Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    Assassins creed IV 2. miesto ??? To si snáď robíte kozy !!!
    • Jason_dinAlt
      To jako, že v tvém osobním žebříčku je na prvním nebo na nějakém nižším místě?
      • XXHUGOXX
        V mojom rebríčku nieje vôbec.
        • Jason_dinAlt
          No jo no, tak holt tvůj názor se liší od většiny.
          Připomíná mi to ten vtip: Řidič v noci jede po dálnici a poslouchá rádio, kde říkají: "Dejte si pozor! Jedno vozidlo jede omylem v opačném směru." Řidič si povzdechne: "Kdyby jen jedno!"
  • sem rád za ME3 citadel :-) zasloužené výtěztví
    • Jojo, vytěžili to dobre
  • Ristoro
    Takový hate na AC IV tady byl a stejně je 2x druhý :D. Já se jen směju za PC, jací idioti tady píšou.
    • Já si říkám, že je to spíš taková póza tvrdit, že ACIV je kravina apod....stejně jako pořád tvrdit, jak byly dřív hry lepší, jak dnešní stojej zaprd, jak je PC nejlepší na hraní, jaký jsou konzolisti ovce, jaký jsou mainstreamoví hráči ovce apod.
      • kennyB
        Jenže ty hry dřív byly opravdu lepší. Tedy alespoň pro ty, co je měli možnost hrát. Na ps1 a možná i na ps2 si nepamatuju ani jednu hru, která by ti dala něco zadarmo.
      • ACIV je kravina, Hry roku 2013 byly nejhorší co si pamatuji a klidně si mě nazývej pozére..
  • Spades
    Hate za LoL nebyl jen kvůli toho, že to je starší hra, ale hlavně, protože to není onlinovka.
    Ten termín je docela ošehavý, ale jestli je LoL onlinovka, pak je onlinovka i například Quake 3.
    Nejde o to, že je povinost být stále připojen, to má i Diablo 3 a není to onlinovka.

    LoL je LOBBY Multiplayerová hra. Onlinovky nemají Lobby, ale hráči se mohou setkat na jednom světě prakticky v libovolném množství. LoL, DotA, Warthunder toto nepodporují, čili to NEJSOU onlinovky.

    Já vím, že je to docela blbě řečeno, a že je to otázka flamewar stejně jako jestli je Mass Effect RPG, ale tohle je snad již dlouho zavedený termín. To že hra jde hrát online z ní nedělá onlivoku stejně tak jako to, že to má always on DRM z ní TAKY nedělá onlinovku.
    • Spades
      Asi sem měl napsat PROČ chci aby se to tak rozdělovalo.

      Důvod je ten, že když jako online hry berete jakékoliv hry s MP přes internet, tak by v té kategorii měli být hry jako GTA, CoD, BF, StarCraft atd...

      Jenže ty už mají vlastní kategorii. Stejně jako LoL a DotA jsou MOBA, tak GTA, CoD atd jsou FPS a StarCraft je RTS.

      Proč teda do kategorie, kde by mohli být jen MMO míchat další hry?
      Ok prominu WarThunder, protože ten holt nemá vlastní kategorii, ale LoL a DotA? Proč né teda Starcraft 2, když je to podle této terminologie taky onlinovka?
      • GTA je FPS? To ta GTA5 musí být hodně nová
        • Spades
          Tak je to TPS... já v tom rozdíl nedělám, ovládá se to stejně.
        • Jack1947
          Kdyz se treba koukas s optikou... takze svym zpusobem je i FPS. Jen asi ne jenom no. To se tedy zmylil.
      • Veskoslav
        Proboha ale musíš rozlišovat tyto hry. Většina z těch, co jsi vyjmenoval má svou SP část....Ty prostě evidentně chceš, aby to bylo podle tebe. Starcraft II je primárně strategie, která disponuje velice hratelným MP. Ale to z ní proboha nedělá online hru. Evidentně to prostě nechceš pochopit a budeš psát pořád dokola to samé. A pokud nevidíš systém hraní v Dotě, Quake Live, LoL, WT oproti CoD či GTA, tak naprosto nemá smysl něco řešit. Jinak kdyby nevyšlo GTA V a vyšlo pouze GTA online, tak ano bude to online hra. Smiř se s tím nebo si jdi stěžovat Olomoucká 305/88, 746 01 Opava, že se ti nelíbí, že online hry nejsou pouze MMORPG hry.....
        • Spades
          Takže když má hra SP, není to onlinovka, ale když tam SP není najednou to onlinovka je?

          Neříkal tu někdo nademnou náhodou toto? "On-line game znamená jen že je to hra co se hraje po nějaké počítačové síti (neboli on-line) nic víc nic míň."

          A nemyslím jen MMORPG, ale obecně všechny MMO. Aby bylo po tvojem ok, LoL a DotA sedí do kategorie Online hry, pak je ta kategorie ale špatná a místo ní by měla být kategorie MMO.

          EDIT: @ systém hraní. Souhlasím s tím, že LoL a DotA pracují trošku jinak, protože se AI počíta na serveru, ale Quake je to samé jako CoD bez SP - hru spustíš u sebe a spojíš se přes server přímo s protihráčem. Na serveru se nic nepočítá. Prakticky žádná změna oproti Quake 3, nebo UT.
          • Tak co uz je to jasne?

            http://youtu.be/98L2SO6Yh_g?t=20s
            • Jack1947
              I hope so... *7*
          • Jack1947
            MMo tu funkci lobby nema? Teda jak ktery pravda. Treba mOBA te hodi s lidmi a s nimi hrajes.

            Ohanis, jenze ja jsem si uz vyzkousel ze muj vlastni nazor je tady zbytecny. (vyrojil by se zas nejaky trotl co by mi nadaval a ostatni by se pridali takze tak).

            To ma COD MW2 od dob te podelane nededikace ze steamu. Hele nic proti ale zaobirat se takovyma blbostma a hlavne zde asi nema smysl. Vidis jaktopak dopada.

            To je jedno, jenze tohle se s tebou nejspus jeste chvily poveze. Obcas je zbytecne prosazovat sve myslenky zde? at uz jsou jakkoli podlozene. Vysledek byva vetsinou negativni.
          • Jack1947
            Koukam ze tu zas nekdo "mele pate pres devate" predtim v bleskovkach s ntb integr. grafikou a ted s MMO a "lobby" fps?... ojojo . Jeste se zamotava do spleti svych vlastnich myslenek.

            ( No, to se te muzu zastat i kdyz me rad nemas, ze s Veskoslavovou logikou se souperit stejnak neda, je to potreba vzdat jeste kdyz je cas).

            To je rada a ne urazka. Ja bych fekl ze MMO je MMO = http://en.wikipedia.org/wiki/Massively_multiplayer_online_game

            A timto asi tak nejak zhasne nooo. *4*
            • Spades
              Možná bych poupravil, řešil sem dedikované karty, a psal sem proti armádě trollů co NB nikdy neviděli :D

              Jinak Lobby je ve hře to, že vezmeš X lidí, nějakým způsobem je narveš do hry a pak spustíš například mapu s těma hráčema, narozdíl od toho MMO máš mapu rozjetou na serveru a hrajou tam všichni.

              Jinak dík za Wiki no. Sám se tím nerad oháním, protože nikdy nevíš co tam kdo píše :D
          • Veskoslav
            Proboha. A rozdělíme to ještě na MMO, Online v prohlížeči, MMOFPS, MMORPG, MMOTPS, MMORTS atd.
            • Spades
              Já taky nikdy neřekl, že tam Planetside 2 nepatří.
              Nepatří tam LOBBY FPS hry. To je ten rozdíl. Massive znamená, že se nepřihlašuješ přes Lobby.
            • Veskoslav
              nechci ti brát iluzi, ale co je Planetside 2? MMOFPS hra....Evidentně absolutně netuším, která bije, jak Tě tak čtu. Víš vůbec, co zkratka MMO znamená? To neznamená MMO=WOW a spol...
            • Spades
              To bys taky mohl oddělit CoD a BF od UT a Quake, protože to jsou Válečné FPS a Twitch FPS.
              Nejde o to co nejvíce to rozdělit, ale o to, že do kategorie, která by IMHO měla patřit MMO rvete RTS a FPS.
    • Veskoslav
      LoL i Dota jsou online hry. Poněkud sis popletl pojmy.
      • Spades
        Právě sem na několik odstavců popsal proč nejsou...
        • Veskoslav
          To že si to popsal neznamená, že jsi nenapsal blbost, což jsi napsal.....To, že ty to nějak "vidíš" neznamená, že to tak je proboha. Pleteš si už pak sekce. Mimochodem hraji Quake Live už nějaký ten rok a i tato hra je označována za online FPS hru, stejně tak CS: Go.
    • axell1990
      Mě připadá že si pleteš pojem online hra a open world hra.
      • Spades
        Dám lepší příklady.

        Máš CoD. Je to FPS s SP a MP. Když odstraníš SP, získáš tím always on DRM (steam), protože bez netu nejde hrát. Stala se z něj onlinovka?
        Crossfire je klon CoD F2P s mikrotransakcema. Je to onlinovka? Nebo jen F2P MP FPS.
        CoD má levely/ranky je to RPG?
        BF se hraje RealTime a je v něm používána strategie. Je to RTS?

        Tyhle termíny jsou zavedené, a neměli by se měnit. Jméno žánru se nedá brát doslova, ale to co si pod tím představíš je zavedené, a pod slovem onlinovka si nad každý jako první představí WoW, Lineage, Runescape, EVE Online atd...
        • axell1990
          Tys tak trochu zase ztratil pointu. On-line game znamená jen že je to hra co se hraje po nějaké počítačové síti (neboli on-line) nic víc nic míň. Ten pojem nemá nic společného s obsahem hry jako takové jen s technologií , kterou je realizována.

          Tady máš definici pojmu:

          http://en.wikipedia.org/wiki/Online_game
          • Veskoslav
            Ho chápu. Sám říkám, že WoW a spol onlinovky, ale vím, že to je pouze část žánru a je to špatné označení. Ale on to evidentně nechce pochopit.
        • Veskoslav
          Ale ty si pleteš proboha onlinovky a MMORPG žánr. To že určité skupině online her jako jsou WoW a spol říkáš onlinovky je čistě tvůj subjektivní názor a evidentně i problém, který nechceš přijmout.
    • prudislav
      Za mě byl problém výhry LoL spíš v tom, že samotná hra se v průběhu 2013 prakticky nezměnila , jenom bylo naslibováno několik featur ale v prubehu 2013 narozdil od 2012 neudelali nic
  • jak to, že beyond two souls není zklamání roku?????????????????????????????????????????? jinak se vším souhlasím *16* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12*
    • Jason_dinAlt
      Přotože toto je názor větší skupiny lidí a ne jen tvůj osobní.
  • prudislav
    Jak mohlo "Fail of the Year" vyhrát něco jinýho než "Ride to Hell: Retribution" opravdu nechápu ať to gearbox a timegate zhnojili sebevíc (MP tam je super)
    • Radioaktivni_surikata
      No tuším, že to je především proto, že ho hrálo minimum lidí narozdíl od populárních Alienů, který hrálo lidí mnohem víc.
      • Jack1947
        Ja jsem jedinej komu to prislo celkem ok... divny to svet.
    • Veskoslav
      Protože to většina nehrála a nikdo od toho nic neočekával. Navíc podle mě ta ketogorie je u her, co něco slibovali a nesplnili. Ne u her, které jsou debilní už při představení. On je rozdíl mezi zklamáním a nejhorší hrou.
      • prudislav
        ono asi bude věc to že já od ACM nic neočekával a ve finále když sjems e k tomu dostal mě to i překvapilo a dokonce bavilo víc než Ghost Dogs
        • Jack1947
          No ja cekal hodne... a dostal nic ale jo chapu. ( Nejsem skalni fanousek ale treba AVP 2010 me bavilo mnohem vice a bylo taky lepsi).
      • Jack1947
        Jako nic svetoborneho ale "Fail" roku? Vzdyt byly horsi hry (AVp:CM) a navic od tohohle nikdo nic necekal... jen takovou oddechovku ( no obcas se clovek celkem zapotil). Kolik her je dneska o motorkarich ano nula. *3*
  • Nejlíp dopadlo stejně Dead Space 3 *1*
  • Chce se mi z toho brečet.
  • JezboX
    Jaký předchozí nezdary v Call of Juarez? Snad nezdar jménem Cartel ne? Nebo mezi Bound in Blood a Gunslingerem bylo ještě něco?
  • Jediné hry které jsem z toho žebříčku hrál je bioshock a battlefield 4. Je smutné jak špatné hry vychzí, když tyhle mizérie se dostanou do top 10... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit