Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic takoveho jako pc fag neexistuje. Pc je standard na kterej tezko muzes nadavat. Deviace jsou pouze konzole, tudiz existuje konzole fag, konzolista apd. Stejne jako nemuzes v zadnym vesmiru rict ze pc je shit, kdyz sam mas pc akorat v jiny krabici osetreny softwarove tak ze umi akorat pustit hru. Muzes rict ze konzole neni zas takovej shit, ale na pc absolutne rict nic nemuzes. To ze na nem neni tahle a tahle hra je pouze lenost vyvojaru, nic vic.
  • Tak je tam co-op a tam kde je multiplayer tam sou vždy borci co se chtějí vytáhnout že mají nějaké itemy atd ale nemusí je člověk mít
  • on se ale diva pod stup. Vytahne te tam odsad jako hadrovou panenku.
  • Rejsek
    V AC se moc neorientuju, oni uz ted davaji mikrotransakce i do singleplayer her?
  • Moje osobni nejvetsi zklamani roku je Wasteland 2. Ocekaval jsem legendu, ktera se hrde zaradi vedle falloutu a ono houby. Pritom to delali zkuseni tvurci, meli na to spoustu penez i casu a nekecal jim do toho zadny vydavatel.
  • LOL Co to zvanis frustrovany pcfagu, ze nevyslo zadne poradne rpg?
  • jono je fakt ze sem hral na hard,ale stejne pochybuju,ze by to zmenilo muj nazor,
    mozna bude min fuelu do plamenometu a alien bude trosku nadrzenejsi nez na hard *4* ,
    ale tezko bude myt novy animace a taky se tezko se zmeni napln misí,ale ja tu nechci hateovat
    aliena tu hru sem si uzil jako malokterou tehle rok a urcite si ji chci na nightmare este zahrat
  • Zahraj si to na nightmare a potom sa vrat naspat a vsetky tvoje vytky ktore si popisal sa stanu minulostou.
  • firebug
    Divné, že AC: Unity nebyl na zklamání roku ani nominován. Jako fanoušek série jsem se na tenhle údajný návrat ke kořenům s vylepšeným parkourem dost těšil a výsledek byl otřesný. Postava se hýbe nereálně (boostuje při skocích) a pathfinding je stále problematický a těžkopádný. Není to sice horší, než předchozí díly, ale je to zkrátka pořád více stejné :-) a na posedmé už to prostě nebaví. Přičteme-li k tomu žalostnou optimalizaci, nebo spíše celkovou nedodělanost, mikro transakce a vynucovanou propojenost s mobilními aplikacemi, je na solidní průšvih zaděláno.
    Ale je fakt, že od ostatních uvedených her jsem nic nečekal, takže nemohly zklamat.
  • Alien je skvela hra,ale pro me i dost zklamani mozna pro to co jsem si od neho sliboval
    Vetrelec se sice pohybuje nahodne,ale chodi tam porad jak turista a nikdy nedela nic jinyho,
    neleze po stenach atd.(ani nejvetsiho lovce vsech dob nenapadne podivat se pod stul) *1*
    stealth je ok,ale kazi ho treba detektor pohybu,ktery neni detektor pohybu,ale detektor vetrelce
    a androidu(neukazuje jiny pohyb otvirani dveri atd.),dal hru kazi plamenomet ktery je dany do hry moc
    brzo a clovek do nej ma vzdycky dost benzinu.no a kdyz clovek ztrati respekt z vetrelce(coz se driv nebo pozdejc stane) vsimne si ze celou hru taha za blikajici cerveny paky a macka blikajici cerveny knofliky *9*
  • Překvapení souhlasím i když víc her bylo lepších než jsem čekal a zklamání roku jednoznačně far cry 4 ta hra byla tak hloupá jako kleštičky na nehty
  • Kazdy nie, len ti dvaja consolefags s kopou alternickov, ktory su frustrovani, ze za cely rok 2014 si nemohli zahrat ziadne poriadne RPG, lebo im nic nevyslo. Je to vyborna hra.
  • Jack1947
    Já řikám více survivalů alá Evil within souhlas, plus bylo že nějakou dobu se nevedělo co z toho vyleze a takové hry mají dneska šanci na úspěch. Chápu že někdo si prožil Resident a nemá proč prožívat to podobné. *4*
  • Hnisavec
    jop EW geniálna hra a prvá ktorá vyzerá ako ozajstný nextgen
  • Jack1947
    Víceméně souhlasím s tím že jedna hra do překvapení roku je málo museli tady být minimálně 3místa, jo ale vím no čas a tak je núprosný takže jen jedno místo. Bezproblému pro mne.

    Zklamání snad nikdo nečekal něco jiného, pokud ano byl by to jen hejt a ten nevyhrává žádné žebříčky. *6*
  • Středozvás *5*
  • proč na to vlastne každy nadava? tady to dostalo 9 a ja to mam porad v merku že si to nekdy zahraju
  • Hnisavec
    príbeh bol ok, film má 2 hodiny, hra kludne 30, jasné, že to nebude také intenzívne a kompaktné ako film nikdy, jedine, žeby to bolo ako CoD a tam zase by si pindal na dĺžku hry. Stealth absolútne nebol frustrujúci, ale bol to náhodný a emergentný zážitok, ktorý mal každý hráč iný a odlišný. Ja som prvý stret s Alienom zomrel asi 10x, kamoš to prebehol na prvý šup, lebo sa alien správal a pohyboval inak.

    Backtracking tam moc nebol, väčšinou si musel prejsť už len kúsok po splnené misií a levely sa pekne spojili do jedného funkčného celku, takže to budilo dojem ozajstnej obrovskej lode. Úlohy tiež boli ok, presne v rámci kánonu Aliena. Hluché miesta to tiež nemalo, lebo stealth a crafting tam bol excelentný a v každej tretine sa hry radikálne menila hratelnosť.
  • oktavius66
    Víš co se říká: 100 lidí 100 chutí *3* .
  • Tiež mi to napadlo, ale nakoniec si vravím, že vlastne som od tej hry ani nič iné nečakal, takže nie som ani sklamaný. Taká tá "o trošíčku lepšia dvojka".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit