Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DAY Z...vy vlastenci!1!
  • co je to MMO *1*
    • Chim
      Máš Moc Otázek
      • Jason_dinAlt
        Bez otazníku to není otázka :o).
  • Nestoji to za nic v MMO vodach posledni roky... takhle kdyby nekdo udelal remake nebo pokracovani Atlantiky Online a nezprasil to na ryzovani penez jako AO tak bych si dal rict... :)
  • ...které v podání chlupatých potvor z planety Pandora vlastně nepůsobí nijak ohraně.
    What? Je vidět, že o těch hrách hodně víte, když i popis máte špatně.
  • Kozy
    Jako každej rok je nejlepší Planetside 2. Jinak by mě zajímalo jak je na tom takovej Neverwinter, d&d mi docela chybí.
    • Nejak neverim, ze by se Neverwinter dostal z tech vod podprumernosti, ve kterych bych v dobe vydani. Spatny bojovy system, nudne dungeony, pocit koridoru temer vsude, atd.
      • VergiliusGrey
        Tak zrovna ten souboják mi přišel lepší než ve většině ostatních MMO. Ale z toho koridoru už se asi nevyhrabou.
  • U mně je to stále LOTRO.
  • Já myslím že Dragon Age Inquisition si taky zasloužilo nominaci. *6*
    • Zaslouzilo vyhrat
  • Rejsek
    Archeage tez neni spatny, bohuzel ho trosku prasi f2p model. Na druhou stranu, je z tech f2p modelu asi nejprivetivejsi pro ty, kteri nechteji utracet. A pokud clovek vylozene netouzi po vlastnim domecku a farme, nema ani pocit, ze by ho nekdo nutil calovat.
    • Archeage je naprosta prisernost. Ekonomika ovladana hackery a podvodniky, hracska zakladna z 90% naprosti dementi, cele servery si pro sebe zabrali francouzi/nemci/spanele, neschopni komunikovat v jinem jazyce, stejne jako dementni cesi ve wow na DT, lagujici more, trapne unbalanced pvp, zpackany release aurorie a mohl bych pokracovat jeste dlouho, ale tahle hra za to ani nestoji. Trion si koupil starsi verzi mrtveho korejskeho mmo, vyrejzoval na prvnich mesicich, kdy vsichni chteli mit naskok nad ostatnima, tak platili a necha hru chcipnout.
      • axell1990
        No pro mě osobně archage skončilo asi týden po launchi, kdy jsem zjistil že combat je naprosto nudný a zastaralý. A v podstatě všechny zajímavé sandboxové prvky, kvůli kterým jsem se na hru těšil jsem jen pro lidi co si zaplatí gold členství.
        • Rejsek
          Toz fighty jsou wow-like, kde musis byt tvari v tvar a tenhle akcni zastaraly styl mi prave vyhovuje. Budu to proste hrat dokud me to bude bavit, nebo se mi to neznechuti a nevrazim do toho ani korunu. Ale jak tak ctu o te technicke strance, zrovna u tehle hry je to skoda, protoze me maloktere mmo takhle nadchlo. Nicmene nemuzeme se zlobit jen na tvurce, to predevsim lidi ve hre jsou zm*di a podvodnici. Je to o charakteru.
      • Rejsek
        No, ja hraju uz mesic na Kyprose a v hlavnim chatu jsem jiny jazyk nez anglictinu zahledl snad jednou. I podle guild listu je to z 70-80% ENG server. Pvp az na 1v1 areny, kde je znat boost potionama (v 5v5 se tenhle rozdil vyrovnava) je ok. Zrovna vcera jsem zazil strasne jatka v lokaci kde se farmi na lepsi zbrane, cca 30v30 lidi. Chvili nas mydlili oni, pak zase my je, sranda +honory na lepsi itemy. Na more jsem se jeste neodvazil, bo mam jen obyc pramici. Soudy s pk hraci jsou taky fajn, konecne od L2 nejaky rozumny hraci rizeny postih. A co se tyce mrtvosti, no, lidi potkavam porad a vsude, zadna velka koncentrace na par mistech jako v jinych mmo. Spis to na me pusobi naopak. Kyprosa je ale nejlidnatejsi server, je mozne, ze jinde je to horsi, ja si ale nestezuju.

        Edit: a zapomnel jsem na grafiku, ta je, zvlast ve mestech, opravdu nadherna. A na to, jaky mam supersrot, i obstojne pohybliva.
      • https://www.youtube.com/watch?v=wG06WAxoR9k
  • Sheepa
    Je vidět, že redakce moc MMO žánru neholduje, protože ten výběr je dosti povrchní. Rozhodně by se dalo najít více MMO titulů, které se za minulý rok objevily a i oslovily dostatečné publikum. Njn, jak se říká: ševče, drž se svého kopyta! Tím myšleno SP titulům.... *3*
    • axell1990
      Nadhoď nějaký sám jsem teď přemýšlel a pokud nepočítáme datadisky (Tera , Neverwinter) nebo zahraniční vydání, na která se tak nějak dá připojit (Blade and Soul China) tak mě za minulý rok po propadáku arch age nic moc nenapadá.
    • Vegen
      On MMO trh sice letos přinesl více, ale rozhodně ty ostatní nebyli v ČR moc úspěšný, pokud by tam byl skrytý klenot, tak ti lidi vynesou nahoru přes položku "jiná" ;)
  • del0
    Destiny MMO?
    kk *7*
    • TheGGG
      prd*l má zas problémy s pochopením psaného textu. Si myslíš že PC je jediná platforma, kde mohou vycházet brakový omalovánkový mmo?
    • destiny MMO není.Ani jejich vívojaři to nenazivájí MMO
      • Vyjmenovaný slova po Z jsou jen 4! Jak v tom někdo může udělat chybu. Ach jo.
    • Holt kategorie "shared-world shooter" asi nebude, tak se musíme odprostit od Bungie a zůstat u toho, že to prostě MMO je. Ostatně oni si na tom snad i postavili marketing, na těch nekonečných diskuzích, zda-li je to MMO, ale del0 v tom má jasno, sláva mu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit