Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technické problémy a špatná optimalizace posunula KSP zcela oprávněně do pozadí.

    Ovšem pokud já ukazuju lidem nějakou hru, prezentuju většinou právě KSP, protože to je hra, za kterou se nemusím stydět, že jí hraju.
  • Sry myslel som Pillars
  • Vyhypovaná předražená ačkoli v určitých aspektech dobrá hra.

    Slyšel si někdy o Evochronu? Ne? Vsadil bych se, že redakce taky ne! Hra, která nabízí podobný zážitek, v mnoha směrem hlubší, stojící zlomek peněz. A přitom je to na Steamu už docela dlouho.
  • Femto
    jo, to by byl shitstorm. Mě bavil každý díl. Každý je jiný, takže jsem rád, že to neustrnulo. Navíc jsem rád, že se v pětce vrátili k The End, ten mě nikdy moc nepasoval do lore, takže jsem byl rád za dovysvětlení.
  • Femto
    sry kámo. To nebylo na tebe a nechápu, proč se to dostalo sem...
  • Femto
    Opravdu jsi dal geniální Journey do společnosti Black Flag?
  • Fallout IV vypadá v takové společnosti poněkud nepatřičně.
  • "Dát hru roku něčemu jinému než W3 je jen póza."

    To už někteří jedinci vážně přehaní s tím Zaklínačem *11*
  • Kozy
    Taky pravda, představ si to peklo kdyby MGS 2 vyšel dnes.
  • Kozy
    Od dob MGS2? A co Snake Eater, nejlepší hra série? Já si stojim za tim, že kvalitní scénaře dělal Fukushima, Kojima se potácí od jednoho tématu k druhýmu a je to takovej kočkopes. MGS 4 byl taky příběhově fail.
  • Myslím, že Metal Gear je pro redakci pravé požehnání. Nedají cenu Zaklínači 3, takže si udrží vysoký hipster index, a přitom panuje obecná shoda, že MGS5 je výborná hra, takže se vlastně nikdo tak úplně neurazí.

    Oproti předchozím rokům, kdy vyhrávaly naprosté zhovadilosti (Journey, Black Flag) byl loňský rok s Inquisition už blýskáním na trochu lepší časy a letos poprvé po dlouhé době vyhrála opravdu kvalitní hra. Takže to vlastně dopadlo ještě celkem dobře.
  • dat witcherovi hru roku tomu zas ja hovorim degeneracia hracov a hype
  • vyšiel ale ta hra je proste jednotvarna a stereotypna
  • co s tym ma spolocne sakra path of exile ? btw fallout bol ukecany podla toho ako si si rozhodil body...SPOILER: v jednotke sa dal napriklad hlavny zaporak ukecat k samovrazde s dostatocnym skillom...toto bol skutocny ROLE PLAY...narozdiel od takeho zaklinaca
  • TJL je pre mna prave zaujimavejsia cast v arcadii...kazdopadne dreamfall chapters pokracuje tam kde dreamfall skoncil...a nie su tu ziadne otravne akcne pasaže...mozem odporucit...na g2a sa da zohnat season pass za 5 euro verzia na gog co je velmi slusna cena
  • kubi-wan
    ?
  • kubi-wan
    Proč ne?
  • Femto
    božinku to je krásná reakce. Tak typická od Veskoslava. Argumenty nikde, tak se dáš na urážky...
  • Drizzt: takto...druhy diel je trochu slabsi, presiel do 3d a zameral sa viac na pribeh nez puzzly...april tu hra dolezitu rolu ale nieje to uz hlavna postava...nova hrdinka je ale viac nez slusna nahrada a pribeh stale na vysokej urovni...urcite sa to oplati zahrat hlavne koli tomu ze dreamfall chapters na to pekne nadvazuje...dreamfall ma oproti LiS ovela lepsiu grafiku(optimalizacia vyborna) volby,ktore ucinis maju naozaj aj vazne nasledky,je tu o DOST vacsia volnost a viac interakcie...treba obcas zapojit aj mozog...pribeh temnejsi a dospelejsi,atmosfera paradna, atd atd... ak chces pridaj si ma na steame a mozme o tom podiskutovat https://steamcommunity.com/id/tomwolf13101307
  • Femto
    Moc nechápu, co kdo vidí na Zaklínači. Tuctová hratelnost, tuctový combat, tuctový příběh, natahované tempo. Vidíš, jak je to subjektivní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit