Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel jsem trial wowka a musím říct že až na ten combat to je stále skvělá hra, jen škoda těch poplatku... Herní čas bych zaplatil ale současný model ne ne.
  • XXDarthVaderXX
    At to nemusim hledat, tak odpovim. DayZ zatim jeste nevysla...predbezny pristup, tak ze tady nama co delat. A v predbeznem je to jasne...Prison Architect.
  • XXDarthVaderXX
    Ajeje Cobolak sezral salamounovi ho*no...
  • :D
  • Rejsek
    :-D .....Vic se k tomu neda napsat, vyhral jsi!
  • XorxoxTalarius
    Nemel jsem s hrou jediny technicky problem, celou dobu jsem se bavil a za technicke potize (jeste navic za obdobi kdy jsem nebyl vubec online) jsem dostal od ArcheAge tymu predmety do hry jako omluvu ... jestli jsi to prestal hrat pred pul rokem a ja pred ctvrt rokem zacal, pak se neni divit ze mame uplne jine zkusenosti.
    To jen tak na okraj.
    A pokud muze vyhrat datadisk MMO roku, pak nevidim duvod proc nemohl vyhrat ArcheAge
  • Jack1947
    nevim: 1+ škoda snad se to spraví. Do budoucna.
  • A ty to ber tak, ze na zaklade tvojich prispevku zrovna u tohohle topicu by to treba nekdo mohl zacit hrat - a ja to vyrovnavam. Nechci, aby tam nekdo ztracel cas na zaklade bludu, co jsi tu napsal, to je vse.
  • Rozhodně WIldstar nádherný soundtrack prostředí a vůbec :)
  • Rejsek
    Ja mam zkusenost takovou, ze to hraju uz mesic a stale me to bavi, necitim se omezen ani znevyhodnen, tudiz za sebe bych ji nominoval. Ber to tak jako kdyby byla treba anketa nejvetsich blbcu bez empatie v diskuzich a ja bych te nominoval, kvuli spatne zkusenosti. Ale nekdo by te zase znal jinak a oponoval by mi. Respektoval bych ho a nerikal bych mu, ze je taky blbec, protoze te obhajuje, ma s tebou totiz jinou zkusenost. Uz chapes pojem empatie, nebo ti k tomu mam jeste nakreslit schema?
  • Rejsek
    Toz fighty jsou wow-like, kde musis byt tvari v tvar a tenhle akcni zastaraly styl mi prave vyhovuje. Budu to proste hrat dokud me to bude bavit, nebo se mi to neznechuti a nevrazim do toho ani korunu. Ale jak tak ctu o te technicke strance, zrovna u tehle hry je to skoda, protoze me maloktere mmo takhle nadchlo. Nicmene nemuzeme se zlobit jen na tvurce, to predevsim lidi ve hre jsou zm*di a podvodnici. Je to o charakteru.
  • Ja ji mam uz pul roku proslou. Cizi nazor mi voni, ale rozhodne mi smrdi zminovat Archeage ve spojitosti s MMO roku od lidi, kteri to hraji mesic, stale maji jen rowboat, byli jednou v Hasle a rikaji tomu "jatka".
  • A tobe chybi odlisny pismeno misto jmena.
  • To říkáš jako kdyby DA:I nebyl brutální grind(a to single!), nebo že ESO není nejhorší grind za posledních 10 let. Akorát to není "přines 10 prasečích kožek" ale "stop the ritual", "finish the ritual" a "close the portal" jiný questy v ESO ani nejsou, už jsem si pomalu trhal vlasy z hlavy když jsem slyšel o dalším rituálu.
  • No nevím, dle mě je lenost ještě horší než demence... za demenci alespoň nemůžeš. :D
  • Tobě taky...
  • Rejsek
    Co mas furt s tema obcankama? Tobe uz ji vzali nebo co? :-) Cizi nazor ti nevoni? Nemusi, ale taky je hloupe do nej rypat a nerespektovat ho. Kazdy ma rad neco jineho. Pro casuala to muze byt kvalitni mmo, pro nolifera asi ne. Proste se mu to libi tak co resis, svuj nazor nikomu nevnutis.
  • chybi ti tecka na konci vety, chytraku :)
  • Srovnavas lenost s demenci.
  • Ty máš co říkat, nepsat háčky a čárky je stejná gramatická chyba jako i/y

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit