dozvíš velmi konkrétně.
  • Nepochopil jsi.
  • MickeyMutant
    Jinými slovy: Co se týče adventur, minulej rok jsem hrál jen "Brothers: A Tale of Two Sons". Líbila se mi a je to pro mě nejlepší loňská adventura.

    Je ti jasné, že podle stejné logiky to může být zároveň ta nejhorší nebo třeba nejfialovější adventura, kterou jsi poslední rok hrál?
  • frantisek_nejezchleba
    žádná z těch thatgamecompany her nemá popisný příběh, každá z nich tedy teoreticky může být označována jako prázdná. Podle tebe Journey není prázdná hra?
    Odpověď, že není, by mě dost překvapila. Odpověď, že je, by mě utvrdila v názoru, že právě TVÁ duše musí být prázdná (v případě, že s těmi hrami máš osobní zkušenost), nebo nemáš páru, o čem je řeč (v případě, žes je nehrál).
  • napis mail a muzu ti to oskenovat jestli chces
  • taky davam Brtohers !
  • vlastik.plaminek
    Je ten článek k přečtení i někde jinde? Jsi asi pátý člověk, co o něm píše nebo mluví a začíná mě to zajímat, ale nechce se mi kvůli tomu dávat kilo za Level.
  • Tak mě jde o ten názor... Víš určitě že Dan na takové věco (bohužel) nebere ohled...
  • SUper výběr na všechny jmenované jsem si mohl šáhnout. Za mě vyhrál Brothers. Pro mne to byla hlavně první hra u které jsem na konci pustil slzu, což se mi nikdy za 15 let co hraji nestalo. Asi ovládání dvou postav najednou je tím hlavním důvodem, proč jsem si mezi dvěma aktéry vytvořil pouto. Ta hra mi navíc změnila pohled na vnímání herních postav, když jsem poté hrál střílečku, tak jsem si připadal nepatřičně a snad jako primitiv. Jak říkám od té doby chci od her zase o něco víc.
  • jindra.veliky
    palec nahoru, ze mezi takovejma hrama se Vam podarilo vybrat tu nejlepsi

    ja bych dal vsechny do srotu *15*
  • A neoslovila je spíš možnost ukázat, že je Gone Home oslovilo?
  • Ferdis2
    Pekný výber, ale ja mám iného favorita - The Cat Lady *14*
  • Malleth
    Nedotáhnutý, nerozvinutý prvky? Můžeš bejt konkretní?
    Puzzly nemusej bejt těžký, aby byly zábavný. Krom toho samotný ovládání dvou postav současně přidavá challenge.
  • Mart9
    Opravdu jediná hra z tohoto žánru, která mě oslovila natolik, abych si ji zahrál, je Brothers: A Tale of Two Sons. Takže u mě je vítěz jasný.
  • maros.goc
    Určite nie je nadhodnotena tak ako Brothers :-D
  • MickeyMutant
    You can see clearly now, the Rain is gone.
  • janchor
    Čeho taky jinýho? Toliko ilustruju, že ty názory jsou diametrálně odlišný - což obvykle svědčí o všem možným, jenom ne o prázdnotě.
  • Myslíš onen článek v Levelu, který vyspoileroval konec? Jo, tak ten mě pěkně nasral.
  • Věc názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit