Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sevastopol
    Forza Horizon 2 je sice obecně hodnocená jako katastrofální a jedna z nejhorších závodních her, nicméně žádná jiná, o něco méně horší, hra neexistovala v roce 2014. Tudíž toto ocenění povoluji udělit.
    • RodneY55
      LEVEL - 10/10
      Games.cz - 9/10
      IGN - 9/10
      Gamespot - 8/10
      Eurogamer - 9/10
      User score na Metacritic - 8/10
      Metascore na Metacritic - 8.6/10

      vskutku katastrofalne hodnocena hra...
      • sevastopol
        To jsou hodnocení v rámci jednoho roku. V obecném hodnocení všech závodních her je Forza Horizon 2 jedna z nejkatastrofálnějších, nejhorších a nejnehratelnějších her za poslední dekádu, kterou můžou pozitivně hodnotit jen velmi nezkušení a nikým vážně nebraní herní "novináři".
    • Ty to povolujes udelit,bubu bubu! Na co si tady hrajes? *15* *7*
  • Jednoznačně Grid Autosport...
    • Ten byl super taky jsem ho marně hledal.
  • Ristoro
    Když se tu dostal Driveclub, jaktože tu není GRID Autosport? Neříkám, že to je závodní hra roku, ale na nominaci by se hodila. Fyzika tam je parádní a v multiplayeru jsem nahrál přes 100 hodin, což se mi často nestává.
  • Ono opravdu zalezi na tom, co clovek preferuje. Ja nejsem velky priznivec automobilovych simulatoru a uz vubec ne okruhovych. Proto bych uvazoval maximalne mezi FH2, Driverclub a The Crew, jenze na PC je jen TC a ta hra mne opravdu bavi (samozrejme, je otazkou jak dlouho). Zaroven verim, ze se bude technicka stranka hry jeste zlepsovat, protoze se nejedna o jednorocni titul.

    FH2 na Xbox One by mne asi take bavila, ale prisla mi co se tyce velikosti pro mne prilis mala (stejne jako NfS Rivals), ja mam proste rad jezdeni ve stylu Euro Truck Simulator 2, kde se clovek muze i jen tak kochat.

    The Crew ma krome oficialnich pribehovych misi, dovednost, frakcnich misi a PvP modu mnoho Easter Eggu, ktere objevite prave jen beznym jezdenim. Nevim no, ale prijde mi to proste zabavne najit ve hre napr. model domu z Hitchkokova romanu Vrany, navstivit Niagarske vodopady, objevit Yettiho :-), projet se po Solnem jezere, navstivit DinoPark, prozkoumat Oblast 51, skocit si s autem ze skokanskeho mustku .... je toho opravdu hodne, co stoji za to najit.

    Pro mne TC zklamanim neni, samozrejme, mohlo vse dopadnout lepe, ale i tak je to pro mne titul s hodnocenim 8/10 a rozhodne i jednoznacne zavodni hra roku a to i s vyhledem do budoucna :-).

    http://www.thecrew.funsite.cz/zajimava-mista/#tab-1-0-zajimava-mista
  • Mart9
    Jasná Forza. Jediná letošní hra, která mě donutila alespoň zapřemýšlet nad koupí nové konzole.

    Oprava: Jediná loňská hra... *4*
  • Kde je Assetto Corsa?!
    • čo tak prečítať si článok
      • AC 1.0 vyšlo 19. prosince. Článek je z 10. ledna. Nevim jak dlouhou dobu redakce potřebuje na "zrecenzování". U mmo chápu třeba měsíc, ale u závodního simulátoru?....
    • Mart9
      Je to tak špatná hra, že se ani nevešla do výběru.
      • Mart9
        Ale no tak mínuskáři... Přece na blbou otázku blbá odpověď...
  • Assetto Corsa záměrně nezařadili. Příští rok ji nezařadí protože vyšla v roce 2014. Redaktoři Games.cz jsou stejně tupý hráči jako je hráčská většina. Oprvdovou hru ocení jen máklo lidí
    • Kozy
      Na tom něco je, hlavně AC byla krásně hratelná už delší dobu.
      • Tilwaen
        ↑ This.

        Vlastně jediné, co tam přidali při oficiálním spuštění, bylo pár nových aut a kariéra. Jízdní model se téměř nezměnil, už během early accessu si nebylo na co stěžovat.
        • Že si nebylo na co stěžovat je pravda, ale že by bylo málo změn? Update log byl od září 2014 vždy celkem nabitý.Neber to jako útok, jen to jako doporučení zpětně se na to podívat ;)
          A nezařazení taky opravdu nechápu.
    • tím že mi tupá většina dá více mínusek jen dokáže, že mám pravdu
  • Hlasoval jsem taky pro Forzu a tiše jsem doufal, že to nevyhraje Mario Kart.
  • Tak Forza byla jasná. Sakra já chci Xbox. :D (Ano, jenom kvůli tomuhle. :D)
  • kubi-wan
    Mno... a já doufám, že se jednou dočkáme pokračování Rollcage, páč takový hry se už dneska nedělaj :(
    • fixcz
      Vyzkoušej Sonic & All-Stars Racing Transformed
      • kubi-wan
        V obou dílech mám nahranou spoustu hodin. Jsou super!
        Ale chybí mi zkrátka takovýto wipeoutovsko-rollcageovský téma, který bylo kolem přelomu tisíciletí tak populární.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit