Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Co se týče hratelnosti. Souhlas. Co se týče komunity. Otřes, tu hru zničili. A systém RIOT GAMES, když vyjde nový hero je taky zajímavý. Je nesilnější ze hry, potom dostane brutální nerf, že je skoro nehratelný a potom zase zpátky.
  • Kde je EVE Online, posledni stabilni MMO na trhu? Kde je World of Warcraft, i kdyz poslednich par let k politovani, stale absolutne bez pochyby zasluhuje byt v zebricku kvuli svym nekolika milionum subu + oznamenim noveho datadisku. Delate si legraci? Jste normalni?

    War Thunders? Co to je? Koho to zajima? Nejaka free noname hra? Upadli jste? DOTA? Koho to zajima? LoL, to same. Tyhle dve hry hrajou jenom pred pubertalni nuly, nikdo jiny. LoL je navic obecne vnimana jako jedna z nejhorsich her v historii moderni PC sceny. Jsem skutecne sokovan co se to tady stalo v tomto ohlaseni.

    Tyhle vysledky muze brat vazne jen naprosty silenec. Toto je znicujici pravda, ktera naprosto a kompletne rozdrtila tento zebricek a nastolila odhaleni, ktere si kazdy musi, a naprosto bez diskuze, pripustit.
    • fallanga
      Je to názor každého a šlo by to i bez urážek.
    • Ristoro
      Ty jsi maximálně tak zničující re*ard za to, cos napsal.
      • Neplakej, pubertalni LoLkari. Vsak jednou prijdes na to, co je to dobra hra a pochopis.
        • fallanga
          Ať si každý hraje co chce ne? Nenuť své názory ostatním. To, že ty nesnášíš LoL, neznamená, že to je sra*ka.
          • Podivej se, kdyby LoL byla normalni hra, kterou nemam rad, tak nereknu ani nic. Ale tyhle chvalozpevy na bez diskuze nejhorsi hru posledni dekady PC sceny, to je trosku moc. Krome te retardovane komunity co tu hru hraje, tahle hra ABSOLUTNE nikoho nezajima a vsichni je povazuji za katastrofu. Toto je znicujici pravda a je potreba, aby si ji vsichni pripustili.
            • Ristoro
              Takže když si člověk zahraje čas od času LoLko s přáteli(na to je ta hra jako dělaná, žádní debilové v týmu), tak je pubertální LoLkař? Zajímavý názor.
    • Koho zajímá tvůj názor ?
      • Koho zajimaji tve slzy?

        Logni se zpatky do LoLicka a rozdrt tam ty fantasy potvurecky a neplac.

        Toto je zdrcujici pravda, ktera te kompletne a naprosto prevalcovala.
        • Ja LoL nehraju *1* Nicméně nic z toho co tu je... Jo zkusil jsem to vše nicméně to co si napsal je taková zhovadilost že bych opravdu brečel.
  • No doufejme, že tu příští rok uvidíme jako vítěze WT(přinejmenčím jim to aspoň přeju) už jen proto, že ty tanky co jsem viděl na YT vypadali dost dobře...
  • přestože jsem dotař, uznávám že lolko je populárnější, ale anketu by měla vyhrát hra, která v roce 2013 vyšla...
  • League of Legends ani Dota nejsou letošní, chápu že si chcete zajistit čtenost, ale tohle už je trochu za hranicí.
    • DOTA 2 alespoň oficiálně vyšla z bety
      • No dobře a League?
        • Mno je mozne, ze to berou jako dalsi season, ktera zacala :D
  • "LoL?! Tak to teda fakt LOL..."
  • PreidaQ
    No.. za mě prostě War Thunder. Protože letadýlka jsou letadýlka a i jako zařeklého singleplayeristu (->míň stresování se) mě dokázal přilákat a chytnout. *3*
  • Tushan
    to zas bude fnukání že dota 2 je mnohem lepší a víc hardcore a podobny srance.... *7*
    • Hrál jsem oboje hry a jsem fanoušek Doty, osobně lolko nesnáším, ale totálně nechápu co obě hry (LoL i Dota) dělají v téhle kategorii, natož aby jedna z nich vyhrála, když jsou tu mnohem lepší hry.
    • kostejnesmrtelny
      A kdyby se náhodou nikdo neozval, určitě se najde nějakej debílek, co to lidem podstrčí *7*
  • jeden šmudla ze tří, tedy ze čtyř, to je dobré skóre ;)
  • fallanga
    Nechci vyvolávat flame, ale LoL ani Dota není 2013. A mám pocit že ani Planetside.
    • Dota je 2013, to že předtím byla Beta je něco jiného
    • woczlf
      Je to napsáno i v textu. Online je hodně specifický žánr a vzhledem k dlouhé životnosti jsme na datu vydání až tak nebazírovali. Důležité bylo, že hra v roce 2013 zkrátka běžela.
      • fallanga
        Ano, ale přeci bych tam uvítal spíše hry co opravdu vyšly minulého roku. Nebo bych aspoň změnil nadpis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit