Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslel sem že každý kdo to s hraním na PC myslí aspoň trochu vážně má tohle už dávno pořešený. Já už šestým rokem jedu na 64 bit OS, takže tvoje nářky absolutně nechápu. *6*
  • dobrá otázka.. nevim jak pro tebe ale pro mě je šemalák stále ošklivej chlupatej chlap a nesmočil bych... takže stále "nedokázali" ale chápu, že by to někdo mohl vidět jinak *1*
  • To vis,ze by nemuseli. Je to cele jenom o jednom....money!
    Tahle zalezitost o penezich neni to jsem napsal opravdu blbe. Na 64 bit OS dneska jede uz vetsina lidi a vyvojari s tim pocitaji takze neni duvod aby hry v dnesni dobe podporovaly 32 bit OS. *3*
  • Prekvapeni roku pro me urcite Wolfenstein: The New Order. Jinak Middle-earth: Shadow of Mordor byla taky solidni gamesa *3* Dost dobre nechapu jak je mozne,ze AC:Unity nebyl ani nominovany na zklamani roku! Je to bez debat vitez teto kategorie a pro me jakozto fanouska serie AC obrovske zklamani. Rikal jsem si ,ze tohle snad ani neni mozne a i kdyby to nemelo ty nejvetsi bugy tak je to propad oproti predeslym dilum po vsech strankach (kazdy fanousek assassina to musi videt). Dohral jsem vsechny dily,ale co je moc to je moc. Se hrami od Ubisoftu to jde cim dal tim vic z kopce ...... Shame on you Ubisoft!!! Hraju uz cca 20 let,ale nad dnesnim jednanim nekterych vyvojarskych firem zustava rozum stat *10*
  • CarlJohnson-CJ
    Pro mě jednoznačně byly zklamáním roku všechny hry co vyšli na PC pouze v 64 bit verzi windows, jako chápu že technologie jdou přád dopředu, ale taky by na to nemuseli tak tlačit.
  • Thorar
    A když je to shemale?
  • normálně v tomhle směru nehnidopišim, nicméně tohle mě bitch-slaplo pěkně:

    "Tvůrci zajímavé prostředí nedokázaly zaplnit"

    tak buď jsou to tvůrkyně, nebo to "nedokázali", ne?
  • Ja nemozem povedat, ze by som sa v nejakej hre vyslovene sklamal, vacsinou totiz ocakavam, ze produkty dnesneho gaming business budu zle ;-)
    Ale ak by som mal vybrat tak Watchdogs, tesne nasledovana Wastelands 2.
    Najvacsie prekvapenie Shadow of Mordor, to som cakal , ze bude katastrofalne zle a nakoniec to bolo celkom fajn.
  • Menuj...Dragon Age? Ktore vyslo na kazdej platforme?
  • Nesouhlasim s vysledkem.
    Prekvapeni roku jako mordor je muj subjektivni pohled protoze po 20 minutach jsem to odinstaloval jako naprostou sra*ku o nicem... proste nudu. Pro me byl prekvapeni alien ktery byl na dnesni pomery hoooodne dlouhy vyborne optimalizovany a jel krasne i na horsich sestavach a nemel zadne bugy jak je to u vsech AAA titulu ted ve zvyku.
    A zklamani the crew bych nerekl je to na PC to je nejlepsi zavodni hra tohoto roku ( forzu vynechavam ta je nejlepsi). Hraje se to dobre az na prvni dny nemoznost pripojeni tak nejsou sni problemy. Pro me zklamani je AC:U a to proto ze ukazuje jak firma pres dojnou kravu sere na zakazniky z kterych dela beta testery a prodava nehotovy produkt za plnou cenu. Tohle je vetsi zlo nez to ze neni ve hre nejaky extra pribeh ci motivacni slozka ktrra je vytikana the crew.
    jesli nesouhlasite tak chcu rozumny inteligentni zduvodneni ne pubertalni haterske narazky:-)
  • Chapu, ze Shadow of Mordor prekvapilo tim, ze to byla o neco mensi sracka, nez se vseobecne cekalo, nicmene Southpark me prekvapil nejvice, protoze dosavadni Southpark hry staly za vylizrit a tohle byla az neskutecna pecka.
  • Co máte proti klacíku pravdy?? *1* to si rozhodně zaslouží něco vyhrát a vy pořád nic... to překvapení si to rozhodně zasloužilo, jelikož od toho asi nikdo moc nečekal... a vy vyhlásíte jako překvapení přeskinovaný AC *7*
    Prostě Klacík pravdy jasně vítězí!! *3*
  • Mordor ma nudil - bol robeny strasne na to, aby vyzeral cool(tie spomalovacky medzi udermi), ale hratelnost bola o nicom
    South Park som si uzil so sirokym usmevom
    Wolf bol nadpriemerny, s debilnym zaverom, neskutocne hlupym
  • Mart9
    Mordor jsem nehrál, nemůžu v tomhle případě posoudit, pro mě je velmi příjemné překvapení Wolfenstein.

    U zklamání je to horší, já si obvykle špatné hry nevybírám, takže můžu těžko posoudit. Napsal jsem tam ale Ramba, protože po zdejší recenzi jsem se díval na nějaká videa a nepřipadalo mi to tak špatné, dokonce jsem měl chuť si to zahrát. Ale neměl jsem to dělat, hrozný...
  • To já byl z Bioshocku, alespoň co se hudby vizuálu a hlavně příběhu týče, opravdu nadšenej
  • co to kecáš? TY si to na Hard určitě nehral ty Joudo....to by si nenapsal, že tě Alien nevidí pod stolem a máš dost paliva do plamenometu
  • Pto mě jsou největší zklamaním diskuse na českých herních fórech. Kvůli příspěvkům jako je tenhle..
  • Rejsek
    I tak je to zhovadilost, ne pro to, ze by to neco ovlivnovalo, ale spis pro to, kam to teoreticky povede, viz. f2p mmo.
  • Jo, ale to já už budu hrát asi šestku, než vám to vydají *1* *1* *1*
  • To, že Unity nedostalo ani do nominací je fakt divný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit