Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ty jo, ani jsem si neuvědomil, že letos nevyšlo žádný pořádný RPG...

    No příští rok bude Witcher 3, Divinity Original Sin, snad Dragon Age Inqui, mozna Dark Souls 2 tak snad to bude trochu bohatsi.
    • Letos ještě nevyšlo žádný pořádný RPG, protože letos je teprve 19 dní. *7*
      • Pilgrim66
        *1* minulej rok

        Furt si nemuzu zvyknout ze je 2014
  • Jsem si ani neuvědomil, jak ten rok byl špatný na RPG ve srovnání s předchozími lety. Vyjít v roce 2013 San Andreas, nejspíše by klidně mohlo vyhrát jako RPG roku. *1*
  • fallanga
    Děláte si ze mne pr*el? Kam se vytratila Zelda, Castlevania nebo Path of Exile?
    • Castlevania som hral asi 5 minut. To pridrbane ovladanie ma tak nasralo ze som to vypol a zmazal. Nechapem naco to prerabaju na pc ked ovladanie nechaju pre konzoly na blby gamepad. To si myslia ze vsetci maju tu zbytocnu blbost doma? Mali by k tomu velkym napisat ze nehratelne na pc bez gamepadu, a aj s gamepadom to je o zivot. Nieco ako je Dark souls
    • Malleth
      Zelda ani Lords of Shadow není RPG
      • fallanga
        Když berou Maria nebo Pokemony jako RPG tak proč ne Zelda? A Castlevania je RPG.
        • Malleth
          Protože Pokémoni i Mario a Luigi jsou :)

          To je podle tebe RPG i God of War? To se od Lords of Shadow moc neliší
          • fallanga
            Aha, takže pokemoni jsou RPG, ale Castlevania ne?
          • Jack1947
            Spise... Akcni hra, s rpg prvky. Akcni RPG je siroky pojem takze to nejde vlastne takhle snadno rict.
    • Castlevania je užasná hra, ale rozhodně to není RPG. Je to akční rubačka=slasher.
      • fallanga
        Castlevania je Hack and Slash RPG.
      • Jack1947
        Melo to RPG prvky, nebyla to jenom bezducha rubacka.
        • klasická character action game to byla
          • Jack1947
            Jasne jen jsem nechtel aby to vyznelo ze to je jen bezduche rubani... jn taky se moc tesim. Jsem rad ze takove hry dneska vychazi. *3*
          • Jack1947
            Akcni RPG. At mame vsichni klid. *3*
            • já si pod akčním rpg představim spíš diablovky :D ale to je jedno, přetahovat se o žánr je kravina :D každopádně je to super hra, doufám, že pokračování bude ještě lepší
    • Jack1947
      Castlevania 2 mnou ocekavane pokracovani na ktere se nemuzu dockat.

      Ne, pokud byla nominovana tak by nebylo o nicem ji zase nominovat.
    • Která Castlevania?
      • fallanga
        Castlevabia Lords of Shadow na Pc vyšla roku 2013. Sice na konzole vyšla už dříve (2011?), ale na Pc vyšla minulý rok a rozhodně bych ji umístil výše než nějaké pokémony.
        • Je nesmysl rozlišovat mezi vydáním na konzole a pc. To by jsi zpětně mohl nominovat spousty her z minulých let, co nevyšly na pc a vyšly na konzole a opačně. Navíc bylo by to i nefér, aby jsi měl nominace v letech 2011 a 2012 jenom proto, že se tvůrci rozhodli to vydat na všechny dostupné platformy. Je to nesmysl. Stejný jako že je LoL vyhrálo online hru roku 2013.
          • fallanga
            Dobrá, ale když pomineme Castlevanii, tak zde máme pořád novou Zeldu a hlavně Path of Exile, které by si zasloužilo mít aspoň nominaci.
            • fallanga
              Klidně bych dal AoE II HD jako strategii roku. Když v kategorii nejlepší online hra dali LoL, Plantside 2 nebo Dotu, tak proč ne sem Zeldu?
            • Pokud vím, Mario je nová hra, žádný remake. Dávám sem remake hry je nesmysl. To bychom rovnou mohli dát Age of Empire II HD jako strategii roku. AC Liberation HD je hodně povyku? Kde? Nízké prodeje na Steamu, průměrná hodnocení hráčů i recenzentů. Ve stínu IV. dílu, vydaná v tichosti, kdy i uPlay nabízí prvně prodej svých hlavních titulů a někde vzadu se pak krčí tato předělávka.
            • fallanga
              Ano, je to HD remake, ale to AC Liberation taky a je kolem toho hodně povyku. Rozhodně si Zelda zaslouží zmínku a když už tam je Mario, tak Zeldu bych také přidal. A ještě jsem si vzpomněl na karetní Might and Magic.
            • Jaká nová Zelda? Já vím jenom, že letos vyšel HD remake a nový Zelda na WiiU má přijít až v roce 2014.
  • Jack1947
    Ted, naopak... zustava trochu rozum stat jedine RPG defakto PC fakt Shadowrun Returns? Nic jineho lepsiho se neurodilo No asi ne no. Skoda. Jo a Divinity Dragon commander. Jinak slabe slabe tento rok.
    • PravyMonty
      No jo, hra ve které se dost hodně čte asi není nic pro tebe.
    • Miserius
      Pokemon XY je paradni rpg, taktéž Ni No Kuni a Path of Exile... jinak ale fakt vyšlo prd
      • Jack1947
        Path of exile je pouze F2P pravda RPG ( kdyz zadne neni) ... obavam se ze krom INdie a kickstarteru jedine hry. Poradne budou F2P co naplat ze treba zmrvi puvodni licenci starsich her. Je to taady Herni prumysl jde do kopru. Pomalu a jiste. *13*
        • Jako když je PoE F2P, tak to není RPG nebo co jsi chtěl zase tím svým pokřiveným mozečkem říct. Přijde mi, že ty prostě komentuješ. Je jedno co, jak a proč. Prostě píšeš. A herní průmysl jde do kopru? Jo vlastně, reauguji na člověka, co když se rozdával mozek, tak stál v řadě na zmrzlinu.

          Naopak rok 2013 až na RPG byl více než plodný na všechny typy her. Od FPS až po hopsačky. A vyšlo spousta kvalitních titulů.
          • Jack1947
            Ok, budu reagovat pro druhe a naposledy ostatne, nemuzu merit sily s nekym kdo vi tolik ze by me zlikvidoval jen pouze myslenkou. Lepsi mit pokriveny mozecek, nez realitu. Plodny nebyl ani nahodou ale o tom se nema smysl tady dal rozebirat. *4*
        • Miserius
          To nějak vadí že to je F2P? Co LoL?
          • Jack1947
            No kdyz si zminil to LOL, bohuzel vim co to je. Rad to nemam. Urcite nesouvisi aby jsme predesli moznym nesrovnalostim.
            • Miserius
              Tys jen rekl ze to je F2P tak to nemuze byt nominovany a ja ti rekl ze na tom nezalezi, ze LoL dokonce vyhralo a je taky F2P
          • Jack1947
            Ne ale ze by to spadalo do ONLINE sekce spise, kde to chybelo.
            • Miserius
              Porizovaci cena hry nejak souvisi s zanrem? Nejsi trošku zmatenej? Je to RPG který je zadarmo... Ehm.. .Víš pro co je zkratka F2P?
  • Kam se vám vytratila nová Zelda? Na Gamespotu mimochodem hra roku..
    • maros.goc
      bohuzial Zelda je skor akcna adventura nez RPG ...skor by som povedal ze Zelda nie je vobec RPG :)
    • tady se jim toho vytratilo víc
      • Jo, ale ta Zelda mi přijde fakt zásadní. Je lepší než Pokémoni a Mario & Luigi dohromady.
  • ja herni sucho nereším, vzdycky se da vytahnout nejaka starší vec s vysokou znovuhratelností. a kolik z vas dohralo vsechny rpg ktore za poslední roky vyšli? podle pruzkumu lide hry delsí než 5 hodin stejne nedohrají do konce a ruku na srdce i toho zaklínače jsem po chvilce vypnul. ted jsem tomu zkusil dat ješte šanci ale je to proste blbost neda se nic delat
  • Wow! Prvně jsem si říkal, že si děláte zádel z těch lidí co jim nervičky neunesou, že jste do ankety nevybrali jejich oblíbenou hru. Poté jsem zjistil, že si zádel neděláte. Tenhle rok by Skyrimu nikdo 10/10 vyčíst nemohl. *5*
  • Jde vidět, že minulý rok byl na RPGčka hodně slabý, když se v nominacích objevily takový chujoviny jako Pokémoni, či Mario.
    • maros.goc
      keby si videl ake sú tí Pokémoni prepracované RPG, či trocha menej kvalitný ale stále vynikajúci Mario ...inak, medzi najlepšie konzolové RPG všetkých čias sa radí aj Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars .....takze asi tolko k Mariovi ako chujovine ...
    • Možná by see divil, ale ty Pokémoni jsou dost našlapaný RPG. Doporučuju někdy zkusit.
    • poradne rpg nevyšlo už hezkou radku let a rpg podle mojich predstav snad jeste nikdy
  • maros.goc
    tento rok bol na RPG slaby, ved 3 z 5 hier v nominaciach su hry z 3DSka a klasicke RPG chybaju :) ...tak ci onak Fire Emblem Awakening je takmer fantasticka :) ..ma sice chybky :) ale uzasna hra :) ....

    aj ked neviem Divinity je skor crossover strategii nez RPG ...zvlastne :)
    • maros.goc
      fire emblem awakening je rovnaky zaner ako terajsi hit the banner saga ci pripravovaní Blackguards, ci tie najvacsie hity ako Final Fantasy Tactics, či Tactics Ogre, cize mix RPG a tahovej strategie, cize vo vseobecnosti RPG :D
    • zvlastni je, že tady na tiscali v recenzi fire emblem klasifikuji jako tahovou stretegii
  • jindra.veliky
    lol, zanr rpg na tom byl loni hur nez RTS a to uz je co rict *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit