Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě jedině Wolfenstein: The Old Blood *4* Sice příběh nebyl to nejpodstatnější, ale je to střílečka, tak co...
    • snorgrind
      no pro me to bylo dost zklamani, prisel me o dost slabsi nez puvodni hra
  • Já teda nevím, ale zdá se mi, že Trespasser pro Inquisition jsem musel dokonce dopisovat vlastnoručně.

    Může mi někdo říct, proč? Že by EA narozdíl od CDPR tentokrát vsadila na kvalitu, a ne koupi ocenění?
    • Tady to jde fakt do kytek, pánové. O stovku komentářů jsem se slušně ptal na to samé, a nikdo si toho nevšiml. Přidal jsem k původní otázce trochu svinství, a hle! Všimlo si toho daleko více lidí!
  • zase ten simulátor lovu utopenců?
    • MidnighT91
      Přesně hra co si rád zahraju...
  • DLC od Paradox Interactive nic??
    • Zrzzek
      Leda kdyby to bylo "tři v jednom" *1*
  • TheGGG
    W3 je prostě skvělá hra, jen jedné věci jsem si všiml, cutsceny nejsou zdaleka tak kvalitní jak by mohly být. Postavy občas udělají nějaký divný pohyb, fyzika blbne, motion capture jako by neexistoval a střih taky někdy vázne... a toto jsem pozoroval obzvlášť pečlivě a je to stejné na všech verzích...
    Trochu SPOILER:
    tak například některé bitky mezi witcherem a šéfy divokého honu, jsou radost pohledět, ale např. scéna, v niž Letho pokosí zabijáky co mu jdou po krku, nebo scéna v niž Geralt mlátí Juniora jsou prostě trochu směšný...
    grafika sice top, ale prostě je vidět, že nestačí jen změnit uhel kamery a nějak krkolomě postavy rozpohybovat a já chápu, že u tak rozsáhle hry nemůže být každá cutscena vymazlené CGI, ale prostě vedle různých Japonských her co jsem hrál aj na old genu, jsou prostě tady ty cutsceny občas dostr strnulý, postavy maj divně vykroucenou hlavu atd...
    EDIT: všechny ty prostě už se mě měnit nechce...
    • všechny animace pro lidi vychází z dat z Motion Capturu, ale do finálního pohybu ve hře zasahuje ještě Engine pomocí Inverzní Kinematiky, která modifikuje nahranou animaci tak, aby například nohy seděli na terénu, nebo na schodech, nebo hlava koukala na požadované místo a podobně...

      Dále se také používá retargeting animací, protože postavy mají jiné proporce kostry, a neni možné Capturovat celou sadu animací pro každou postavu zvlášt(většinou se jedná o stovky animací)...

      A když si všechno tohle složíš dohromady, tak vysledný mix ve spoustě situací vypadá více - či méně nepřirozeně... Ale to takhle funguje většina moderních her...
      • TheGGG
        nejde jen o toto, i střih je divný, se klidně podívej na scénu v niž SPOILER geralt mlátí juniora...
        já W3 mám fakt rád, ale prostě jsem hrál už moře her, kde v cutscenách nebyl žádný problém... ale tak beru, že toto je gigantický open world a udělat všechny cutsceny perfektní ani nejde... prostě ale je třeba vtipný, když je střih na ženskou postavu a teď se jí v cutscené jen tak rozhoupou prsa, i když se jinak nehýbé, nebo když postava divně vykroutí hlavu... v jiných hrách jsem si podobných věcí tolik nevšiml... o to divnější, že na cutscenách ve finálních bojích s Honem si dali fakt hodně záležet...
        • hele zrovna treba to s těma prsama s tím souvisí a taky... dá se říct, že tím trpí všechny hry, které fyzikálně simulují nějakou část postavy, část oblečení nebo třeba ty oblíbené prsa... z hlavy mě teď okamžitě napadá třeba Bloodrayne, nebo Price of Persia: Warior Within, kde si pamatuju, že to také šlo velice dobře vidět...

          Pokud totiž scriptem během střihu, prudce změní pozici postavy(aby dosáhli požadovaného záběru) třeba jen o pár centimetrů, pro fyziku je to skoková změna, na kterou nestačí reagovat, a pak to právě udělá ten poskakující efekt... Některé hry to mají ošetřené krátkodobým přerušením simulace fyziky v momentě kdy je to třeba, nebo je to zamaskované pohledem kamery někam kde to neni vidět...

          Ale jak píšeš, vyřešit se to samozřejmě dá, ale při tom množství cutscén, které tam je, nemůžou být všechny vymazlené k dokonalosti...
          • TheGGG
            zajímavý, ono asi v takovém mass effektu, kde všichni maj krátký vlasy a brnění, se podobný věci moc nedějí... nebo ve hrách, co mají cutsceny CGI předrenderovaný... jako mě to zážitek z W3 nijak moc nekazí, ale tak je to do budoucna prostě prostor pro zlepšení...
    • Asharak
      Celkově se mi nelíbí kamera. Nějak mi vadí navržená vzdálenost a úhly, možná FOV které zvolili. Možnost oddálení (stačí trochu) by bodla nejvíc.
  • Ja nechápem čo riešite tu stále - Bloodborne mal výborný datadisk, ale bol to perfektný príklad datadisku.. prosté rozšírenie pôvodnej hry (čo vôbec nie je negatívom)..

    Srdce z kameňa je ale datadisk, ktorý by mohol obstáť ako vlastná hra.. dĺžka 15 - 20 hodín je taká istá ako pri South Parku: The Stick of Truth, má svojich zaujímavých a ťažkých bossov, má svoje vlastné postavy, veľmi zaujímavé, zábavné, vtipné ale aj hororové questy a to aj v rámci RPG hier, svoju vlastnú hlavnú linku, 2 rôzne konce, veľa možností rozhodovaní a ich dôsledky, jedného z najlepších a najcharizmatickejších "zlých" protagonistov v hrách z posledných rokov v osobe Gauntera O'Dimm + štandard datadiskov = nové brnenia, zbrane, lokácie, monštrá a nepriateľov, atď..

    Neviem prečo práve na Games je tu taká veľká neznášanlivosť voči Zaklínačovi 3 - ok, aj vás nebaví ale načo tu kydať hnoj nato.. ale aspoň vidno akí sú "fanúšikovia" Bloodborne dospelí.. namiesto normálnej komunikácie sa musia znížiť k osočovaniu a k urážaniu.. aspoň, že väčšina fanúšikov Zaklínača sa k tomu neznižuje ... keď, aj ľudia na stránke PlayStation.com zahlasovali za Z3 a vyhral nielen najlepšia hra roku, ale aj najlepšia PS4 hra roku, najlepší príbeh, najlepší OST, najlepšie DLC a CD Projekt RED najlepšie štúdio roku.. to mi hovorí, že vo všeobecnosti hráči PS4 sú taktiež normálni ľudia, a nie ako tu títo fanúšikovia Bloodborne, ktorí nevedia pretrpieť, že aj iná hra minulý rok bola podobne dobrá ako ich BB

    Moja najobľúbenejšia hra všetkých čias - Vampire Bloodlines - nevyhrával žiadne ocenenia a chodil som na net, aby som vyplakával ako je to možné a urážal ostatné hry a ich fanúšikov? Nie.. v pohode som žil ďalej, tak fakt neviem prečo sa ľudia tu na games.cz nemôžu pokúsiť o to isté.. to, že napíšete, že nenávidíte Z3, jeho súbojový systém, jeho svet, príbeh, questy, atď. a že všetko z toho je otrasné, to automaticky neznamená, že je to fakt . a ešte ku tomu tvrdiť, že Z3 je mainstream a že Bloodborne nie? Neviem, ale akosi pri tomto chýba logika, nie? Bloodborne mal tiež niekoľko miliónový rozpočet, ďalšie milióny na reklamu (hra mala obrovské billboardy po celom svete, reklamy v TV, na mrakodrapoch, ad.), predalo sa ho minimálne cez 3. mil kusov a to je na PS4 exkluzivitu a nato, že tvrdíte, že to nie je mainstream a extra ťažká hra pre málo ľudí, akosi príliš veľa, nie?
    • kážu vodu, piji víno, co???
      • Prečo? Však ja nehovorím a ani nekážem ľudom, aby iba pekné reči písali a nič iné.. ale kritika musí byť aj konštruktívna, vieš.. a ja sám som napríklad nekritizoval samotnú hru - Bloodborne - ale ľudí, ktorí nevedia ako sa má argumentovať pri rozdielnych názoroch.. takže prosím ťa pekne, vysvetli mi ako "kážem vodu a pijem víno"
    • tým sa netreba zaťažovať ,*1* ,väčšina sú to znudené deti /pubertiaci, ktorým všetko kúpi otecko a preto majú pocit že sú naj...(v podstate sú naj...ale v opačnom zmysle ako si myslia *1* ...:)...ono sa to pozná hned podľa komentárov...ale to je aj dôsledok výchovy a doby , *9* dospelý človek rozumný vymiera...a z tejto omladiny nič dobré nevyrastie (výnimky sa stratia v preklade...:)ja mám tiež svoj široký okruh hier ktoré sa mi páčia a topky na ktoré možu kydať kolko chcú aj tak mi je to jedno *5* a sú hry ktoré pokladám za zbytočné..ako napr.: niektoré športy-ved zabehať si môžem na živo -zahrať futbal-hokej -rekreačne -pre zábavu tak prečo sedieť pred telkou a hrať šport? *7* ,simulátory ako sims...ved ja žijem reallife..prečo by som mal sedieť pred telkou a hrať sa na reallife? *7* ...hrám to čo ma bavý a to je to čo v reále nenájdem-utekám si oddýchnut *1* od reálnych starostí,napr.:aj do Zaklínača-Masseffectu-Deadspaceu-Gothicu-CoD-AoC-Warhammeru-Falloutu-DeusExu-starých izotermických rpg typu BaldursGate...a pod...prešiel som cez všetky žánre a tak isto ako hry sa vekom vyvýjal aj môj vkus. *1* začínal som na strieľačkách s minimálnym príbehom a teraz som radšej ked má hra zaujímavý -dlhý -zložitý príbeh...jednoducho som z klikačiek vyrástol *5* ,a nadávať na hru že má ťažké ovládanie -ked na to nemám tak to nehrám-alebo sa tomu postavým a pokúsim sa to zdolať *2* ..no a podla toho ako sa kto k tomu postavý sa pozná Homo sapiens od Homoterajšia generácia... *1*
    • Tak mám pocit, že děláš to samé, co druhá strana, jen to obaluješ do krasných slov. Pokud potřebuješ k obhajobě hry druhou hru, tak je to špatně, pokud je Zaklínač tak dobrý, tak nepotřebuje přece srovnání, ne? Všude se najdou hejtři, trollové, fanoušci. Sparta vs. Slavia. Real vs. Barca, Apple vs. Android. Pokud sis na to nezvykl, tak se divím, že vůbec chodíš na net, ten je totiž plný takových malicherných soubojů. Navíc Zaklínače je všude plno, takže lidi na to asi chytají alergii.

      Osobně souhlasím s Vogonem, ten to popsal hezky a nepotřeboval ani zmiňovat druhou stranu barikády...
    • MISHO: Moc hezky napsáno.

      PS: Existují i názory, že Bloodborne je vlastně jakýsi komerčnější a zjednodušený klon Dark Souls, ale o tom to primárně není, jen pro zajímavost. Podle mě jsou Zaklínač i Bloodborne super a dávat je do protikladu je nesmysl.
      • Bloodborne nabízí největší výzvu z celé ságy. Na vrcholných NG+ dává většina bosů IK. Datadisk je pak noční můra úplně.
        • Se u her chci bavit, ne se pleskat kopřivama *1* . Ale no hate, nehrál jsem, nenadávám.
        • celá hra je noční můra....anime noční můra
          • TheGGG
            nevíš co je anime, tak radši mlč...
    • "Neviem prečo práve na Games je tu taká veľká neznášanlivosť voči Zaklínačovi 3" - Protože si jednoduše ulevíš. Vlastně ty lidi nemusí být ani frustrovaní z téhle soutěže, ale ta představa, že tím naštveš fanouška... ufff ta je lákavá. Nehledej v tom žádnou racionalitu či správné emoce
  • Jo, Srdce z Kamene jsou super. He smiles as the spring as towards himself he draws you.
  • Zaklínač je jedna z nejhorších her, co jsem letos hrál. Vyhypovaná, povrchní blbina s mizerným gameplayem. 6/10 jestli vůbec. Ještě větší zklamaní než Skyrim
    • Nemusíš na to všude plivat svojí jedovatou slinu, zaklínač za to nemůže že to tvoje kalkulačka nespustí ani na low.
    • Nepleteš si to s Fallout 4? *1*
      • Ne, nepletu.
        • TheGGG
          ale pleteš... Failout 4, to jsi chtěl napsat..
          • Fallout 4 bych řadil spíše za překvapení roku. Po Skyrimu docela pokrok.
            • Nový Skyrim se zbraněmi.
            • Poslyš Lakahotsh, co jsi to za pablbka, když musíš pod každým článkem o zaklínači napsat 100 příspěvků? Pojď, vezmu tě do party aby ses necítil tak ublíženě.
            • TheGGG
              zííív, dobrý pokus... škoda ale, že používáš hlášky jiných lidí, nejsi moc originální... asi něco jako blizzard, když okopíroval všechno co má z jiných her...
            • jak píšeš GGG, jak píšeš. Všechno retro je špatné a všechno moderní je dobré. Witcher 3 je takový Capitán Homo America herního RPG...
            • TheGGG
              skyrim je garbage, ostatně jako většina věcí od blecedy...
              witcher 3 (a ostatně i 2 a 1) jsou herní klenoty, které všechny ty ohyzdné "retro" RPG šunty zadupají do země...
            • Skyrim si nemá co vyčítat s Witcherem 3, obojí je garbage. Bethesda má za sebou takové legendy jako Morrowind, takže nějaký ten přišlap se dá tolerovat. CDP má za sebou tří průměrné hry , spousty hypu a fanatické děcka.
            • TheGGG
              a to skyrim byl už tak dost velký garbage...
            • TheGGG
              spíš propad...
  • asi bych si ho mel nakonec preci jen zahrat, ten zaklinac sbira jedno oceneni za druhym, narozdil od akcnich pseudorpg *5*
    • tak Zaklínač je taky ačkní pseudo- RPG. Není možnost vytvořit charakter, není možnost změnit styl boje, není možnost hluboce role-playingovat, vrchol je pár řádku a posun NPC z bodu A do budu B. Spíše jsi měl napsat, že pseudo akční RPG získává ocenění na rozdíl od izometrických RPG...
      • Tak akční pseudo RPG nebo pseudo akční RPG, jsem zmaten. Škatulkování videoher je vážná věc!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit