Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom si rýpnu: "O Dotě nebylo navenek slyšet takřka vůbec.. "

    http://www.ign.com/articles/2014/05/20/dota-2s-international-prize-pool-exceeds-6-million
  • h0p3
    Já teď vkládám veškerou svou důvěru v Koreu, co se týče nějaké inovace na poli MMO her. Black Desert Online vypadá, že by mohla doručit. Open sandbox se zajímavým combat system a celkem ucházející grafikou na MMO?! Teď jen doufat, že se vyvede.
  • nightborne
    Jenže ono dokud bude WoWko nejlepší lomeno nejhranější MMO, tak na tom nevidím nic špatného.

    Nechápej mne špatně, taky bych rád, kdyby konečně vyšla nějaká nová bomba, ale bohužel ticho po pěšině.
  • Tak se postarej, aby to příští rok svěřili tobě, když se ti to tak nelíbí.
  • Když o MMO nic neví, neměli by je hodnotit. Na MMO tam mají sotva dva "experty", přičemž jeden je fanboy Blizzardu (který nehraje nic jinýho) a druhý MMO hraje špatně a hodnotí je ještě hůř.
  • Můžeš mi ukázat, kde je v textu článku zmíněno, že se počítají jen nová MMO? Nějak to tam nemůžu najít...
  • Jestli jsi se náhodou nestal vlastníkem webu, tak myslím, že redaktorská práva je k tomu docela opravňují. Pokud se ti to nelíbí, tak to můžeš hnát k soudu nebo stáhnout ocas a nerozšiřovat tu takové pitomosti.
  • A co? Když budou chtít s touhle logikou můžou MMO roku vyhlašovat každý rok WoWko. Pak už totiž budou stačit jen updaty. *4*

    Počítá se nové MMO v roce 2014. Nic jiného. Měli to zahrnout do nejlepšího datadisku roku a neřekl bych ani prd. *3*
  • A teď si představ, že by to přídavek do MMO byl lepší než cokoliv, co tento rok vyšlo. Přeci jen zas tak velká konkurence nebyla.
  • Ještě doplním, že redakce, která opakovaně veřejně prohlašuje, že MMO hry nehraje, nemá vůbec žádné právo vyhlašovat nejlepší MMO roku. Zajímalo by mě, kolik z nich hrál příslušné MMO hry, jestli tam je vůbec někdo, kdo hrál všechna tato MMO po nějakou relevantní dobu. Já o tom velmi pochybuju.

    Tuto kategorii měli vynechat s poukazem na to, že MMO prostě nehrajou...
  • XorxoxTalarius
    Souhlasim s nazory ze zaradit do teto kategorie datadisk, ktery ani neni stand alone je proste manipulace s fakty ...
    To ani neni facepalm, to je primo gamespalm ...
  • WILDSTAR EU guilda s pocetnou cz/sk populaci server Jabbit[frakce Exiles]
    http://theutopia.eu/

    nebo nas kontaktuje ve hre
    /w Barthezz DeSade
    /w SnAjP Witchland


    Jinak abych se vyjadril k tomu "seznamu"... WS urcite neni dokonala hra, ale snad jako jedina prinasi za tech x let konecne svezi vitr do mmoRPG[RPG!] zanru, bohuzel je to hra pro hc raid-zamerene hrace a min do unora nebude casual friendly[je planovan velky patch pro casualy na konci ledna] ale hlavne je to hra, ktera imho naprosto zklamala z pohledu PR propagace a reklamy a i pres to, ze jako snad jedina hra co sem kdy hral od zacatku a nemela defakto jediny problem pri startu [a tech lidi bylo priserne] a to ani pri tom 3dennim early startu pro predplatitele .. ale zas na druhou stranu, ikdyz nas to hraje min [chapej : hracska zakladna je mensi ale stabilni] tak pr*el neuveritelna, a za tach 7 mesicu co to hraju, sem do toho nedal krome samotne hry ANI korunu ! [hraci cas jde kupovat podobnym zposobem jako treba v EVE Online, vydelat na jeden mesic me zabere max 4 dny lehkeho grindeni daily s dvouma charama]
    Zkuste si to... ted se da sehnat za hodne dobrou cenu, dejte si par hodin a pak se zkuste vratit do WoWka, je to jak hrat po mrtvici : vsechno je neuveritelne pomaly, zadnej dash, sprint, double jump..nic ! :D dostal jsem ted 10dni trial do WoWka a k tomuhle uz se vratit neda...je to jak znova hrat UO...[nic proti UO :D]
  • Zjevně to ještě nehráli...
  • Mně je úplně jedno, které "MMO" vyhrálo. Datadisk není celé MMO a nemůže se z logiky věci počítat. Prostě nikoho z redakce MMO nezajímá - pouze jeden člověk tam aktivně grindí dokola WoWko, takže vyhrálo WoWko a zbytku redakce to bylo jedno, protože MMO nehrajou.
  • ja mam dokonce pocit ze od 2013 to bylo pusteny pro RU, ale v asii uz to bezelo nejak od 2011, byl to ale hroznej propadak, stejne tak jako v rusku... ale maj dobrej marketing to se jim musi nechat :D vydat x let starou hru prelozenou do en jako uplne novou a docela obstojne jim to vychazi :D
  • Mart9
    *1*
  • gut
  • mích 640 hodin ve FF během bety si prošlo peklem jak to vývojáři sráželi od celkem fajnové unikátní "mírně komplexní" MMO k tomu blivajzu co je teď. Jak se to jen mohlo dostat sem mezi hlasování teda nepochopím :/
  • Je libo kapesníček?
  • Je to datadisk k MMO nikoli samostatné MMO.. takže se volba nepočítá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit