Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    uz si pocul nazov zanru akcna RPG?
  • však nemožeš porovnávať min grafiku hry ako dao a porovnávat ju s indie céčkom
  • fallanga
    S tímto souhlasím. Není to DAO, ale i tak to má něco do sebe. Jen škoda toho konce.
  • Jen tak ze zvědavosti - jsi TEN Horrido, nebo jsi se kniplu v životě nedotkl?
  • VergiliusGrey
    Ne, že bych chtěl DA:I obhajovat, ale kritizovat umí každý, že ano. Co takhle vypíchnout i nějaké ty kvality?
  • škoda že wasteland se ani nekvalifikoval. jestli to bylo jen z duvodu že smejki tomu dal šestku, tak možna kdyby recenzoval dragon age dostalo by to ješte mene
  • Jaká jiná hra by mohla být RPG roku než směs nehorázného nevkusu, nepovedené grafiky, nudicí roztahanosti, příběhové trapnosti a směšnosti. A to všechno podtrženo zdrcujicí nabubřelostí falešného dojmu vlastní velikosti.
  • Jednooký mezi slepými králem.
  • WhySoSad
    Souhlas, takhle to přesně je, myslím ale, že gamesácká topka je dělaná tak, aby se zahrnuly ty největší a "nejpovedenější" hry. To je myslím jedinej důvod proč tam nejsou tyhle "menší" hry...
  • Baldur52
    DA:I se povedlo, jenže s tou rozmáchlosti to bylo v jistých aspektech už na úkor kvality. V Origins byly sice lokace podstatně menší, nicméně drtivá většina questů byla zajímavých a originálních, v Inquisition ty obří mapy z velké části zaplňovaly hloupé úkoly typu přines a zabij a vlastně to k ničemu nebylo, jelikož hromada power bodíku zůstala na konci nevyužitá a hráč akorát zjistil, že takových 20-30 hodin "progrindil" úplně zbytečně. Když to porovnám s Divinity, kde se ta herní doba také pohybovala kolem 100 hodin, tak tam jsem nelitoval jediné strávené vteřiny.

    BioWare odvedli fantastickou práci co se týče příběhu, charakterů, lore a vůbec celého toho světa. Po této stránce jsem byl nadšený. Přidaly tomu i vysoké produkční hodnoty a snad kromě zmrveného taktického módu na PC jsem neměl ani žádné technické trable. Takže příště ten obsah trochu proškrtat, zlepšit ovládání PC verze a bude se to blížit dokonalosti, takhle to u mě vyhrálo Divinity: Original Sin.
  • Dragon Age Inquisition si tohle zaslouží. naprosto nádherný svět, skvělý bojový systém, mírně kýčovité, ale roztomilé postavy, a hlavně dokonalý příběh.
  • Memento
    Z tohohle pohledu ne. Uvedené hry jsou ty, o kterých se od začátku vývoje slyšelo a běhalo kolem nich spousta marketingu. To nemusí nutně znamenat, že jsou opravdu nejlepší.

    Když mluvím o Child of Light, zaleží strašně na přístupu jednotlivce. Někdo bere ideální RPG jako nekonečné řezání monster s vylepšováním equipu a statů (ala Diablo) a zároveň mu neřeknou nic RPG založené hlavně na příběhu a mechanikách jako DA nebo FF.

    Další člověk může mít naprosto opačný názor.
  • Myslel jsem, že jim bude trapné tam ten Inquisition dát. To bych tam radši viděl ten Dark Souls a to tu hru bytostně nesnáším, ale už je to s tím hypek okolo Inq, trapné, vůbec to není tak skvělá hra, spíš podprůměr, slabší odvárek Origins.
  • WhySoSad
    Ta hra je taková jakou si ji uděláš, pro někoho šíleně povrchní, pro někoho naopak obrovsky hluboká, je to na každým z nás jako moc se chceme po té hloubce pídit *3*
  • VergiliusGrey
    Tak to ti závidím, já si spíš připadal jako chlápek, co jde vpřed a mlátí potvory. Nepřišlo mi, že by tam bylo moc prostoru pro RP.
  • WhySoSad
    Není dostatečně AAA a mainstream. Což rozhodně nemyslím jako negativum, ale nebylo by fér zařadit ho tam místo kterékoliv z her co tam právě jsou, nebo jo ?
  • WhySoSad
    Myslím že kategorie RPG je hodně široká na to, aby tam DS mohlo být. Popravdě jsem si z toho udělal takovej roleplay jako v málo které hře. *3*
  • Memento
    Dark Souls je spíš takovej hybrid... akce s prvky RPG.
  • Memento
    Těžko porovnávat zde uvedené hry, protože každá z nich patří do trošku jiného odvětví RPG her...
    Child of Light nic? :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit