Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ještě cca před dvěma měsíci to netušil nikdo. Ta zpráva přišla jako blesk z čistého nebe.
  • Mart9
    1) Řekl jsem v hajzlu, nikoliv až tak špatně, abychom se porovnávali se slovenskou
    2) Je to souhrn za poslední rok, ne za 15 let
  • frantisek_nejezchleba
    ironie? Takže zákazník sám o sobě cenu žádnou nemá. Super, Manusi, myslím, že jsi uspěl v základní ekonomické zkoušce. Teď by to chtělo zamyslet se nad mravní stránkou věci.
  • Pod dojmem uvodu clanku jsem cekal prekvapeni ktere mi z nejakeho duvodu uniklo. No, nedockal jsem se.
    Hold jsme prilis prtavy na to, aby byla uroda kazdy rok. Nicmene si myslim ze na tak maly stat jsou i ty vetsi klasiky jako Arma docela velky uspech. Docela me prekvapilo jak tato serie svetove zabodovala diky neprime propagaci skrze DayZ. Jiste, technologicky je to oproti ackovym titulum spise podprumer a znacnou roli hraje prace komunity, je ale videt jakou roli hraje marketing na ktery se venku vyplaca vetsi cast rozpoctu nez na samotny vyvoj. *7*
  • Thorar
    Mobilní hry nehraju a 3DS používám jen offline, na The Keep si počkám až na pc. Takže jsem z toho hrál jen Poldu 6, který mě aspoň na těch 6 hodin zabavil.
  • Tak tak, pro těch 5 lidí, co si to koupí u nás, to fakt má cenu překládat...
  • MARTASLJ19
    No sračky, čo iné vôbec dodávať....
  • Nejradši mám český hry v angličtině, fuj, ostuda *11*
  • jako malej jsem měl rád poldu 1 a 2 ještě trojka ušla. ale další díly šly mimo mě... třeba se k nim jednou s nostalgií vrátím *4* Ale že existuje šestka, to jsem fakt netušil *1*
  • "pred Grimrockom by ste za tým išli všetci pozabíjať" - to je právě celá pointa - že Grimrock byl první a pokud by nevyšel Grimrock, nevyšel by ani Keep... Macoň jen naskočil na vlnu, sice stylově a s elegancí, ale přesto na vlnu kterou nezpůsobil on, nýbrž právě Grimrock rozvířil oceán moderních krokovacích dungeonů...
  • Keyz
    V celkovém souhrnu pořád lepší jak slovenská.

    Jinak bych řekl, že jsme na tom skvěle. Na tak malý stát. Máme zde velké hry: KC, Arma, Mafia 1 apod. a menší hry jako The keep a další mobilní hry které jsou dobře hodnoceny v recenzích.

    Dokonce zde máme i ryze české hry jako třeba ten Polda (sice se tomu řada lidí směje ale Polda dělá radost mnoha lidem kteří si to koupí)
  • Hnisavec
    ale noo táák toto mal jednoznačne vyhrať Macoň a nie nejaká zlátanina na mobily, o ktorej nikto nikdy nepočul....

    krokovací fajnový dungeon na 3DS...pred Grimrockom by ste za tým išli všetci pozabíjať a teraz to nedá ani českú hru
  • Kozy
    Takovej Puppet Soccer měl taky slušnej úspěch.
  • Mart9
    Díky za souhrn. Koukám, že česká herní scéna je v hajzlu.
  • PLuto.petr
    Většina tak akorát mobilní hry *13*
  • frantisek_nejezchleba
    světe div se, ale nemám smartphone ani tablet. Ni Nintendo (ale budiž k dobru přičten PC port). Takže mě ten seznam s 1 hrou pro PC a 0 hrami pro hlavní konzole drobátko šokuje.
  • Ha, opomenout kandidáty na vítězství - J.U.L.I.A.: Among the Stars, respektive Memento Mori 2 s jeho celosvětovým vydáním... *1*
  • morokura
    Co je na tom těžkýho pochopit, že to vyšlo v roce 2013? Je snad název článku Nejlepší česká hra na PC?
  • Ani se nesnaž. Ty kluci podle mě Steam viděli nejblíže z oběžné dráhy Marsu, natožpak info, že od prosince tam je dostupný Dead Effect *1*
  • sleepless
    Vyjde tento týden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit