Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Remember me je skvělá volba.
    Mě se letos nejvíc líbily soundtracky k Tearaway, Last of Us, Beyond, GTAV a rozhodně Metal Gear Rising.

    Ochutnávka z Tearaway:
    http://www.youtube.com/watch?v=QMLHe7jCt-s
    • nekromant33
      Wow, za tip na tearaway díky, zní to úžasně. Doteď jsem se k podobnýmu stylu hudby vracel jen díky tomuhle http://www.youtube.com/watch?v=aXcVKjC84OY i když je to jinej nástroj.
      • Malleth
        To je taky super track.
  • Jack1947
    Remember me? Teda na to jaka ta hra byla, ze by hudba nejak vyrazne vybocovala *7* , tak Amnesia urcite , jen 5her... nuze kazdy mame jiny hudebni vkus. ( Pro me je vzdy nej Soundtrack z GTA a z toho V. jakbysmet).
    • kubi-wan
      GTAčka nikdy neměly svou vlastní hudbu (i když prej v pětce občas hraje), proto bych je nikdy do týhle kategorie nezařadil...
      • frantisek_nejezchleba
        měly vždy, co já vím, ale většinou se jednalo jen o title theme + ingame střípky (fanfára při dokončení mise apod.).
        • kubi-wan
          Tak možný to je... já skončil u dvojky a všechny ty další "3D díly" šly okolo mě *1*
          • frantisek_nejezchleba
            no, vidíš a zrovna dvojka má takové super téma hudební. Nejsem si jistý, ale žiju v domnění, že vzniklo speciálně pro GTA.
  • Veskoslav
    Já se přiznám, že pokud byla nějaká hudba v RM, tak šla mimo mě. Ta hra byla tak špatná, že jsem se nedonutil ji dohrát. Jich osobně bych asi měl:

    1. Bioshock Infinite
    2. AC IV Black Flag
    3. Amnesia: A Machine for Pigs
    • sipecka
      Máš hrozný styl. Máš se od Grygara co učit pardále. Fakt hrůza ten tvůj vyber. To jsi bral podle hypu že?
      • XXDarthVaderXX
        Soudružko, každý má jiný názor, že? *3*
  • Podle mě má nej. soundtrack the last of us.
    Je to ale podle vkusu člověka *3* .
  • michaliuz18
    no je toho dost ale NAJlepsi? metal gear Rising !
    nikdy som v hre okrem metal gear serie nepocul aby sa do hudby aj spievalo.. a tak epicky.. metal rock alebo barco a zo spevom ? to sa v hre len tak nevidí .. vacsinou hraju len hudbicky nejake melodie tajomne ci vesele
    ale MGR to je uz ina uroven ... japonci a konami a "kojima" a spol. ..to su vyvojari ktory nikdy nesklamu
    • janchor
      V tom případě ti doporučuju ústřední hrdinskej motiv z The Wonderful 101. Epičtější než epikurejci.
    • Jack1947
      Jo souhlas a minusy nejsou na miste ( bohuzel jsem to nedokazal i pres tu hudbu doparit... jednou to zkusim, jeste mi tu vysi ty DLCKA.)
      • michaliuz18
        tak ono po case nastupi aj stereotyp , ked som bol na konci DMC ci castlevanie som si povedal ze Chvalabohu, zacinalo ma to pomaly frustrovat:D
        • Jack1947
          DMC melo hezkej zaverecnej souboj, bohuzel ano kdyz uz pak zjisti tu jedinou moznou cestu k zabiti Bosse tak se dostavi ten stereotyp ale furt lepsi nez jine hry kde se dostavuje drive...
          • michaliuz18
            MGR ma naopak sice take jednoduche suboje s bosmi ale dynamicke a s meniacim sa prostredim
            • Jack1947
              Hracum na PC bez gamepadu bych se smal, jaksi na tom zlamaji prsty. No, pravda je ze bych to bral jako prekvapeni roku, zaroven by me zajimalo jestli neexistuje nejaky zpusob rychly kdy zlikvduji v kombech protivniky me se to darilo jen nahodou to me stve. 5 Enemaku treba + 2 velke opice roboticke, je to kratka hra a ja sem ji nedohral dekuji za rady. (jeste pisnu kde, tam jak se jede tim vytahem) Z videi mi toho moc nepomaha taktiku neznam.
    • Malleth
      Soundtrack MGS:Rising byl překvapivě našláplej. Skvěle podkresloval tu zběsilou akci. Ostatní Metal Geary maj taky skvělou hudbu i několik pěkných, zpívaných skladeb, ale nesou se v trochu jiným duchu než u Revengeance
  • nekromant33
    ehm
    http://www.youtube.com/watch?v=Z3uLWAlBHGM
    • Leonidasss
      http://www.youtube.com/watch?v=H4cWPKRhwIc
      • nekromant33
        Jo, a girl in the tower, lutece a easter eggy jako the beach boys nebo cindy lauper. Pro mě letos top. Ten black flag jde, ale líbí se mi tam "jen" main theme a některý písničky posádky.
    • Miserius
      Bioshock, The Last of Us, Black Flag, Arkham Origins.... to jsou letošní soundtracky co mě hodně zaujaly (indie hry nehraju, ocividne se o neco pripravuju :) )
  • XXHUGOXX
    Remember me ? To som ešte nehral. Ale najkrásnejší soundtrack mala jednoznačne amnesia a machine for pigs. Hlavne tá hudba s 2. traileru alebo........pozor spoiler.......s útoku na Londýn - Mors Praematura. To sú lahôdky !
    • sipecka
      Ty jsi to nehrál, ale jasně víš, že je to Amnesia. Bože...
      • XXHUGOXX
        Tak si to zahrám a uvidím či to bude mať lepší soundtrack než amnesia. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit