Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • michelangelocz
    Hral jsem jen Bioshock a byl super. Ale dalsiho Assassina, kteryho si chci casem zahrat (po jednice, ktera bavila) je prave Black Flag. A k tomu ted mam zas o duvod vic :) Set sail!
  • XXHUGOXX
    Assassins creed 4 ? To nemyslíte vážne. Grafika fajn ale neustále recyklovaný level design, stereotypné misie a otvorený svet kde 95% je len voda ? Je to dobrá hra, ale lepšia než the last of us alebo Bioshock Infinite ? Blbý vtip !! *7*
  • Holt každý máme svoj rebríček...niekto s vašim súhlasiť bude..niekto nie....ja im svoj vnucovať nebudem. Hlavne, že sa človek dobre bavil a žiadne umiestnenie na tom nič nezmení.
  • ACIV má krásnou grafiku, to je tak všechno. Jinak je to hra duševně chorá. Mise jsou jak přes kopírák. Hru jsem ani nedohrál. Pro mě je akční hra roku Castlevania - Lords of Shadow. Jako pcčkář jsem ji nehrál na konzolích a ta hra mě vyrazila dech. Krásné ztvárněni, důmyslné hádanky, skvělý bojový systém
  • Keyz
    Já bych to tedy dal asi GTA V i když jsem ho nehrál. Posun oproti IV je velký z toho co je známo. AC nemá tak velký posun oproti minulému dílu.
  • Malleth
    Mám jen jedno slovo: NE
    • GTA V si asi šetria na titul "hra roka" :)
      • Miserius
        Pokud nevyhraje v svojí kategorii, nemůže pak vyhrát celkově...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit