Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě vcelku rozumné rozhodnutí. MGS V jsem měl možnost cca 3h hrát u kamaráda, četl jsem recenze, koukal na gameplay a nakonec si asi před rokem stáhl ten Ground Zeroes (nevím jestli jsem použil správný název, byla tam jen jedna mise) bral jsem to jako Demo a subjektivně jsem si tim ospravedlnil, že jsem po letech pirátil.

    Naopak, u Witchera 3 jsem automaticky učinil předobjednávku a hru koupil v době vydání za plnou pálku. Budu proklínán, budu nenávidět - ALE ZA 20 LET SVÉ HRÁČSKÉ HISTORIE jsem nikdy nebyl tak zklamaný a v podstatě jsem se titulu začal vysmívat už po 2 hodinách strávených ve hře. Vydržel jsem to ještě asi dalších 10 herních hodin, bylo mi líto peněz a pořád jsem doufal, že mě to nakonec chytne.........možná by mě to chytlo, kdyby mi bylo 10 let...s odpuštěním, větší herní průjem jsem nikdy nehrál, patetická hříčka, která se tvářila rádoby dospěle, přitom byla určena dětem do 15 let. Hype, hype, hype....a za rok si na to nikdo nevzponeme. Subjektivně - pro mě největší zklamání....větší než Romerova Daikatana
  • Za mně asi Pillars, ty mi neskutečně sedly a dle mýho je to první z velkejch Kickstarter projektů, kterej opravdu naplnil očekávání (i když samozřejmě z Kickstarteru vypadlo už předtim pár kvalitních her).
    Těsně druhý je pro mě nejpříjemnější překvapení tohodle roku - Ori and the Blind Forest. Fantastickej vizuál, úžasnej soundtrack, hardcore obtížnost (chcípnul jsem víckrát, než v Dark Souls - o hodně víckrát. Tohle fakt neni hra pro děti - pokud je ovšem nechcete traumatizovat nekonečnym umíránim roztomilý liško-kočkovitý potvůrky), skvělá hratelnost a hodně emocionální zážitek. Nejlepší plošinovka od Rayman: Legends. Kdo nehrál, určitě doporučuju. Ale je třeba obrnit se trpělivostí, protože budete umírat. A hodně.
  • Morraw
    Je tam toho spoustu. Ale škoda, že nedokážu vše ocenit, když jsem sérii předtím skoro nehrál. Každopádně 63%, 100h. Zatím se bavím u MGSO.
  • jj a nikto sa nedivi ze mas 79 likov...seems legit
  • SPOILER

    Srovná? Liquid zmizí s robotem a s třetí lahvičkou parazitů. V dalších hrách o tom není ani zmínky. Takže šílené děcko ukradne dvě nejničivější zbraně na světě a podle všeho je má 20 let schované v kůlně a nakonec na ně úplně zapomene.
  • Tak trošičku horová je i mise na Mother Base v karanténě. Ta je dle mého skvělá a i následná custcéna. We are Diamonds Dogs!
  • Za mě rozhodně Metal Gear solid V, ta hra mě hoděnkrát něčím překvapila nebo pobavila. A nikdy nezapomenu na ten začátek. To bylo fakt jak z hororu. Škoda, že už tam na nic takového asi nenarazím. Také mě fascinuje, že mám nahráno 38 hodin a mám nasbíráno jen 11 % všeho co tam jde. Líbí semi ty cut scény, soundtrack a atmosféra celkově. Neříkám, že to nemá mouchy ale za mě je fakt tohle best. A hned potom Rocket league. To byla hra na svátky jak vyšitá *1*
  • Rozhodí? Hošku, bejt tebou, tak si něco načtu. Naopak to všechno krásně srovná ;)
  • Metal Gear by měl dostat ještě cenu za nejlepší název dílu hry. "Phantom Pain" je velice dobře zvolený název hry a těch narážek, pocitů je v té hře hodně, navíc dobře dávkované. Za to taky rozhodně palec nahoru.
  • letos v anketě dobrý, až na ten fail s nenomoniváním SC: Legacy of the Void vybíráte samý dobrý hry
  • nightborne
    (oboje je správně. a samozřejmě jsem pouze žertoval)

    ...nicméně, nejdřív to byl sice vtípek, ale pod TTD jako jednu z nejlepších her všech dob bych se aj podepsal =)).
  • Letos z čeho bylo vybírat. Zmíněný Metal Gear, FINAL FANTASY XIV: Heavensward, Bloodborne, Xenoblade, Undertale.
  • h0p3
    A tak nám pověz co bys dal ty. + Koho prosím tě zajímá metacritic, když tam může hlasovat kdejakej trotl co si tu hru ani nekoupil nb ji nehrál ?!
  • Morraw
    Letos byl celkem silný rok. Ze svého seznamu bych vypíchnul Dying Light, Pillars, Mad Max, MGS a Zaklínače.
    MGS mě jako nováčka nadchnul a přestože stealth postupy nemusím, tak tady jsem si je velmi oblíbil. Těžká volba, ale ptže jsem zatížený na RPG, tak mě to táhne k Zaklínači.

    Každopádně letošní rok bude taky krásně bohatý.
  • ked je to tazke na tvoje pochopenie je to tvoj problem...ale hry zdegenerovali neskutocne...a hraci s nimi(cest vynimkam)
  • up_er
    zaslouzene MGS V
    V has come to...
  • Za mě též
  • Johnny
    Já tam naopak velmi nepatřičného vidím zaklínače. Ale každý podle svého :)
  • Lukyz
    No jak se to vezme, podle mě je MGS2 jeden z těch lepších a pokud není změna hrdiny po hodině hry u očekávaného titulu za úplně neznámou postavu bez toho aby se to předem provalilo plot twist jako *12* tak už nevím co! *1* Nevím celá story okolo Arsenal Gearu a kontrole informací, SSS simulací mi přišla v pohodě a zjištění proč má Fortune svoje schopnosti potěšilo. A Fatman byl výbornej boss - "Laugh and grow fat!" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit