Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    No, loni to byla s RPG docela slabota, ale letos budou žně
    • U DS II jsem silně skeptický po tom, co jsem měl možnost vyzkoušet betu, The Elder Online mě osobně sice dost baví v betě, ale pro mnohé to asi bude zklamání, DayZ nevyjde z Bety. Osobně se těším asi jenom na Zaklínače 3 z oblasti RPG her. A Division, ale to není RPG v tom smyslu jako třeba Zaklínač. Možná ještě DA 3, ale o tom je zase minimum informací.
      • Malleth
        Pochybuju že DSII podělaj, Witcher bude taky pecka, na Dragon Age to vypadá že si daj konečně záležet a taky sem zvědav na Lords of The Fallen, o kterým ale zatim není moc informací a možná sklouzne do 2015.
        Krom toho budou Pillars of eternity, Deep Down, South Park, Child of Light, Diablo datadisk, Divinity:Original Sin, EverQuest Next, Persona 5, Wasteland 2 a kdoví co ještě...
        • No jako jedničku mám rád a pokud dvojka bude jako beta, tak si raději počkám na alternativu. W2 už mám teď, zatím super, takže jsem to nebral, EverQuest jde mimo mě, South Park se také těším, Diablo jsem úplně zapoměl:) Jako jo, je toho hodně, ale v pvním roce vydání si stejně koupím pouze pár z nich.
          • Malleth
            Zajímalo by mě co ti na Betě vadilo (vedle grafiky). Mě přišlo že se to neslo ve stejným duchu jako jednička
  • Nic proti DC a ani těm ostatním, ale když člověk vidí ty hry, z kterých se vybíralo, tak se musí modlit za lepší RPG zítřky. *7*
  • BoB.2
    To vážně loni nevyšlo nic lepšího než Mario & Luigi: Dream Team a Pokémon X & Y?
    • ringmancz
      hráls je? tipuju, že ne
      • PravyMonty
        Nemá to českou lokalizaci, takže nemusíš ani tipovat.
  • Hm a o Path of Exile, nejlepší diablovce minulýho roku, ani zmínka. Docela úlet, řekl bych....
  • Rhulad
    Hned druhá věta a chyba *1* Od kdy je Mass Effect RPG?
    • To je jasne, ak to porovnas s KOTOR 1,2 tak Mass Effect je srackoidna hra.
    • Od jedničky třeba.
      • *do jedničky *3*
      • Rhulad
        Od kdy je tupé střílení RPG?
        • maros.goc
          ako keby Dungeon Master, Diablo 2, či séria The Eye of the Beholder nebolo len tupé klikanie na nepriateľov ...
          • Diabo ci Deux Ex byly drive vzdy skatulkovany jako akcni RPG(staci si dohledat dobove recenze). Akcni RPG byly vzdy oddelovany od klasickych RPG. To az nova doba podobne hry uvadi jako ''plnohodnotne'' RPG. Naroky se totiz zmenily(bohuzel) a za RPG je povazovano vse,kde muzes ,byt jen minimalne, vylepsovat svou postavu.
        • lebo RPG znamená Role-playing Game?? no asi pre to...
          • To beres moc povrchne, s takovou by RPG bylo treba i Gran Turismo.
        • Aha, takže Deus ex nebo fallout taky není RPG?
          • Fallout jo, deus ex ne.
  • Odulin
    Super načasování..za chvíli mi dovezou pizzu, tak aspoň k tomu bude co číst....tak pojďte kluci, jak je to s tím nejlepším rpg roku 2013. *1*

    Jinak Dragon Commander se mi taky líbil, zajímavej mix.
    • Podle mě ani ne. Zatím nejlépe zpracovaná nominace.
      • Odulin
        Jj. Krom toho Dragona na PC si ani rychle na nic nevzpomínám...ještě mě tak možná napadlo Path of Exile.
        • Jo na PoE jsem zapoměl. Osobně jsem ho ale nehrál, takže nesoudím, ale asi by tam mělo být no.
  • Žádné překvapení se naštěstí nekoná. Vítěz zasloužený. Kdo nehrál, doporučuji ihned napravit. Ale upozorňuji, že to není žádná lehká hra.
  • Rada : tyto ankety nedělejte.
    • Rada : Nejdřív se zeptej sám sebe, jestli víš o čem píšeš. Jestli je odpověď ne, tak nic nepiš. Věř mi, usnadní ti to život a zbytečně se neztrapníš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit