Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, diamanty vraceli po 2 mesicich, protoze uz jim teklo do bot a vazne se bali te zaloby, ale jaky to melo po takove dobe smysl ? Vetsina tech hracu, co to hrala od zacatku davno zjistila, ze na to serou a hru hrat prestala. Veskere logicke zmeny, ktere po nich hraci chteli, komentovali tim, ze do kodu nemuzou zasahovat bez povoleni XLgames.
  • Tohle samozrejme prumerny cesky casual hrac vubec nezaznamenal, protoze za prve nic neplatil a za druhe bez znalosti anglictiny na fora nikdy nezavital. Ceskou guildu joine, jen aby se mohl ptat na dementni otazky a do zadnych group aktivit se ani poustet nechce, protoze se boji failu a ztraty goldu.
  • walltar
    Tak tady zrovna s tímhle mě nějaké ty jejich diamanty vraceli zpětně co vím.
  • Zapomnel jsi jeste na ten Trioni podvod, kdy ohlasili 10% slevu na nakupy v marketu pro ty, kteri si zaplati patrona a topic asi o 1000 stranach, kde si hraci stezujou potom, co nic takoveho nedostali a chteli je dokonce zalovat, protoze Trion pak zminku o sleve proste jen smazal z nabidky na webu. Neskutecna nehoraznost. Trion pro me skoncil a preju jim jen krach.
  • wow, tomu sa povie prekvapenie, ked blivajzom platena redakcia zvolila wowko. este ze v tom nieje nejaka mini zavodna hra inak by aj tu kategoriu vyhralo wowko.
  • uzivy...ty krabe tak ty bez taky odevzdat obcanku.
  • Clovek, co tvrdi, ze je Archeage kvalitni mmo, by mel prodat pc a odevzdat obcanku. Bud ses troll, naprostej casual nebo proste jen vubec nevis o cem mluvis a tu hru jsi nevidel ani z vlaku.
  • walltar
    To totálně nevyhovující zabezpečení celé hry? Cheateři, kteří jsou schopní se portovat kam chtějí. Lidi co si postavili v Aurorii baráky, ještě než vůbec byla Aurorie otevřená. Cheateři, kteří jsou schopní craftovat bez využití surovin se 100% šancí na úspěch. Cheateři, kteří mají minimapu, která jim řekne kde je úplně všechno kolem nic.

    Prostě ta hra jako taková je špatně naprogramovaná... a na MMO nevyhovující.

    A tyhle problémy jsou podle všech prakticky neřešitelné, Ruské servery to totálně položilo a EU servery to čeká. Hra je to super, ale tahle technicka nedomyšlenost ji položí.
  • XorxoxTalarius
    V Evrope to bylo vydano az 2014, takze to plne splnuje pozadavky a nejake technicke problemy jsem nezaznamenal
  • jindra.veliky
    a ten mmo skyrim jeste porad neni F2P? *15* asi to dotuji nez to vyjde i pro konzole a doufaji, ze pak se to uzivy *15*
  • walltar
    Osobně bych řekl, že kvůli technickým problémům a celkové neschopnosti vydavatele a vývojářů.

    Taky je to hra z roku 2013.
  • XorxoxTalarius
    Apropo, proc to vlastne nevyhral ArcheAge? Ze vsech MMO minuleho roku bylo tohle opravdu inovativni a vazne velmi dobre.
  • Dummy rejected.
  • Grafika pěkná..ale vždyť v té hře zabíjíte Dobbyho! znovu a znovu..
    https://www.youtube.com/watch?v=1pKJkMWyioo
  • axell1990
    Nadhoď nějaký sám jsem teď přemýšlel a pokud nepočítáme datadisky (Tera , Neverwinter) nebo zahraniční vydání, na která se tak nějak dá připojit (Blade and Soul China) tak mě za minulý rok po propadáku arch age nic moc nenapadá.
  • axell1990
    No pro mě osobně archage skončilo asi týden po launchi, kdy jsem zjistil že combat je naprosto nudný a zastaralý. A v podstatě všechny zajímavé sandboxové prvky, kvůli kterým jsem se na hru těšil jsem jen pro lidi co si zaplatí gold členství.
  • DAY Z...vy vlastenci!1!
  • Chim
    Máš Moc Otázek
  • Zaslouzilo vyhrat
  • Rejsek
    No, ja hraju uz mesic na Kyprose a v hlavnim chatu jsem jiny jazyk nez anglictinu zahledl snad jednou. I podle guild listu je to z 70-80% ENG server. Pvp az na 1v1 areny, kde je znat boost potionama (v 5v5 se tenhle rozdil vyrovnava) je ok. Zrovna vcera jsem zazil strasne jatka v lokaci kde se farmi na lepsi zbrane, cca 30v30 lidi. Chvili nas mydlili oni, pak zase my je, sranda +honory na lepsi itemy. Na more jsem se jeste neodvazil, bo mam jen obyc pramici. Soudy s pk hraci jsou taky fajn, konecne od L2 nejaky rozumny hraci rizeny postih. A co se tyce mrtvosti, no, lidi potkavam porad a vsude, zadna velka koncentrace na par mistech jako v jinych mmo. Spis to na me pusobi naopak. Kyprosa je ale nejlidnatejsi server, je mozne, ze jinde je to horsi, ja si ale nestezuju.

    Edit: a zapomnel jsem na grafiku, ta je, zvlast ve mestech, opravdu nadherna. A na to, jaky mam supersrot, i obstojne pohybliva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit