Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Všichni tu píšou, že DA: I není hrou roku, ale že by jste napsali, co je, to už Vás nenapadne:-D

    Pro mě osobně je to Wolf *4*
    • Keyz
      Většinou to lidé psali nějak kompletně zde: http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2014-ctenarska-volba-hry-roku-246705
    • Vogon
      Wolf byl super, především proto, že to byla po dlouhé době dobrá střílečka. Pro mě osobně je to asi 3. nej roku 2014, hned po Shovel Knightovi a Bayonettě 2.
    • Kozy
      Jediná AAA hra která loni za něco stála, taky Wolf.

      A samozřejmě Jazzpunk :)
      • wolf byl taky dobrej ale na muj vkus priliš gameplaye. AW jsem koukal na YT a byl to víc filmovejší zážitek
    • 2014 byl slabej rok ale za mne Adwanced warfare, super epicka jízda s kevinem spaceym v hlavní roli
      • Veskoslav
        Slabý rok? Maxi, chápu, že Cod dítko má vánoce, že mu vylepšili CoD do nové grafiky, ale zase nepřeháněj. Tento rok vyšlo docela dost her a každý si přišel na svoje. CoD sice zvedlo oproti MW3 kvalitu, ale nijak zvlášť. Navíc silikonová maska Kevina, co má skelné oči jako mrtvola, ta mě vyloženě děsila.
    • Morraw
      Divinity: Original Sin
      • pro mě také .... ale přiznám se že kdyby se to počítalo letos jsme zdaleka nejvíce času stravil u war thunder-u
        • ups myslím tím 2014
      • Veskoslav
        To mám rozehrané, takže nesoudím:)
        • Morraw
          Nechyběl ti ve Wolfovi aspoň jednoduchý mulťák ? Mě hodně. Souboje a pocit ze střelby, byl pro mě krásně oldschoolový a brutální. Hodně lidí to bralo sice jako plus, ale já bych za pár jednoduchých map byl vděčný.
          • Jack1947
            Ostatně RTCW mp mělo pokud se nepletu... hlavně enemy territory to bylo bezkonkurenční, hra za nácky! pání... co hra dokonce kolaborace pak bylo quake wars a to bylo takové neslané/nemastné.
          • Veskoslav
            Po pravdě ani ne. Na zběsilý mulťák mám Titanfall nebo Quake Live. Wolfa jsem si s radostí projel dvakrát v SP:)
  • Vogon
    Jako člověk, co nenávidí skákačky a nikdy na NES nehrál, musím říct, že hra roku je pro mě Shovel Knight. A na rozdíl dragon age má Shovel Knight dobrý příběh, skvělou hratelnost, originální soundtrack a nemusíte tam sbírat 150 zebřích prdelí.
    • Fakt ma Shovel Knight dobrej pribeh?? Ze bych to zkusil... *7*
  • Morraw
    DA:I je pro mě po velmi dlouhé době hrou, u které jsem nedokázal překousnout totálně zprasené ovládání (PC). To bylo chvástání, jaký to bude skvělý port. Nepoužitelná taktická kamera a akční složka dělaná spíš pro gamepady. Ale nelituji, pro mě nejlepší NEkoupě loňského roku.
  • OK, ačkoliv mám svůj názor a ten mi říká, že DAI je špatný kvůli několika důvodům, nebudu ignorant a jelikož GAMES.cz a hráčům z Česka důvěřuju, jelikož máme asi snad i podobný vkus, hru jdu stáhnout.
    Uvidíme.
    • chtěl jsi napsat koupit ale to je ok *3*
      • Jack1947
        Koupit a pak stáhnout co na tom nechápeš... *7*
  • Bioware špatné hry nedělá. Dělá hry Hodně dobré (Dragon Age Prameny, Mass Effect KotOR), a středně dobré ( Dragon Age ll). V každém případě se jin jednou za čas podaří opravdové mistrovské dílo. Dragon Age Inquisition je hra, která se poučila z chyb svých předchůdců a zastínila je. Stejně jako v případě Mass Effectu 2 Bioware dokázal, že patří k opravdové špičce v žánru RPG. Není to hra bez chyb, ale to není žádná. Tento titul si zaslouží.
    • Kinet1c
      Mass Effect ako celok si myslim, ze je asi najlepsou hrou resp. seriou Biowaru a to myslim Bioware ako samostatne, ne spolocne s Black Isle. DAI je skvela hra aj napriek tomu, ze vyvoj postavy je zase na vedlajsej kolaji ale na druhej strane sa my paci fakt, ze boli miesta, kde sa clovek nemohol nejak prebojovat s jednoducheho dovodu a to, ze skratka nemal este narok a dostal na pisk. Dalej tie nadherne lokacie, su skratka obcas dokonca dychberuce. Hlavne znizenie hladiny jazera a odkryju sa massivne retaze, ktore su tak 2-3x vecsie ako postava fakt skvele a no draci ako su mensi a vecsi a padaju jak muchy po urcitom lvl a vybave, ale to je ok, kym clovek dojde k tomu aby mohol zacat vybyjat draky, tak no nejaky ten cas to trva. Hra ma nenudila a nesledoval som ako dlho to trvalo prejst, ale je to hodne dlhe, hlavne na dnesne uspechane pomery fakt vynimka co sa AAA hier tyka.
    • s mass deffectem 2 jdi k sipku, plantazniku, nejtrapnejsi a zbytecnej v jinak docela slusny dilogii
  • Za mne je to asi Wolf, ke kterému jsem se dostal až po vánocích, ale tak co, klika že to nevyhrálo Watch dogs, nebo AC Unity *1*
  • Vegen
    DA:I je dobrá hra, Z některých pohledů to může být hra roku, ale pro mě je naprosto nepochopitelné, jak tolik lidí přehlíží toho nemastného, neslaného hlavního záporáka :). To byla zajímavější i haněná postava Aiden Pearce z Watch Dogs.
  • DAI si hru roku prostě zaslouží. Suprově napsaný příběh, velmi kvalitní a poctivý scénář, zajímavé postavy, kde každá postava přináší něco zajímavého a člověk si tak může k postavám postupně vytvářet vztah. Třeba Sera mě zpočátku lezla hrozně na nervy, tak protivnou ženskou by člověk pohledal, ale postupně jsem si k ní našla cestu. Zvláště škodolibosti poradcům jsem si fakt užila:) Dorian jako gay postava mě také hodně bavil. Úplně nejlepší postava Cullen, toho zbožňuju:) Pak lokace jsou skvělé, každé prostředí je úplně jiné a opravdu mě hodně bavilo prozkoumávat každý kout. Hrozně mě bavil třeba i nápad s válečným stolem. Styl poradců a pak členové družiny, všechno je ve hře tak pěkně vymyšlené, že nelze si ten svět nezamilovat. Tvorba postavy je vypiplaná, když si s tím člověk trochu pohraje, podobná možnost tak podrobná, není v žádné jiné hře. Když jsem ukazovala obrázky z hry kámoškám, tak nechápaly že hlavní hrdinka vypadá jako já:) Zábava na desítky hodin a pro mě jednoznačně nejlepší hra, kterou jsem dosud hrála. Jsem ráda, že v redakci měli koule na to zvolit hrou roku DAI, muselo jim být jasné, že na ně padne vlna kritiky od zdejších čtenářů. Ale DAI buď člověk miluje nebo nesnáší.
    • dotaz? hrála jsi to na konzoli nebo na pc... všeobecně bych řekl že jako hra pro pc to nebylo nic tak oslnivého .. jednak proto že hra nebyla plně optimalizována a zadruhé pc-čkaři máji dlouhou tradici s RPG jiného zrna. pro nás jsou svaté hry jako baldurs gate, fallout , The Elder Scrolls a gothic a proto máme radši DA:O která je tomu nejpodobnější ... bohužel DA:I co se herních mechanik, příběhem vybudované atmosféry ani co se soubojů týče nedosahuje výživnosti ikon žánru
    • fajn že sis to užila. nevyhodou her ktere jdou takhle tvrde po pribehu je že nekterym se ten pribeh a styl proste nemusí líbit. To je stejne jako když ti nesedí nejaka knížka nebo spisovatel, protože te to proste nebavi.
      proto mne bavil napr. oblivion kde bylo víc paralelních dejovych linek a když se ti nelíbila jedna, mohla si hrát druhou
    • Jack1947
      Myslím že v redakci ohledně téhle rubriky už měli dost velké "koule" takže mne tohle ani nepřekvapilo zvlášt když vyhrálqa nominaci game awards či jakou.
    • Tak pro holku dobrá hra, pro mě průměr. Proč vůbec mají Qunari rohy, když v Origins neměli? Mě osobně ty rohy přijdou docela trapné.
      • flash789
        protože taureni:)
  • otázka a prosba na Grygara a ostatní ynteligenty v redakci : Mohli by jste mi popsat ten epický příběh u Dragon Age:I. Fakt vážně hoši, zkuste mi to tady popsat a jestli z toho vznikne ten epický děj, o kterém pořád básníte, tak vám pošlu litr. Díky
    • flash789
      A další takovej. To ze tobe něco neprijde epicke ještě neznamena ze dalším x lidem taky. vsadim se když bych te bacil kladivem po hlave, a mel jsi amnezii, pak si DA:I zahral, je celkem dost mozne ze by jsi to za epicke povazoval. ja kazdou hru beru jako originalni celek, a vůbec nemam potrebu do ni tahat vzpomínky na jiné hry. Srovnavani je kontaproduktivni. To mas stejne jako když se rozejdes s holkou, pak si najdes jinou a porad ji budes porovnávat s tou předchozí, nejenom ze ji nikdy nepoznáš, ale dost brzy ji zacnes s*rat:)
      • co je na tom epického? co je na tom dobře napsaného? Je tam vlastně něco originálního? Ve zkratce. Hlavní zloun se chce stát bohem, v momentu kdy morduje matku představenou se ve Fade ocitá zcela náhodou hlavní hrdina a přerušuje rituál, získáva super power a ztrací zcela překvapivě pameť, teď je na hrdinovi spojit národ proti zloduchovi, takže najdeme nějaké ty společníky, s Morrigan se vydáme přes zrcadlo do staré říše a nakonec zabijeme zloducha, Epic. Epic. Epic!!!!!
        • haha: Ptáš se co je na tom dobře napsaného? A dokážeš rozeznat sloh žáka základní školy a jazyk spisovatele? Tak DAI psal spisovatel, můžeš si mimo jiné všimnout, že každá postava používá jiný styl. To že jsou ty postavy napsané dobře, poznáš i třeba na tom, že každá postava má svůj osobitý styl vyjadřování. Pokud bys to nevěděl, tak je to způsob, jakým jsou poskládány věty, jaké volí slova. Bylo to pro mě opravdu těžké na překlad, jiné hry jsou proti tomu hračka, protože obvykle používají jazyk žáka 8B. To že se ty postavy vyvíjejí, že si k nim buduješ vztah a vyvolávají nějaké emoce, na to člověk musí znát trochu psychologii, musí být spisovatel. Planých postav, které jen něco říkají a sdělení má informativní charakter, takových postav najdeš v jiných hrách plno. A je dobré si uvědomit ten sakramentský rozdíl.
          • A úplně nelepší na společnících je, že jich valnou většinu nemusíte vzít do party, takže je od nich klid.. A ani to na celý hře není poznat..
        • flash789
          jsi ztraceny pripad, obrátit te na spravnou viru je nemozne..ani kdyby jezis pomohl *1*

          PS: a bacha at ti nepraskne zilka:)
          • flash789
            když patris mezi ty co to nevidi, tak ti nevysvetli nikdo. ja ten pribeh taky nepovazuju za kdovijak epicky, ale nastesti to není to co bych na te hre uprednostnoval, a něco od ceho bych mel prehnana ocekavani.
            Asi budes muset počkat na toho Grygara..ja mu zatím poslu to kladivo..
          • já jsem v klidu, jen mi vysvětli, co je na tom epického :) díky
            • tak mi popiš ten skvělý děj, aspoň jeden originální prvek, zvrat něco. Chci slyšet tu ryzí epiku, možná prostě umím špatně anglicky, tak jsem tu epiku nepochopil...
            • flash789
              mas doma kladivo?
  • Hry ted asi bohuzel pujdou timhle smerem,kdyz otevrenej svet,tak to bude zasmradat
    MMORPG,kdyz fantasy rpg,tak tam bude ten nejvylizanejsi EPIC pribeh kterej se da vymyslet,
    (hlavne ze je to vtipny a cool,ze tam muzete šustit rohatyho quinarijce).Škoda dobry serie,minimalne
    origins byla dobra hra(a me osobne druhej dil bavil mnohem vic nez inquisition).Jen se modlim aby
    cd projekt neudelal neco podobnyho se zaklinacem,to by byla fakt skoda,no a Vavra nas snad vsechny
    vysvobodi s kingdom come
    *4*
    • flash789
      jak jsme psal nize, Vavra ma ted dost starosti s tim aby mu NPC s*rali uvnitř kadibudek a ne venku, takze od nej skutecne zadne vysvobozeni zatím neočekávám:)
      • *1* No ale az se vy*erou tak to bude to pravy vysvobozeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit