Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Pořád ještě můžeš napsat čtenářskou recenzi, osobně bych ji dost ocenil.
  • Za mně W3 a MGS. nuff said
  • Za mě teda:

    Life is strange
    W3
    F4

    Pak dlouho nic a pak Cities skylines. Ostatní listované hry mě absolutně nazaujaly.
  • Asi dobra hra, nemuzu hodnotit. Hru bych si zahral ale jelikoz jsem nehral prvni 4 dily tak jsem s po chvilce gameplay ktery jsem sledoval na YT absolutne nevedel o co tam jde... Prvne se tam objevi letajici panak a jeho horici kamos (?) a zacnou zabijet vojaky, kteri se snazi zabit z nejakeho duvodu hlavni postavu. Uz po 20 mimutach jsem absolutne nevedel o co v te hre jde. No pro fanousky asi povedena hra. V porovnani zaklinac je privetivejsi pro novacky. Ja jsem sice cetl vsechny knizky a hral predesly dil (jen 2), ale tam si myslim, ze souvislosti byly celkem pekne vysvetlene.
  • tak to bolo jasne ze MGS.. witcher ma otrasny gameplay. ten "kon" je uplne mimo, vsade sa zasekava, debilne ovladanie, geralt nevie chodit v interieroch. inventar na uplny zly. necitatelny malicky font pri dialogoch a pri popise itemov. musim sediet 50cm od monitoru, milion trapnych "brneni" kde sa menia len staty a farba a hlavna dejova linka s ciri je jak pre dementov. side questy boli ovela lepsie...atd.
  • Kdyby vyhrál Bloodborne, měl bych obavu o mentálním zdraví redaktorů.
  • To sotva...
  • Blue.Shark
    ...zase to chce použít mozek, že ano. Ale máš plusové body za Cthulhu.
  • Chcel som pockat s MGS5 az ked dohram vsetky diely MGS na Playstatione, ale vcera som nevydrzal a dnes po par hodinach hrania som nadseny. Uz dlho som sa takto nezasekol pri jednej hre. Nemozem povedat ci je to hra roka, ale zatial myslim ze ma ziadna hra tento rok tak nechytila.
  • Chim
    Isometrická. Ale hlavně je kvalitní.
  • GOTY je Star Citizen a kdo tvrdí opak, nebo dokonce že ta hra nevyšla bude obětován Cthulhu :F
  • Femto
    Journey je skvělé a určitě si GOTY zaslouží. Black Flag je opravdu krok mimo, souhlasím. To byl rok Last of Us, ale Brothers: A Tale of Two Sons byla lepší hra pro mě. V roce 2014 vyšly dvě zklamaní a to DS2 a Dragon Age. Bayonetta 2 a WiiU se tu moc neřeší, takže volba hry roku 14 musela být oříšek.
  • A hrál jsi vůbec něco nebo jenom hodnotíš na fóru?
  • nightborne
    Tak hlavně je izometrická, žejo.
  • kubi-wan
    No každopádně, pokud tě baví ona puzzle hratelnost Trinu, tak bych ti doporučil celkem neprávem přehlíženou hru "Max: The Curse of Brotherhood". Neni sice zdaleka tak kouzelná jako Trine, je o dost infantilnější, ale nabízí podobně uspokojivej pocit ze zdolání překážky. Místo kouzel tam máš (ehm... oukej) kouzelnej fix, kterym můžeš kreslit různý, pravda předem daný (kde a co, ale ne jak) věci, co ti pomůžou dostat se dál. Prakticky tam neni možný bojovat s nepřátelema (musíš je ochcat), ale o hektický pasáže taky neni nouze. Pro mě velký překvapení, nečekal jsem, že pod tou infantilní slupkou se bude skrejvat až tak zábavná a vlastně chytrá hra.
    Navíc na steamu je to taky co chvíli ve slevách.
    http://store.steampowered.com/app/255390/
  • Já ne, to redakce. 2012 byla Journey, 2013 Black Flag. 2014 DA: Inquisition, 2015 MGS5. Pokud se ptáte, ve kterém roce tedy vyhrálo hru roku GTA5, ptáte se správně. Atd, atd, atd.
  • Degenerace velice tezko.
  • Elite je levnejsi nez Evochron, jen tak v zajmu opravy tveho prispevku.
  • tvrdit ze evochron je lepsi nez elite muze jen blbec...jestli chces pozovat a bejt zajimavej tak si uvedom ze tu jsou lidi kteří ty hry znaji. Elite predrazena není, protože si v cene kupuješ přídavky na cely rok, je to season pass.
  • jinak GOTY tady na games.cz bylo jasné už z FC s Davidem Rynešem. Tam nejvíce lidí bylo nadšeno z MGS a Bloodborne, jelikož Bloodborne nehrála celá redakce, bylo jasné vítěství MGS...

    JInak tohle GOTY je jen poměřovaní pindíku pro svoji oblíbenou hru a až čas ukáže, co je opravdu dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit