Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Název logicky měl znít: Nejlepší online hra desetiletí
    To je těžké, když některé hry mají výhodu delšího trvání na trhu a některé ne. Ale i tak by to nebylo úplně spravedlivé k novinkám. Redakce tohle se moc nepovedlo.
    Teď můžeme donekonečna debatovat, která hra tam chybí. Takovej Guild Wars 2 ? :))
  • LoL? tak tohle snad nemyslíte vážne... *11*
  • navíc tahle chyba nemá chybu *1* *1* *1*


    Svoje místo v ''análech'' Games si ale zaslouží ještě za jednu věc
    • Ty jsi očividně moc knížek nebo skript a podobných věcí neviděl. :)
      Tak já ti pomůžu. http://lmgtfy.com/?q=an%C3%A1ly
    • já věděl že se tam games chystá řikal sem to už nedávno *1* *1* *1*
      • jonatan.hanzlik
        Mě to fakt nedá... Jako chybu myslíš to, že vybrali LoL, nebo to, že tam napsali anály? (pokud jsem tímto komentářem urazil tvoje ego, tak se omlouvám, ale hlodá vě mě to, že jsem nepoznal jak to přesně myslíš :-D )
  • Kr.Pa
    Náš neutrální Veskoslav je zas v ráží, jakmile se mluví o dotě, hned je vůči lolku schovívaví a neutrální, ale jak se mluví o lol, tak na nej háže bobky a kdo ví co. Takový náš pan Gottwald.
    • Veskoslav
      Co to meleš proboha? Kdyby to vyhrála Dota2, tak bych také nesouhlasil proboha. Ale chápu, LoLkař jako ty je v 7. nebi, že jeho hra to vyhrála *1*
      • Kr.Pa
        jojo, ja to aspoň nevykřikuji v 20 příspěvcích a nebrečím, když se nadává na dotu2 a heartstone
  • eStar
    Tak tohle se nepovedlo milá redakce. Jak se říká mluviti stříbro, mlčeti zlato. Pokud nemáte co rozumného zařadit do této sekce je možná lepší jí pro tentokrát vynechat a né tam cpát hry které vyšly o řadu let dříve.
    • přečti si alespoň první odstavec..
      • eStar
        Článek jsem četl už před napsáním příspěvku a trvám na svém.
        • takže chceš onlinovky hodnotit podle toho v jakém stavu byli kdy vyšli a ne tam kam se v průběhu doby dostali ?
          • eStar
            Dle téhle logiky sem můžeš nacpat klidně WoW z roku 2004, EVE online z roku 2003 atd. Jenže o těhle hrách už jsem četl dost v minulých letech a myslel jsem si že tato série článků má sloužit k hodnocení her z roku 2013. Takhle ten článek ani nedává smysl.
            • Veskoslav
              Není proboha jedno v jakém roce spustíš hru. LoL mělo 4 roky na to, aby se vypiplalo. Zbytek her sotva. Možná Dota, kdy přebírala mechanismy z půdovní Doty. Ale co ostatní? Ti neměli stejnou startovní čáru jako LoL. Proboha chápeš to nebo budeš pořád mlet o tom, že aktuální online a bla, bla a podobně.
            • já neobhajuju lolko, já obhajuju že je jedno v jakým roce spustili onlinovku.. nesnaš se to furt překrucovat.. tohle je poslední příspěvek v týhle "diskuzi"
            • Veskoslav
              Ne Harriere, to je otázka na Tebe, proč to tak obhajuješ. Přijde mi totiž, že jsi ani LoL nehrál.
            • jonatan.hanzlik
              Harrier: Tak jak to že vyhrálo LoL, které nic takového neudělalo a navíc si nechalo nasekat na zadek v esportu, když Valve udělalo The International 3, zatím největší esports event?
            • "A co prosímtě supercool vyšlo minulý k Lolku" to je otázka na redakci a ne na mě, oni tak zvolili
            • jen podotýkam že jakkoliv (ne)souhlasím s rozhodnutím redakce, volba lol/doty přestože nevyšli v tomto roce validní
            • eStar
              Harrier: A co prosímtě supercool vyšlo minulý rok k Lolku ty facepalme? *1*
            • Veskoslav
              A co vydalo LoL v roce 2013, že se natolik zlepšilo oproti roku 2012? Pobav mě Harriere.
            • *facepalm* tak odznova.. jde o to která hra byla v roce 2013 nejlepší, pokud by wow vydalo nějakej supercool datadisk tak by určitě vyhrálo..
          • Veskoslav
            Aha. A pochopíš, že je rozdíl, když má hra čas 4 roky na vyladění a třeba jenom rok? *7*
            • Veskoslav
              Jak říkám. Poněkud opožděný Harriere...Raději si zahrej onlinovku roku 2013. Možná pak pochopíš, proč je nepochopitelný výběr her.
            • co do toho pleteš nějaký valadění ?
  • Vojna LoL vs Dota tu bude ešte aj v budúcom storočí :D
    • Veskoslav
      Až na to, že se tady neřeší Dota vs LoL, ale to, co tam vůbec LoL dělá.
      • ten kdo četl první odstavec ví co tam lol a dota dělá
        • Veskoslav
          Ty jsi chlapče hodně zabržděný, co? *7*
          • za to ty seš dost zakomplexovanej..
  • Krescz
    Hral jsem všechny :D...za sebe muzu rict ze dota me bavi nejvic :D...kdyby hra bylo o trochu vyvazenejsi tak by byla urco prvni a taky by tam mohlo byt min rusaku :D
  • Tak si říkám, jít spát nebo si uvařit kafe a číst do noci diskuze na Games? *2*
    • Tilwaen
      Tady bude živo ještě alespoň tak týden v kuse *2*
  • Naprosto zasloužené vítězství LoL. Žádná jiná hra nestrhla takovou masu lidí na svoji stranu. HardCore komunita alá DOTA2 samozřejmě bude hateovat a nedá dopustit na svojí dotu, ale pravdou je, že LoL hraje mnohonásobně více lidí, je přístupnější a v neposlední řadě zvedla úroveň pro-gamingu o několik levelů výše. LoL je prostě fenomén.

    Názory jako: "klidně můžete nominovat i CS 1.6" si strčte někam. Jak píše redakce, onlinovky se stále vyvíjí, wowko se hraje už taky 10 let a nominováno býti mohlo. V onlinenovkách nejde o stáří hry, ale o její kvalitu, která může být po několik dlouhých let velice dobrá a porážet tak i novější tituly. Běžte si nasr*t do gatí všichni hateři! *16* A tímto také děkuji redakci za jejich volbu, palec nahoru.
    • LOL že zvedla úroveň progamingu? Kamo tak ty vůbec nevíš co mluvíš (http://www.joindota.com/en/news/14541-dota2-wins-e-sport-of-the-year-award). LOL tenhle rok na esport scene absolutni propadak a to letošní finále? Hala sice pěkná a narvaná, ale hra jednostraná, systém turnaje špatný, pak ještě těch pár skadálů ohledně podovodů. Zato Dota 2, největší e-sport prize pool v historii (http://www.dota2.com/international/home/overview/). 2,8 M$ Zápasy vynikající a celá finálová série, jedním slovem NEZAPOMENUTELNÁ ("Milion dolar dream coil" v poslední hře). Celý turnaj vynikajícím způsobem připravený. Pokud někdo tvrdí že za rok 2013 LOL pozvedlo esports na vyšší úroveň neví o čem mluví a nebo je blázen (a ano, sleduju obě herní scény, vlastně i CS:GO a SC 2)
    • jonatan.hanzlik
      EVE je fenomén. WoW je fenomén. World of Tanks je fenomén. Minecraft je fenomén. Hearthstone je fenomén....a kde jsou? Zdá se že prošlo jen LoL. TADY je ten problém. Ať klidně redakce nejvíc fandí LoL, to je v klidu, ale ať tedy udělá opravdový výběr NEJLEPŠÍCH. Kromě toho...přijde mi to nefér, protože hry které tento rok vyšly (jak se píše v článku) neměly tolik času na rozvoj jako stará League of Legends a tak skoro nemá smysl je do téhle kategorie pouštět.
  • Hmm tenhle web miri do latryny! *12* *11*
    • a já myslel že do latríny míří tahle "komunita".. je to tu stejný jako v těch zmiňovaných onlinovkách..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit