Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je to MMO *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=wG06WAxoR9k
  • Třeba o Smitu není zmínka skoro na žádném českém webu, což je vcelku smutné, když je to jejich první světový šampionát a hned má 4. největší prizepool v historii esportu. Smite by si zasloužil prorazit i tady u nás, takže nějaká zmínka by o něm mohla být, jinak souhlasím :)
  • VergiliusGrey
    Tak zrovna ten souboják mi přišel lepší než ve většině ostatních MMO. Ale z toho koridoru už se asi nevyhrabou.
  • Nestoji to za nic v MMO vodach posledni roky... takhle kdyby nekdo udelal remake nebo pokracovani Atlantiky Online a nezprasil to na ryzovani penez jako AO tak bych si dal rict... :)
  • Hipster detected...
  • h0p3
    To máš recht. Mně holčičky třeba nevaděj a ani ten grind, když je dobře udělanej a máš z něj mimo xp i nějaký kus equipu.

    Vem si Diablo 3, než vyšel datadisk jediná možnost jak si sehnat gear pro sebe byla aukce. Pak se to teda snažili změnit patchema a zrušením aukce. Ale až v datadisku to bylo zábavný, protože ti tam ten gear prostě padal.

    A v takovym případě i ten xp grind přežiju, když z toho budu něco mít. :)
  • Vegen
    On MMO trh sice letos přinesl více, ale rozhodně ty ostatní nebyli v ČR moc úspěšný, pokud by tam byl skrytý klenot, tak ti lidi vynesou nahoru přes položku "jiná" ;)
  • Archeage je naprosta prisernost. Ekonomika ovladana hackery a podvodniky, hracska zakladna z 90% naprosti dementi, cele servery si pro sebe zabrali francouzi/nemci/spanele, neschopni komunikovat v jinem jazyce, stejne jako dementni cesi ve wow na DT, lagujici more, trapne unbalanced pvp, zpackany release aurorie a mohl bych pokracovat jeste dlouho, ale tahle hra za to ani nestoji. Trion si koupil starsi verzi mrtveho korejskeho mmo, vyrejzoval na prvnich mesicich, kdy vsichni chteli mit naskok nad ostatnima, tak platili a necha hru chcipnout.
  • ...které v podání chlupatých potvor z planety Pandora vlastně nepůsobí nijak ohraně.
    What? Je vidět, že o těch hrách hodně víte, když i popis máte špatně.
  • Nejak neverim, ze by se Neverwinter dostal z tech vod podprumernosti, ve kterych bych v dobe vydani. Spatny bojovy system, nudne dungeony, pocit koridoru temer vsude, atd.
  • Tak tohle je presny.
    Kdyz sem tam behal po tech obrovskych prazdnych mapach, kde se donekonecna respawnovaly suroviny a mobove nebo nesmyslne cekal na dokonceni operaci, mel sem presne ten pocit.
    Btw pro me je Inquisition zklamani roku....
  • Kozy
    Jako každej rok je nejlepší Planetside 2. Jinak by mě zajímalo jak je na tom takovej Neverwinter, d&d mi docela chybí.
  • x_ander
    Jak tak v diskusi pozoruju, tak podle tebe je sjetý a zfetovaný v poslední době skoro každý. Nezačal jsi něco brát sám? :)
  • destiny MMO není.Ani jejich vívojaři to nenazivájí MMO
  • U mně je to stále LOTRO.
  • Já myslím že Dragon Age Inquisition si taky zasloužilo nominaci. *6*
  • Rejsek
    Archeage tez neni spatny, bohuzel ho trosku prasi f2p model. Na druhou stranu, je z tech f2p modelu asi nejprivetivejsi pro ty, kteri nechteji utracet. A pokud clovek vylozene netouzi po vlastnim domecku a farme, nema ani pocit, ze by ho nekdo nutil calovat.
  • kostejnesmrtelny
    Butthurt is strong with this one *5*
  • holčičky v mini z obrovykejma mečema mě nevadí ale ten grind je zlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit