Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MK8 je pro mě nejenom nejlepší závodní hra roku, ale také hra roku celkově. Je mi trochu líto, že v českém prostředí tahle hra nemá absolutně šanci.
    • jindra.veliky
      takova detinska hra...jeste, ze tu o ne nikdo nestoji
      • V MK bych tě ponížil tak, že bys brečel ještě týden, dospěláku.
  • Tady by mely byt 2 podkategorie. 1. Nejlepsi zavodni hra, pro milovniky automobilu. Tu by vyhrala asi Forza. a 2. Nejlepsi zavodni hra pro milovniky zavodeni a tam bych jednoznacne volil Mario Karts, protoze v tehle hre si zavodeni uzijou i ti, kterym jsou jinak auta uplne volne (jako v mem pripade).
  • Pre mna jednoznacne Mario Kart 8 v tejto kategorii. Je to skutocne perfektna zavodna hra, hlavne v multiplayeri.
  • Vojta_Ilavsky
    Ony vyšla ještě nějaká závodní hra krom FH2, která byla hratelná nebo alespoň zábavná? *12*
    • Kazda ktera se hraje na volantu. Hrat zavodni hru na gamepadu je obzaloba.
      • Pokud to neni arkáda, která se na volantu prostě řídit nedá. viz GRID 2.
  • Kozy
    Za mě Assetto Corsa/Driveclub.
  • Forza Horizon 2 si to zaslouží.

    Jednou až vyhraji ve Sportce a budu milionář, tak si vedle PC koupím i Xbox One na Forzu. Jen Microsoft musí doufat, že vyhraji tolik peněz, že mě koupě Xbox One nebude mrzet. *15*
  • Pro mě je Mario Kart 8 nej hra roku celkově
  • ja dostal THE CREW ke grafice..no abych pravdu rekl ze kdybych si to za tech 60 euro koupil tak by me asi trefil slak nebo to je takova pi....covina ze to neni ani mozne ale co se dalo cekat kdyz je to od ubisoftu ani se nedivim ze to davaji zadarmo spolu s asasins creed unity a far cry 4 ty hry stoji za velky konsky lofas to sou hry co jedou jen grafiku nic jineho...jinak ty auta sem hral asi 20 minut a pak unninstal nebo to je takova blbost fakt lituju toho ze sem ten kupon nekomu radeji neprodal..
  • a co Assetto Corsa??? Hrali jste to vubec?? Vyslo to v prosinci a dle me je to nejlepsi zavodeni siroko daleko!
    • RodneY55
      cetl jsi to vubec, nebo ses jen sel podivat na vysledek ? v clanku je psano: "Assetto Corsa verze 1.0 se vyloupla příliš pozdě až těsně před koncem roku."
      • Jo, jasne, a za rok se s ni take nebude pocitat, protoze vysla v roce 2014 - to da rozum :))
        Early acces zacal tusim uz v roce 2013, tzn. Assetto Corsa sla z uvedenych her hrat zdaleka nejdyl ...
        A ano, early acces neni finalni hra, ale ve finalni verzi se toho v tomto pripade (krome bezpredmetneho karierniho modu) nic moc prevratneho neobjevilo.
      • Jirx
        Takže nejlepší hry roku 2014 se počítají pouze pokud stihnou vyjít do - řekněme - 20. 12. 2014? =)
        I když bych AC rozhodně nevolil jako nejlepší závodní hru roku, tak mě tenhle princip docela štve.

        A už vůbec bych nemíchal závodní hru a závodní simulátor dohromady. Závodní simulátory mají svou koncepcí možná blíže leteckým simulátorům než závodním hrám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit