Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Inu, většinu nás lidí prostě tyhle předpotopní herní mechaniky netáhnou. Nic jiného jsem nečekal.
  • http://giphy.com/gifs/facepalm-sherlock-bbc-mycroft-holmes-yHpvgfOKKBAD6
  • Keyz
    To přeci není pravda!
    Na první stránce mi to borci vyvrací a zdejší web přeci navštěvují (podle čísel z tisíce lidí) samý HC hráči, odborníci kteří hráli všechno a vůbec samá lepší společnost (jak by řekl Švejk) *15*
  • I když tahle anketa vypovídá hodně a nejde na ní co namítat, přece jen si nemůžu pomoct a myslím si že hodně dělá marketing a články než samotné hry :(.
    Některé pořadí bych upravil, ale to je tím že jsem to malé procento hráčů které mají jiné hodnoty než početnější populace :).
    Na druhou stranu jsem hodně rád že moji favoriti se umístili na stupních vítězů a moje top roku na 8 místě :).
    Mordor of bla bla nechápu co je naní tak cool že dostala tolik hlasů. Po 20 minutách jsem se divil že jsem uní tak dlouho vydržel a hned šla pryč :(.
  • V tom případě nechápu co vlastně chceš... Nechovám se dětincky normálně jsem zareagoval. Pakliže jsi k tomu měl i takovej postoj i před vydáním, tak pochybuju, že si tu hru vůbec koupil. Takže nevím kdo je tady dítě... a nechoď na mě "hrál jsem to u kámoše páč toto je zas tam kde jsme byli.
  • flash789
    no ja nevim..i když se někdo necha ovlivnit reklamou a hru koupi tak to zakonite znamena ze se mu bude libit? ja myslim ze ne...spis by to mohl byt presny opak, pokud se jedna o lidi co o hrach nic nevi..
  • priznávam sa ja som za inqisition hlasoval aj keď som ju nehral, lebo vďaka tým nadšeným recenziám som myslel, že to bude bomba *1*
  • Keyz
    Asi jsi byl tak hloupý, že tě oje*ali.

    Jak se říká: Peníze tečou od hloupých lidí k chytřejším. Bohužel jsi dost možná byl na tom druhém konci *3*

    - Jinak jsi zcela nepochopil text. Jako by jsi snad věřil, že na běžného uživatele nemá vliv reklama. Z logiky věci... Kdyby neměla, tak se nedělá, protože každý si sám vše zjistí ověří a vyzkouší.
    Také kupuji věci podle reklamy, protože se prostě v nějakém oboru nevyznám a nemám čas tam hledat informace. Kdybych poté hlasoval dám hlas tomu co jsem koupil.
  • Erien
    Dragon age jako nejlepší hra a RPG. To jen ukázalo, že zdejších pár lidí v diskusi, není zdaleka většina co navštěvují web.
  • Půlka webu a půlka diskutujících jsou dvě početně neporovnatelné skupiny... I kdyby sto diskutujících držkovalo, kolik je to z čtenosti? Promile?
  • To je zvláštní, že Inquisition bylo pod palbou takového FlaKu, a následně s více než dvojnásobným náskokem vyhraje RPG roku, a o nějaké tři stovky hlasů i GOTY...
  • Keyz
    Má.
    Stejně jako výrobky v reklamě. Spíše se lidé koupí to co vidí v reklamě protože reklama prostě funguje. Také se nejvíce prodávají produkty které mají masivní reklamu. Ty kvalitní se tolik neprodávají a také nevedou v hlasování davu o "nejlepší něco". Ani přece nemohou, když ten dav zná a používá hlavně to, co je v reklamě. Ani není možné aby se většina vyznala ve všem, protože pak by lidé neměli čas na nic jiného a studovali by hry, filmy, hudby atd. aby poté volily podle vlastních zkušeností které by byly značně rozšířené oproti klasickému stavu.

    To je přeci jasné. Lidé vidí pořád info i nějaké hře a spíše si to koupí něž hru, o které se tolik nepíše. Bavíme se o lidech kteří cíleně nevyhledávají nějaké hry a jsou to běžní hráči. Poté logicky mají omezený rozhled a to dopadá na volbu. Zeptej se zákazníka který se jde poradit do JRC. Nezná moc her a bere podle reklamy a rad prodavače. To samé zde, menšina se zajímá a také debatuje pod články, ale podle čísel zcela jiná skupina lidí tvoří návštěvnost webu. Lidí klidně dorazí něco rychle přečtou tím to pro ně končí.

    To je většina která je všude a podobná hlasování o nejlepší auto, jídlo, vložky apod dopadají vždy podobně jestliže hlasuje běžný spotřebitel *3* Není se čemu divit. To není urážka!
  • Malleth
    Asi se vrátim na svou rodnou planetu. Tady se všichni zbláznili
  • fallanga
    Tohle neberu od člověka co se chová jako dítě. Nelíbí se mi nějaká hra, tak jsem ji zákonitě nehrál? Argument jako od člověka předškolního věku.
  • frantisek_nejezchleba
    menšina jde vždycky nejvíc slyšet. *3*
  • Já stále ještě čekám na tu platbu od EA za můj hlas, kterou mi údajně slíbili...

    Čím to asi, milý Watsone, bude...?
  • Ty jsi snad počítal hlasy? Co když to mají ilumináti zaplacené
  • Tohle neberu od člověka co SoM vůbec nezapnul...Ta hra je prostě dobrá, bere si něco z AC něco z Batmana... a jako prostě baví to a evidentně jak vidíš nejsem v tom sám... Mnoho lidí s tím bylo překvapeno jak dobře se to hraje proto takovej výsledek...
  • No takže... půlka webu držkuje na redakci, že zvolili DA a ejhle čtenáři si zvolí DA hru roku ? :D Co toto je za mindfuck... ? *1* *1* Nicméně dobrej útěr od redakce :D
  • fallanga
    Většinou nezvítězila hra, kterou jsem zvolil, ale s výsledkem jsem smířen. Ale co mi hýbe žlučí je překvapení roku. Nechápu, jak se to mohla ta věc vyhrát. SoM se má řadit do zklamání roku, protože to vypadalo hodně slibně. Inovativní systém Nemesis, prequel pro LOTR, stealth kombinovaný s akčními pasážemi. Zní to skvěle, ne? Ale ten výsledek stál za houby. Nemesis nepřinesl nic nového, příběh nezapadal do Tolkienova světa, casual obtížnost a navíc totální kopírka AC. Zklamání roku obsadila správná hra, ale tohle mohlo být aspoň v nominaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit