Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten datadisk k WoW se měl spíš jmenovat WoW: Garrison. Ještě zlatý pandy. A to sem na ně tenkrát nadával. S každým datadiskem je to jen horší.
    • Ale to je tvůj problém, že si se k jinému contentu nedostal.
      • Nevím, že bych se zmínil o tom, k jakému "contentu" jsem se dostal. A vůbec, co to má společného s garrison? Garrison se evidentně chytly (tedy ne u mě) a Blizzard s tím plánuje asi velké věci do budoucna. Legendární followeři a kdo ví co ještě. Teď už hrají followeři za mě. Tak příští datadisk se ta hra bude i sama zapínat a platit. Nebudu to muset ani hrát *11*
  • nechápu jak to může výhrát takový strašný hnus typu wod.....ten dlc stojí uplně za hovno...je to jenom o grindu a o ničem jiném....pve je uplně v prdely....zlatá panda...tímto udělaly tak radost Korejcům a Číňanům...totální hnus...prostě ať žije grind....
    • Říká týpek co ani nečuchnul k mythic raidu. Prostě a jednoduše je to nuda pokud neraiduješ nebo nejedeš vysoký pvp.
  • Mohli by už udělat taky pořádné Pokemon MMO s pořádným combatem a otevřeným světem se vším všudy *3* MMO hry moc nemusím, ale takovéhle tématice bych přednost dal *4*
    • Gordar
      To by sis zahrál jen na konzoli od Nintenda. *5*
  • Nebylo by lepší mít kategorii "Nejlepší multiplayerová hra"? Přece jen MMO za rok moc nevyjde, tedy pokud nepočítáte kdejaké f2p zrůdnosti designované k vysávání obsahu peněženek, a naopak pro dobré MOBA hry nebo MP-only akce v tomhle rozdělení vůbec není místo.
    • walltar
      Redakce bere moba hry jako MMO... Podívej se na minulý rok, tam byla jak DOTA2, tak LoL.
      • Veskoslav
        To tenkrát i LoL vyhrálo ne?
        • Jako by do ní lezli normálně. Diskuze je to jen k tomu, abychom se měli všichni kde vyblbnout.
        • walltar
          Jo minulý rok to byla celkem sranda ... I když minule jak se dívám to pojmenovali Nejlepší Online hra.
          • Veskoslav
            Škoda no, Lolko zase mohlo vyhrát *1*
  • jenom si rýpnu: "O Dotě nebylo navenek slyšet takřka vůbec.. "

    http://www.ign.com/articles/2014/05/20/dota-2s-international-prize-pool-exceeds-6-million
    • Veskoslav
      Redakce je ohledně e-sportu silně impotentní. Jako probíhá "MS" ve Smite, probíhá kvalifikace na Dota 2 Asia Championship a následně proběhne samotný turnaj. Oba turnaje s dotací přes milion dollarů. A není to ani v pitomé bleskovce. Do toho loňský International atd....

      P.S: A pokud redakce považuje LoL a spol za MMO, tak se není ani čemu divit. A ještě takové menší rýpnutí. Jenom u nás sledovalo finále IT v DOtě tolik lidí, že kdyby si každý 4. předplatil Level, jste hoši za vodou (Finále sledovalo u nás jenom na Prima Cool více jak 50 000 lidí+X tisíc přes Streamy a rovnou v Dotě)
      • A není to jedno? Nikdo přece nechodí na herní weby kvůli novinkám o esportu, když je tu tolik dedikovaných webů, které se o to starají až až.
        • Veskoslav
          Jedno by to bylo, kdyby nebyl Bleskař věčně "sjetý" a nedával sem každou blbost včetně bulváru. A je zvláštní, že IGN, PC gamer atd. o tom informují.
          • x_ander
            Jak tak v diskusi pozoruju, tak podle tebe je sjetý a zfetovaný v poslední době skoro každý. Nezačal jsi něco brát sám? :)
          • Ale chodíš na IGN nebo PC gamer chodit kvůli informacím o esportu (nebo vlastně vůbec), když jsou tu weby Liquid, který se na to zaměřují, nebo reddit? Je to úplně zbytečné, aby se s tím redakce vytěžovala, obzvlášť pokud by to bylo na úkor ostatního obsahu.
            • Jack1947
              nevim: 1+ škoda snad se to spraví. Do budoucna.
            • Třeba o Smitu není zmínka skoro na žádném českém webu, což je vcelku smutné, když je to jejich první světový šampionát a hned má 4. největší prizepool v historii esportu. Smite by si zasloužil prorazit i tady u nás, takže nějaká zmínka by o něm mohla být, jinak souhlasím :)
        • Jack1947
          Navíc Dota a i Lol měli myslím už prostoru až až. Zato takové SMITE skoro vůbec. Což je škoda jako by to nebylo v esportu taky protěžované téma.
  • h0p3
    Já teď vkládám veškerou svou důvěru v Koreu, co se týče nějaké inovace na poli MMO her. Black Desert Online vypadá, že by mohla doručit. Open sandbox se zajímavým combat system a celkem ucházející grafikou na MMO?! Teď jen doufat, že se vyvede.
    • Grafika pěkná..ale vždyť v té hře zabíjíte Dobbyho! znovu a znovu..
      https://www.youtube.com/watch?v=1pKJkMWyioo
    • Keyz
      Sice jsou inovativní ale pořád to jsou korejské hry. Grindování na maximu (dokonce to mají rádi) a hekajicí holčičky v krátkých sukních jako hratelné postavy...
      • To říkáš jako kdyby DA:I nebyl brutální grind(a to single!), nebo že ESO není nejhorší grind za posledních 10 let. Akorát to není "přines 10 prasečích kožek" ale "stop the ritual", "finish the ritual" a "close the portal" jiný questy v ESO ani nejsou, už jsem si pomalu trhal vlasy z hlavy když jsem slyšel o dalším rituálu.
      • h0p3
        To máš recht. Mně holčičky třeba nevaděj a ani ten grind, když je dobře udělanej a máš z něj mimo xp i nějaký kus equipu.

        Vem si Diablo 3, než vyšel datadisk jediná možnost jak si sehnat gear pro sebe byla aukce. Pak se to teda snažili změnit patchema a zrušením aukce. Ale až v datadisku to bylo zábavný, protože ti tam ten gear prostě padal.

        A v takovym případě i ten xp grind přežiju, když z toho budu něco mít. :)
      • holčičky v mini z obrovykejma mečema mě nevadí ale ten grind je zlo
  • Ještě doplním, že redakce, která opakovaně veřejně prohlašuje, že MMO hry nehraje, nemá vůbec žádné právo vyhlašovat nejlepší MMO roku. Zajímalo by mě, kolik z nich hrál příslušné MMO hry, jestli tam je vůbec někdo, kdo hrál všechna tato MMO po nějakou relevantní dobu. Já o tom velmi pochybuju.

    Tuto kategorii měli vynechat s poukazem na to, že MMO prostě nehrajou...
    • Jestli jsi se náhodou nestal vlastníkem webu, tak myslím, že redaktorská práva je k tomu docela opravňují. Pokud se ti to nelíbí, tak to můžeš hnát k soudu nebo stáhnout ocas a nerozšiřovat tu takové pitomosti.
      • Když o MMO nic neví, neměli by je hodnotit. Na MMO tam mají sotva dva "experty", přičemž jeden je fanboy Blizzardu (který nehraje nic jinýho) a druhý MMO hraje špatně a hodnotí je ještě hůř.
        • Tak se postarej, aby to příští rok svěřili tobě, když se ti to tak nelíbí.
  • XorxoxTalarius
    Souhlasim s nazory ze zaradit do teto kategorie datadisk, ktery ani neni stand alone je proste manipulace s fakty ...
    To ani neni facepalm, to je primo gamespalm ...
  • WILDSTAR EU guilda s pocetnou cz/sk populaci server Jabbit[frakce Exiles]
    http://theutopia.eu/

    nebo nas kontaktuje ve hre
    /w Barthezz DeSade
    /w SnAjP Witchland


    Jinak abych se vyjadril k tomu "seznamu"... WS urcite neni dokonala hra, ale snad jako jedina prinasi za tech x let konecne svezi vitr do mmoRPG[RPG!] zanru, bohuzel je to hra pro hc raid-zamerene hrace a min do unora nebude casual friendly[je planovan velky patch pro casualy na konci ledna] ale hlavne je to hra, ktera imho naprosto zklamala z pohledu PR propagace a reklamy a i pres to, ze jako snad jedina hra co sem kdy hral od zacatku a nemela defakto jediny problem pri startu [a tech lidi bylo priserne] a to ani pri tom 3dennim early startu pro predplatitele .. ale zas na druhou stranu, ikdyz nas to hraje min [chapej : hracska zakladna je mensi ale stabilni] tak pr*el neuveritelna, a za tach 7 mesicu co to hraju, sem do toho nedal krome samotne hry ANI korunu ! [hraci cas jde kupovat podobnym zposobem jako treba v EVE Online, vydelat na jeden mesic me zabere max 4 dny lehkeho grindeni daily s dvouma charama]
    Zkuste si to... ted se da sehnat za hodne dobrou cenu, dejte si par hodin a pak se zkuste vratit do WoWka, je to jak hrat po mrtvici : vsechno je neuveritelne pomaly, zadnej dash, sprint, double jump..nic ! :D dostal jsem ted 10dni trial do WoWka a k tomuhle uz se vratit neda...je to jak znova hrat UO...[nic proti UO :D]
  • gut

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit